Баня лабораторна водяна ВБ-10

8649.38 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ. Баня водяна ВБ-10 MICROmed (висота камери 230мм), штатив нерж. сталь, циркуляційний модуль, таймер, захист від сухого пуску.

  prozoro

  Описание

  Баня водяна ВБ-10 MICROmed призначена для нагріву і термостатування вмісту під час проведення аналізів і досліджень, що вимагають постійної температури. Фахівці знають цей вид лабораторного обладнання, як термостат рідинний або лабораторний водяний термостат. Баня водяна лабораторна ВБ-10 2-х місна призначена для використання в різних науково-дослідних, ветеринарних, діагностичних і промислових лабораторіях.

  Принцип дії водяної бані лабораторної ґрунтується на передаванні теплової енергії від нагрівальних елементів до води в робочій камері бані, і надалі до встановлених ємностей із рідиною, яка термостатується.

  Баня MICROmed БВ-10 складається із зовнішнього корпусу, робочої камери з полірованої неіржавіючої сталі, мікропроцесорного блока керування, цифрового датчика температури, нагрівального елемента, перемішувального блока і кришки. Зовнішній корпус відділений від робочої камери ізолятором. Конструкція корпусу забезпечує комфортну і безпечну температуру зовнішніх частин.  Трубчастий нагрівальний елемент, у нижній частині робочої камери, захищений від механічних пошкоджень додатковою захисною кришкою.

  Лабораторний водяний термостат ВБ-10 комплектується верхньою кришкою з комплектом концентричних кілець. Кришка з концентричними кільцями використовується під час розміщення в бані колб, склянок та іншого посуду, що виступає за верхній габарит робочої камери. Застосування кришки знижує витрату електроенергії та прискорює час нагріву води і стабілізації робочої температури.
  У дно робочої камери вбудовано магнітний перемішувальний модуль. Внаслідок обертання магнітного поля обертається перемішувальний магнітний стрижень всередині камери, створюючи примусову конвекцію води.

  На лицьовій панелі лабораторної бані MICROmed розташовані мережевий вимикач і мікропроцесорний блок управління. Встановлення температури здійснюється на сенсорному табло з точністю 0,1°С.

  Мікропроцесорний блок  керує роботою нагрівальних елементів, вмикаючи та вимикаючи їх для досягнення і стабілізації заданої температури. Контроль температури всередині камери здійснюється цифровим вбудованим термометром з дискретністю 0,1°С.
  На цифровому індикаторі відображається реальна і встановлена температура, режим роботи нагрівальних елементів.

  Мікропроцесорний блок управління бані ВБ-10 має функцію таймера. Наявність таймера спрощує експлуатацію приладу та значно зменшує споживання електричної енергії.

  До комплекту постачання входить штатив на 30 гнізд, діаметром 22,5 мм, виготовлений із нержавіючої сталі. У штатив можна встановлювати пробірки та бутирометри.

  Баня ВБ-10 має збільшену висоту робочої камери 230 мм. Експлуатація водяної бані ВБ-10 MICROmed з висотою камери 230 мм значно розширює можливості обладнання для термостатування різних ємностей.

  Наявність примусової конвекції води в робочій камері забезпечує стабільність робочої температури лабораторної водяної бані.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Баня лабораторна водяна ВБ-10”
  Кількість гнізд
  2
  Місткість робочої камери бані, дм3
  10
  Інтервал температури термостатування,°C
  +3 t.навк…+100
  Дискретність встановлення температури, °C
  0,1
  Точність підтримки температури в рабочій камері,°C
  0,1
  Установка температури
  цифрова
  Час досягнення установленого режиму термостатування +40°C, при t.навк.+20°C, хв., не більше
  20
  Конвекція води
  природна, примусова
  Діапазон таймера, хв.
  0…999
  Напруга, В
  220±20
  Частота, Гц
  50±2
  Споживана потужність, у режимі безперервного нагрівання, Вт, не більше
  800
  Габаритні розміри внутрішньої камери, ВхШхД, мм
  230х155х310
  Габаритні розміри зовнішні, ВхШхД, мм
  260х220х485
  Маса, кг
  8
  Термін служби, років не менше, ніж
  5