Міні-Центрифуга СМ-8.06 MICROmed для мікропробірок Еппендорф

Распродажа!

7140.00 грн 6300.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

  Центрифуга міні СМ-8.06 MICROmed, оснащена основним і додатковим ротором (6 і 16 гнізд), призначена для роботи з ємностями малих об’ємів (пробірки типу Еппендорф об’ємом до 2 мл). Основна сфера застосування апарата: лабораторії клінічної діагностики, науково-дослідні та медичні центри, підприємства хіміко-біологічної галузі.

  prozoro

  Описание

  Мікро Центрифуга високошвидкісна MICROmed CM 8.06 апарат настільної установки забезпечує швидкість обертання до 6 тисяч обертів на хвилину. Центрифугу використовують для розділення неоднорідних за складом рідин на фракції. Щільність рідких середовищ, призначених для сепарації, лежить у межах 2 г/см3.

  Для управління обладнанням не потрібна спеціальна підготовка. Увімкнення і вимкнення апарату здійснюється натисканням на одну кнопку (індикація на панелі ON/OFF), для відкидання кришки використовується кнопка DOOR KEY. Під час роботи центрифуга герметично закрита. Якщо кришка прилягає до корпусу не щільно – автоматично спрацьовує електронне блокування двигуна. Відкрити кришку можна тільки після повної зупинки ротора.

  Корпус і кришка лабораторної центрифуги СМ-8.06 виготовлені з ударостійкого полімерного пластику, опорні кріплення виконані у вигляді стійких ніжок з гумовими присосками, які надають додаткову стійкість апарату на рівній поверхні, знижують рівень шуму, поглинають частину вібраційних коливань

  Переваги моделі:

  • просте управління (не потрібна спеціальна підготовка оператора);
  • високий ступінь безпеки (наявність електронних датчиків, що спрацьовують при спробах некоректної експлуатації);
  • економне споживання електроенергії;
  • компактні розміри і невелика вага;
  • низький рівень шуму;
  • плавний набір швидкості та її поступове зниження;
  • можливість контролювати робочий процес візуально (через поверхню прозорого пластику оператор контролює функціональність центрифуги);
  • конструкційна міцність.

  Лабораторна центрифуга СМ-8.06 MICROmed відповідає вимогам регламенту, затвердженого для діагностики in vitro. Апарат зареєстрований у сертифікаційному центрі України (відповідність стандарту ISO 13485:2003), дозволений для застосування в медичних установах. Гарантійний термін становить 24 місяці.

   

  Отзывы

  1. Степан

   Как сотрудник научно-исследовательского центра, занимающийся исследованиями крови, я участвовал в покупке центрифуги СМ-8.06 для пробирок типа Эппендорф в интернет-магазине MicroMed. Работаю с этим аппаратом уже месяца три и могу лишь похвалить производителей и магазин. Сделано оборудование на совесть, очень удобное в пользовании. Можно контролировать процесс через прозрачную крышку.

  2. Александра Павловна

   Наше химико-биологическое предприятие в прошлом месяце заказало центрифугу СМ-8.06 MICROmed. Это усовершенствованная модель для работы с пробирками малого объема (до 2 мл). Гарантийный срок составляет 2 года, есть разрешение от сертификационного центра Украины, поэтому в надежности прибора сомнений нет. Для этой модели характерен повышенный уровень безопасности, компактность и экономное энергопотребление.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  25
  Максимальний фактор розділення, g
  2000
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  12
  Кількість пробірок
  6 х 2 мл, 6 х1,5 мл, 6 х 0,5 мл, 6х 0,2 мл (16 х 0,2 мл)
  Максимальний об'єм пробірок, мл
  0,2 мл, 0,5 мл, 1,5 мл, 2,0 мл
  Частота обертання ротора, об/хв
  6000
  Рівень шуму, Дб не більше
  36,2
  Габаритні розміри, мм
  170х150х135
  Маса, кг
  1,5
  Термін служби, років не менше
  5