Баня лабораторна водяна ВБ-4

Распродажа!

8190.00 грн 6972.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ. Водяна баня-термостат WB-4, виробництва компанії MICROmed проста і надійна у використанні. Електрична водяна баня призначена для створення і підтримки заданої температури з мінімальним відхиленням протягом часу, необхідного для проведення досліджень.

  Збільшена висота робочої камери – важлива відмінність бані ВБ-4 МІКРОМЕД від інших представників свого класу.  Експлуатація водяної бані ВБ-4 MICROmed з висотою камери 230 мм значно розширює можливості обладнання. Користувачі безсумнівно оцінять отримані переваги у вигляді можливості більшого вибору колб, пробірок, бутирометрів, штативів.

  Баня термостатувальна 1-місна ВБ-4 з точністю підтримання температури 0,1°C – це сучасний лабораторний водяний термостат, об’ємом камери 4л, з інтуїтивною системою керування, високою точністю та стабільністю підтримання температури і компактними габаритами.

  prozoro

  Описание

  Баня водяна ВБ-4 MICROmed (висота камери 230мм) призначена для нагріву і термостатування вмісту під час проведення аналізів і досліджень, що вимагають точної стабільної температури.  Баня водяна термостатирувальна знайшла широке застосування в лабораторіях медичного та наукового профілю – науково-дослідних, ветеринарних, діагностичних і промислових лабораторіях. Фахівці знають цей вид лабораторного обладнання, як рідинний термостат. Характеристики приладу також дають змогу використовувати його як термостат для гемокоагуляції.

  Принцип дії лабораторної бані ґрунтується на передачі теплової енергії від нагрівальних елементів до води в робочій камері бані, і надалі до встановлених ємностей з рідиною, яка термостатується.

  Баня водяна з електричним підігрівом MICROmed БВ-4 складається із зовнішнього корпусу, робочої камери з полірованої неіржавкої сталі, мікропроцесорного блоку управління, цифрового датчика температури, нагрівального елемента і кришки. Зовнішній корпус відділений від робочої камери термоізолятором. Конструкція корпусу забезпечує комфортну і безпечну температуру зовнішніх частин.  Трубчастий нагрівальний елемент, у нижній частині робочої камери, захищений від механічних пошкоджень додатковою захисною кришкою.

  Лабораторний водяний термостат ВБ-4 комплектується верхньою кришкою з комплектом концентричних кілець. Кришка з концентричними кільцями використовується під час розміщення в бані колб, склянок та іншого посуду, що виступає за верхній габарит робочої камери. Застосування кришки знижує витрату електроенергії та прискорює час нагріву води і стабілізації робочої температури.

  Водяна баня з терморегулятором має можливість встановлювати і підтримувати температуру з точністю 0,1°С. На лицьовій панелі приладу розташовані мережевий вимикач і мікропроцесорний блок керування. Встановлення температури здійснюється сенсорними кнопками. На цифровому індикаторі відображається реальна і встановлена температура, режим роботи нагрівальних елементів.

  Мікропроцесорний блок керує роботою нагрівальних елементів під час нагрівання і стабілізації заданої температури. Контроль температури всередині камери здійснюється цифровим вбудованим термометром з дискретністю 0,1°С

  У конструкції Бані лабораторної термостатуючої ВБ-4 є автоматична система захисту, яка відключить нагрівачі в разі відсутності води всередині камери. Система захисту від сухого пуску стане на заваді поломці Вашого обладнання в разі порушення правил експлуатації.

  Мікропроцесорний блок управління лазні ВБ-4 має функцію таймера. Наявність таймера спрощує експлуатацію приладу і значно зменшує споживання електричної енергії.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Баня лабораторна водяна ВБ-4”
  Кількість гнізд
  1
  Місткість робочої камери бані, дм3
  4
  Інтервал температури термостатування, °C
  +3 t.навк…+100
  Дискретність встановлення температури, °C
  0,1
  Точність підтримання температури в робочій камері, °C
  0,1
  Встановлення температури
  цифрова
  Час досягнення сталого режиму термостатування +40°C, за t.окр.+20°C, хв., не більше
  15
  Конвекція води
  природна
  Діапазон таймера, хв.
  0…999
  Напруга, В
  220±20
  Частота, Гц
  50±2
  Споживана потужність, у режимі безперервного нагрівання, Вт, не більше
  400
  Система захисного вимкнення за відсутності води
  так
  Габаритні розміри внутрішньої камери, ВхШхД, мм
  230х155х155
  Габаритні розміри зовнішні, ВхШхД, мм
  260х220х340
  Маса, кг
  5
  Термін служби, років не менше
  5