Центрифуга лабораторна СМ-3 MICROmed

Распродажа!

11760.00 грн 9387.00 грн

  Центрифуга СМ-3 торгової марки MICROmed – лабораторне обладнання періодичної дії з настольним способом встановлення, призначене для розділення на фракції неоднорідних рідких систем, щільність яких не перевищує 2 г/см3. Ця модель застосовується в діагностичних центрах і клінічних лабораторіях, а також для плазмоліфтингу і плазмотерапії. Центрифуга СМ-3 – функціональне і недороге обладнання, що ідеально підходить для невеликих лабораторій.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Медична центрифуга MICROmed СМ-3 розрахована на використання стандартних скляних або пластикових пробірок ємністю 15 мл або вакутайнерів. Вона має:

  • пластиковий корпус, виготовлений із сучасних полімерів із включенням шумопоглинаючих компонентів. У його кришці є прозоре вікно, що дає змогу візуально контролювати процес центрифугування;
  • ротор на 6 пробірок;
  • електронний блок управління з кнопками завдання режиму роботи і пуску, а також табло, що відображає тривалість центрифугування і реальну частоту обертання;
  • систему блокування, що запобігає ввімкненню двигуна при відкритій кришці.

  Частота обертання ротора може встановлюватися в межах від 1000 до 4000 об/хв з дискретністю 500 об/хв, а час роботи – від 0 до 60 хв. Причому ці параметри можна змінювати в процесі центрифугування. При повторному запуску центрифуга СМ-3 працює за раніше встановленою програмою.

  Основні переваги центрифуги СМ-3

  До переваг лабораторної центрифуги MICROmed СМ-3 можна віднести:

  • хорошу стійкість, що забезпечується низьким рівнем вібрацій і ніжками у вигляді присосок;
  • плавність розгону і гальмування ротора;
  • низький рівень шуму;
  • допустиму неврівноваженість мас у протилежних пробірках 3 г;
  • економне споживання електроенергії;
  • гарантійний термін 2 роки.

  Центрифуги компанії “Торговий дім “Мікромед” пройшли повний цикл необхідних експертиз і випробувань, внесені МОЗ України до реєстру техніки та виробів, дозволених до використання в медичній практиці.

  Продукція ТМ MICROmed сертифікована за стандартом ISO 13485:2003 і відповідає міжнародним нормативам і вимогам до якості медичних виробів. Ефективність і безпеку використання центрифуг MICROmed СМ-3 гарантує наявність реєстраційного посвідчення МОЗ.

  Отзывы

  1. Екатерина 1968

   Для своей небольшой лаборатории я заказала настольную центрифугу СМ-3 MICROmed. Это недорогой и функциональный прибор, в который можно устанавливать и стеклянные, и пластиковые пробирки по 15 мл. Безопасная эксплуатация и эффективность подтверждается регистрационным удостоверением МОЗ. Благодарим за качественное и инновационное лабораторное оборудование!

  2. Инесса Петровна

   В прошлом месяце заказала по скидке лабораторную центрифугу СМ-3 MICROmed для нашего диагностического центра, так как старая вышла из строя. Она экономно потребляет электроэнергию, работает бесшумно и проста в управлении. Производитель предоставляет гарантию сроком до двух лет, есть удостоверение от МОЗ, поэтому в надежности и качестве прибора сомнений нет.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  70
  Максимальний фактор розділення, g
  1790
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  90
  Кількість пробірок
  6
  Максимальний об'єм пробірок, мл
  15
  Максимальний розмір застосовуваних пробірок, мм (діам. х висота)
  17х120
  Частота обертання ротора, об/хв
  1000...4000
  Дискретність, об/хв
  500
  Таймер, хв.
  0...60
  Рівень шуму, Дб не більше
  43,8
  Габаритні розміри, мм
  320х340х280
  Маса, кг
  4
  Термін служби, років не менше
  5