Аквадистилятор ДЕ-10 (DE-10) MICROmed

Распродажа!

28980.00 грн 27930.00 грн

  Гарантійний термін апарату – 2 роки

  Дистилятор лабораторний “Мікромед ДЕ-10” – обладнання для медичних центрів, лабораторій, фармакологічних установ. Основне призначення установки – очищення води від органічних і неорганічних домішок методом дистиляції. За допомогою апарата отримують дистильовану воду, що відповідає вимогам ГОСТ 6709-72 (Вода дистильована). Для підключення до електромережі 380В

  prozoro

  Описание

  Головні елементи конструкції лабораторного апарату для дистиляції води MICROmed DE-10 – випарний котел, конденсатор і сепаратор у комплекті, а також електричний модуль управління. Дистиляція проводиться шляхом випаровування води під дією високої температури, внаслідок чого утворюється конденсат. У комплектацію котла входять ТЕНи, що нагрівають водопровідну воду до температури кипіння (рівень води підтримується автоматично на постійній позначці, що необхідно для постійного функціонування апарату).

  Утворена пара проходить через сепаратор, де відокремлюються краплі води. Далі очищена пара піднімається в конденсор, де повністю конденсується та переходить в рідкий стан на охолоджених стінках конденсатору. Необхідною умовою роботи дистилятору є підключення до проточної водопроводної води для охолодження наружного контуру конденсатора та створення умов для конденсації пари. У результаті цього процесу, на виході з конденсатору отримується дистильована вода.

  Випарний котел оснащений чутливим сенсорним датчиком, що контролює рівень води. Якщо цей показник порушується (кількість води знижується нижче допустимої позначки) – спрацьовує аварійне відключення системи від електроживлення. Контрольна лампа і зумер, що входять в конструкцію блоку управління, сповіщають світловим і звуковим сигналом про відхилення робочих параметрів від норми.

  Відновлення роботи – автоматичне, за умови відновлення робочих параметрів. Будь-які додаткові дії з боку обслуговуючого персоналу не потрібні.

  Особливості обладнання:

  • економічна витрата енергетичних і водних ресурсів;
  • простий доступ до внутрішньої частини котла (можна очищати ТЕНи і стінки від накипу, жорсткого вапняного осаду);
  • конструкційну міцність корпусу забезпечує антикорозійний сплав з нержавіючої сталі з добавками титану та нікелю;
  • нагрівачі стійкі до окислення (елементи конструкції виготовлені зі сплаву на основі міді та нікелю);
  • високий ступінь безпеки в експлуатації (датчики відключають апарат, якщо виникає порушення робочого процесу і загроза некоректного функціонування).

  Апарат для дистиляції Мікромед ДЕ-10 легко зібрати в лабораторії, згідно з правилами інструкції, без залучення фахівців.

  Аквадистилятори марки MICROmed, що пройшли повний цикл випробувань МОЗ, внесено до реєстру медичної техніки України та дозволено для використання в спеціалізованих установах.

  Гарантія 24 місяці.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Аквадистилятор ДЕ-10 (DE-10) MICROmed”
  Продуктивність, дм³/год, не менше
  10
  Максимальна електрична потужність, кВт
  7,5
  Рід струму
  змінний, трифазний
  Напруга мережі, В
  380
  Габаритні розміри, см
  420х300х900
  Загальна витрата води, дм³/год, не більше ніж
  170
  Вага, кг
  10
  Виконання
  настольне
  Підтримання рівня води
  автоматичне
  Вимкнення електронагрівачів у разі припинення централізованого подавання води
  автоматичне
  Термін служби, років не менше
  5