Дистилятор медичний ДЕ-5 (DE-5) MICROmed

Распродажа!

21420.00 грн 19992.00 грн

Дистилятор медичний ДЕ-5 розроблено спеціально для фармакологічних підприємств, медичних і технічних лабораторій. Апарат призначений для вироблення дистильованої води, що відповідає вимогам ГОСТ 6709-72 (Вода дистильована). Дистилятор забезпечує виробництво очищеної води зі швидкістю 5 л/год (для порівняння, дистилятор ДЕ-4М виробляє 4 л/год). Обладнання користується високим попитом в установах, де у виробничому циклі використовується дистильована вода.

 

prozoro

Описание

Електричний дистилятор MICROmed DE-5 є високотехнологічним обладнанням, що очищає воду від органічних і неорганічних домішок методом дистиляції. Апарат працює від мережі з напругою 220В, що створює переваги в експлуатації, порівняно з моделями ДЕ-10 і ДЕ-25. Дистилятор “Мікромед 5” можна встановлювати в будь-якому електрифікованому приміщенні.

Основа конструкції – випарний котел, конденсатор із вбудованим сепаратором, керуючий електричний модуль. Вироблення дистильованої води відбувається завдяки випаровуванню рідини під час нагрівання і конденсації пари. Водопровідна вода, що надходить у котел безперервно, нагрівається електричними елементами (ТЕНами) до температури кипіння.

Корпус конденсатора охолоджується холодною водою із зовнішнього боку, а утворена пара проходить через низку сепараторів, випадаючи у вигляді конденсату на стінках апарату. У результаті цього процесу, на виході утворюється дистильована вода.

Випарний котел оснащений чутливим сенсорним датчиком, що контролює рівень води у випарному котлі. Щойно позначка опуститься нижче робочого показника – спрацьовують звуковий сигнал, загоряється лампочка й апарат автоматично вимикається, що запобігає виникненню аварійної ситуації. При відновленні нормальних показників, дистилятор відновлює роботу, при цьому не потрібно будь-яких додаткових дій з боку оператора.

Відмінні риси апарату “Мікромед ДЕ-5”:

  • помірне споживання електроенергії та води;
  •  раціональний режим роботи (вода надходить у випарний котел з контуру охолодження конденсатора циклічно);
  • полегшено доступ до внутрішніх стінок котла, що дає змогу очищати його від накипу і жорсткого осаду в міру необхідності;
  • для виробництва корпусу аквадистилятора використовують зміцнену хромовану сталь з додаванням нікелю, яка не схильна до корозії і руйнування від механічних впливів;
  • нагрівальні елементи виготовлені з міцного сплаву на основі міді та нікелю (найкращий склад для ТЕНів).

Звуковий і світловий сигнали щоразу спрацьовують у разі відхилення експлуатаційних параметрів від норми. Відновлення режиму роботи відбувається автоматично після стабілізації технічних параметрів і приведення їх у відповідність до чинних нормативів.

Апарат легко зібрати на робочому місці, при цьому не потрібне залучення фахівців. Дотримуючись інструкції, оператор збирає установку і підключає до мережі. Аквадистилятор MICROmed пройшов повний цикл випробувань і кілька експертиз, на підставі яких обладнання було включено до реєстру медичної техніки, дозволеної до застосування в Україні. Виробник дає гарантію на апарат 24 місяці.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Дистилятор медичний ДЕ-5 (DE-5) MICROmed”
Продуктивність, дм³/год, не менше
5
Максимальна електрична потужність, кВт
4,5
Рід струму
змінний, однофазний
Напруга мережі, В
220
Габаритні розміри, мм
350x260x780
Загальна витрата води, дм³/год, не більше ніж
95
Вага, кг
8
Виконання
настольне
Підтримання рівня води
автоматичне
Вимкнення електронагрівачів у разі припинення централізованого подавання води
автоматичне
Термін служби, років не менше
5