Дистилятор води DE-20 MICROmed

34860.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

  Дистилятор води медичний ДЕ-20 – апарат, що виробляє дистильовану воду в обсязі 20 л/год. Галузі застосування: лікарні, аптеки, випробувальні та наукові лабораторії, а також інші установи, де використовується вода з високим ступенем очищення. Підключення до електромережі 380В.

  prozoro

  Описание

  Дистилятор ДЕ-20 – високопродуктивний апарат, що виробляє очищену воду методом конденсації сепарованої пари. Дистилятор працює від електричної мережі з напругою 380В, споживана потужність становить 15 кВт, обсяг вироблення очищеної води – 20 л/год.

  Основні конструкційні елементи дистилятора: котел, електронагрівальні елементи (ТЕНи), конденсатор, електронний блок управління. Водопровідна вода надходить у котел апарата, потім нагрівається до температури кипіння,

  Пара, що утворилася проходить через сепаратор, де відокремлюються краплі води. Далі очищена пара піднімається в конденсор, де повністю конденсується та переходить в рідкий стан на охолоджених стінках конденсатору. Необхідною умовою роботи дистилятору є підключення до проточної водопроводної води для охолодження наружного контуру конденсатора та створення умов для конденсації пари. У результаті цього процесу, на виході з конденсатору отримується дистильована вода.

  Дистилятор виготовлено з нержавіючої листової сталі, стійкої до температурних перепадів і впливу вологи, електронагрівальні елементи – зі сплаву на основі міді та нікелю. Рівень води у випарному котлі підтримується на заданій позначці. У разі критичного зменшення кількості води, спрацьовує контролер – і ТЕНи автоматично відключаються від електромережі. Ця функція забезпечує безпеку експлуатації та підтримання робочих параметрів технічного пристрою на належному рівні, а також раціональне споживання електричної енергії та водних ресурсів.

  У разі відхилення робочих показників від допустимих величин, спрацьовує звуковий зумер і загоряється лампочка на панелі управління, тому персонал лабораторії без затримок отримує відомості про несправності в роботі системи. Після відновлення нормальної подачі води в котел апарат відновлює роботу, при цьому будь-яких додаткових дій з боку співробітників не потрібно. Охолоджений дистилят накопичується в спеціальній лабораторній ємності.

  Переваги апарату:

  •      швидка збірка на місці;
  •      компактні габарити;
  •      невелика вага (14 кг);
  •      простий доступ до внутрішнього простору (це необхідно для очищення нагрівачів і стінок від накипу і жорсткого вапняного нальоту);
  •      висока міцність конструкційних матеріалів.

  Аквадистилятор MICROmed DE-20 успішно пройшов випробування та експертизи МОЗ України, за результатами яких апарат внесено до реєстру медтехніки, дозволеної до використання в практиці медичних і фармацевтичних установ.

  Гарантія 24 місяці.

  Дистильована вода ГОСТ 6709-72 “Вода дистильована”

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Дистилятор води DE-20 MICROmed”
  Продуктивність, дм³/год, не менше
  20
  Максимальна електрична потужність, кВт
  15
  Рід струму
  змінний, трифазний
  Напруга мережі, В
  380
  Габаритні розміри, мм
  500х350х800
  Загальна витрата води, дм³/год, не більше ніж
  260
  Вага, кг
  14
  Виконання
  настольне
  Підтримання рівня води
  автоматичне
  Вимкнення електронагрівачів у разі припинення централізованого подавання води
  автоматичне
  Термін служби, років не менше
  5