Міні-Центрифуга СМ-8 MICROmed для мікропробірок Еппендорф

Распродажа!

9450.00 грн 7140.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

  Центрифуга лабораторна багатошвидкісна міні СМ-8 MicroSpin використовується в медичних та наукових лабораторіях для розділення рідких середовищ щільністю до 2 г/см3 на окремі фракції. Конструкція апарату підходить для роботи з пробірками типу Еппендорф (ємність з конічним дном і кришкою, що замикається) місткістю до 2 мл. Можливість вибору частоти обертання ротора: 4, 7 або 10 тисяч обертів за хвилину.

   

  prozoro

  Описание

  Високошвидкісна Міні центрифуга CM-8 Мікроспін забезпечує обертання ротора з однією із трьох можливих швидкостей. На панелі керування знаходяться кнопки:

  • Підключення до мережі (індикація ON/OFF);
  • Перемикач обертів обертання (4-7-10 тис. обертів за хвилину);
  • Відкривання кришки (DOOR KEY).

  Механізм електронного автоматичного блокування запобігає запуску апарата з кришкою, що не щільно прилягає, і відкриття центрифуги до моменту закінчення обертання ротора.
  Основний робочий механізм приладу – восьмимісний ротор, сконструйований для роботи з пробірками (тип Еппендорф) з об’ємом заповнення 0,5 мл, 1,5 мл або 2 мл. У комплект апарату включений додатковий ротор на 16 отворів (гнізд) під установку пробірок ємністю 0,2 мл.

  Для виробництва приладу використовуються міцні композитні матеріали та сучасні методи технологічного складання, завдяки яким апарат має мінімальний рівень шуму та низьке споживання електричної енергії. Ніжки оснащені гумовими стопорами-присосками, що забезпечують високу стійкість апарату на рівній поверхні та знижують вібраційні коливання.

  Для виготовлення кришки використовується прозорий ударостійкий пластик. Увімкнення та вимкнення апарата здійснюється натисканням на одну кнопку. У разі помилкових дій оператора (наприклад, не щільне закриття кришки) спрацьовує блокування центрифуги.

  Переваги обладнання:

  • мала вага (всього 1,5 кг);
  • безступінчастий набір швидкості та плавне гальмування ротора;
  • компактні габарити;
  • можливість заміни роторів;
  • тривалий термін використання (при дотриманні правил експлуатації центрифуга служить щонайменше 5 років).

  Гарантійний термін роботи апарату складає 2 роки. Центрифуг відповідає вимогам технічного регламенту, затвердженого для діагностики в рамках in vitro. Апарат пройшов повний цикл випробувань, зареєстрований у сертифікаційному центрі України та дозволений для практичного використання у медичних закладах. Центрифуга СМ-8 MICROmed відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 13485:2003.

   

   

  Отзывы

  1. Marina

   Три месяца назад заказали для нашей лаборатории медицинскую центрифугу СМ-8 MICROmed. Она разделяет жидкие среды на отдельные фракции, имеет компактные размеры и маленький вес. Это весомое преимущество, так как помещение у нас небольшой площади. К столу он крепится резиновыми присосками, что гарантирует устойчивость и отсутствие вибрации.

  2. Максим Гаврилов

   В нашей лаборатории мы используем медицинскую центрифугу СМ-8 MICROmed уже пару месяцев. Довольны качеством работы, надежностью и производительностью, компактными размерами и плавным торможением ротора. На прибор производитель выдает гарантийный талон сроком на два года, что подтверждает качество и соответствие международным стандартам.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  25
  Частота обертання ротора, об/хв
  4000, 7000, 10000
  Максимальний фактор поділу, g
  900, 2000, 5000
  Кількість встановлюваних мікропробирок
  8 х 2 мл, 8 х1,5 мл, 8 х 0,5 мл, 8х 0,2 мл, 16Х 0,2 мл
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  16
  Рівень шуму, Дб не більше
  38,9
  Габаритні розміри, мм
  165х160х120
  Маса, не більше, кг
  1,5
  Термін служби, років не менше
  5