Баня водяна лабораторна ВБ-20

11760.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 роки. Лабораторний водяний термостат WB-20 MICROmed – приcтрій для підтримки постійної температури з мінімальним відхиленням на протязі часу проведення дослідження.

  Баня обємом камери 20л. Є можливість установки  і підтримки температуру з точністю 0,1°С. Всередині камери здійснюється контроль температури  вбудованим цифровим термометром із дискретністю 0,1°С.

  Особлива відмінність бані ВБ-20 MICROmed від інших представників свого класу – збільшена висота робочої камери (230 мм).  Це значно розширює можливості експлуатації обладнання. Користувачі безсумнівно оцінять отримані переваги у вигляді можливості більшого вибору пробірок, колб, бутирометрів, штативів.

  prozoro

  Описание

  Баня водяна ВБ-20 MICROmed (висота камери 230мм), 2 штатива нерж. сталь, циркуляційний модуль, таймер, захист від сухого пуску.

  Баня водяна ВБ-20 MICROmed призначена для нагріву і термостатування вмісту під час проведення аналізів і досліджень, що вимагають постійної температури. Фахівці знають цей вид лабораторного обладнання, як термостат рідинний або лабораторний водяний термостат.

  Баня водяна лабораторна ВБ-20 4-х місна призначена для використання в різних науково-дослідних, ветеринарних, діагностичних і промислових лабораторіях. Принцип дії водяної бані лабораторної ґрунтується на передаванні теплової енергії від нагрівальних елементів до води в робочій камері бані, і надалі до встановлених ємностей із рідиною, які термостатуються.

  Баня MICROmed БВ-20 складається із зовнішнього корпусу, робочої камери з полірованої неіржавіючої сталі, мікропроцесорного блока керування, цифрового датчика температури, нагрівального елемента, перемішувального блока і кришки. Зовнішній корпус відділений від робочої камери ізолятором. Конструкція корпусу забезпечує комфортну і безпечну температуру зовнішніх частин.  Трубчастий нагрівальний елемент, у нижній частині робочої камери, захищений від механічних пошкоджень додатковою захисною кришкою.

  Лабораторний водяний термостат ВБ-20 комплектується верхньою кришкою з комплектом концентричних кілець. Кришка з концентричними кільцями використовується під час розміщення в бані колб, склянок та іншого посуду, що виступає за верхній габарит робочої камери. Застосування кришки знижує витрату електроенергії та прискорює час нагріву води і стабілізації робочої температури.

  У дно робочої камери вбудовано магнітний перемішувальний модуль.  Перемішувальний магнітний стрижень  обертається в середині камери внаслідок обертання магнітного поля, створюючи примусову конвекцію води. На лицьовій панелі лабораторної бані MICROmed розташовані мережевий вимикач і мікропроцесорний блок управління. Встановлення температури здійснюється на сенсорному табло з точністю 0,1°С. Мікропроцесорний блок  керує роботою нагрівальних елементів, вмикаючи та вимикаючи їх для досягнення і стабілізації заданої температури. Контроль температури всередині камери здійснюється цифровим вбудованим термометром з дискретністю 0,1°С.

  На цифровому індикаторі відображається реальна і встановлена температура, режим роботи нагрівальних елементів. Мікропроцесорний блок управління бані ВБ-20 має функцію таймера. Наявність таймера спрощує експлуатацію приладу та значно зменшує споживання електричної енергії. До комплекту постачання входить 2 штатива на 30 гнізд, діаметром 22,5 мм, виготовлених із нержавіючої сталі. У штатив можна встановлювати пробірки та бутирометри. Баня ВБ-20 має збільшену висоту робочої камери 230 мм. Експлуатація водяної бані ВБ-20 MICROmed з висотою камери 230 мм значно розширює можливості обладнання для термостатування різних ємностей.

  Наявність примусової конвекції води в робочій камері забезпечує стабільність робочої температури лабораторної водяної бані.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Баня водяна лабораторна ВБ-20”
  Кількість гнізд
  4
  Місткість робочої камери бані, дм3
  20
  Інтервал температури термостатування,°C
  +3 t.окр…+100
  Дискретність установки температури, °C
  0,1
  Точність підтримки температури в рабочій камереі°C
  0,1
  Установка температури
  цифрова
  Час досягнення установленого режиму термостатування +40°C, при t.накв.+20°C, хв., не більше
  25
  Конвекція води
  природна, примусокв
  Діапазон таймера, хв.
  0…999
  Напруга, В
  220±20
  Частота, Гц
  50±2
  Споживана потужність, в режимі безперервного нагрівання, Вт, не більше
  1000
  Габаритні разміри внутрішньої камери, ВхШхД, мм
  230х310х310
  Габаритніразмери наружні, ВхШхД, мм
  310х365х485
  Маса, кг
  12
  Термін служби, років не менше, ніж
  5