Центрифуга для плазмолифтинга СМ-3

Распродажа!

11760.00 грн 9387.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

  Центрифуга для плазмоліфтингу “Мікромед СМ-3” – медичне обладнання, призначене для отримання збагаченої еритроцитами плазми крові (тромбоцитарна аутоплазма), яку надалі застосовують у хірургічній, стоматологічній практиці, а також у програмах комплексного омолодження (естетичній медицині). Біологічно активна субстанція, отримана за допомогою центрифугування крові, відіграє важливу роль у стимулюванні метаболізму, мікроциркуляції, лімфотоку і переферичного кровообігу.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Робочі параметри

  Частота обертання ротора центрифуги встановлюється в межах від 500 до 4 тисяч обертів на хвилину. Параметри встановлюються на зовнішній панелі електронного блоку управління. Час безперервної роботи апарату – не більше 60 хвилин.

  Оператор контролює параметри роботи обладнання, що відображаються на зовнішньому дисплеї: частоту обертання ротора і час безперервної роботи. Для забезпечення коректної роботи апарату необхідно симетрично розподіляти вагу пробірок по гніздах ротора.

  Лабораторний апарат, оснащений шестимісним ротором, працює від мережі з напругою 220В, споживана потужність – у межах 70Вт. Максимальне завантаження центрифугату становить 90 мл. Вага (4 кг) і компактні розміри центрифуги (320х340х280 мм) дають змогу встановлювати прилад на стандартному лабораторному столі або спеціальній підставці. Важливо, що всі елементи конструкції виготовлені з високотехнологічного пружного пластику, що має стійкість до ударних навантажень, агресивних рідин, впливу вологи і перепадів температур.

  Експлуатаційна надійність, зокрема, забезпечується наявністю електронного блоку управління, який підтримує задані параметри в допустимих межах. У разі зсуву робочих показників нижче або вище критичного рівня, спрацьовує блокування двигуна – і апарат припиняє роботу. Наявність електронного датчика забезпечує надійний захист техніки від перегріву і неправильної експлуатації, а також гарантує безпеку управління обладнанням.

  Переваги центрифуги “Микромед СМ-3”:

  • центрифуга оснащена міцними опорними ніжками з гумовими присосками, які утворюють міцне зчеплення з гладкою поверхнею столу, забезпечуючи нерухоме положення під час обертання ротора;
  • ротор центрифуги набирає і зменшує швидкість у плавному режимі;
  • низький рівень шуму і вібраційних коливань, що забезпечуються шумопоглинаючими елементами, підвищують комфорт управління обладнанням;
  • наявність таймера;
  • можливість вести спостереженням за ходом робочого процесу (забезпечується прозорим віконцем, встановленим у верхній частині апарату);
  • помірне споживання електроенергії;
  • сучасний дизайн (запатентований виробником MICROmed).

  Виробник визначає гарантійний термін роботи приладу – 24 місяці від дати початку експлуатації.

  Центрифуги MICROmed пройшли повний цикл випробувань та експертних перевірок МОЗ України, на підставі яких складено висновок про безпеку, ефективність, надійність техніки. Реєстраційне посвідчення МОЗ і сертифікат міжнародного зразка ISO 9001:2008 дає змогу використовувати апарат у закладах медичної галузі.

   

   

  Отзывы

  1. Елена Александровна

   Примерно полгода назад решила разнообразить перечень услуг своего косметологического кабинета процедурой плазмолифтинга. Искала в интернете небольшую и недорогую центрифугу. Увидела такую в магазине MicroMed – модель СМ-3. Не нарадуюсь теперь на свою покупку. Удобный и компактный аппарат, с дисплеем, электронным управлением и защитой от перегрева. Пробирок, правда, всего 6, но мне хватает.

  2. Николай Кузнецов

   В прошлом месяце заказал центрифугу для плазмолифтинга СМ-3 для своей частной стоматологии. Прибор пришел своевременно, с официальной гарантией качества и оригинальности. Потребляет немного электроэнергии, есть таймер и можно наблюдать за рабочим процессом благодаря наличию прозрачного окошка на верхней панели. Пользоваться удобно и легко.

  3. Светлана Ларионова

   У меня частный стоматологический кабинет. В прошлом месяце заказала центрифугу для плазмолифтинга СМ-3. Приятно удивила мощность оборудования при компактных габаритных размерах и электронное управление, с которым легко разобраться даже новичку. Есть гарантия и сертификаты от официального производителя, а цена вполне демократичная.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  70
  Максимальний фактор розділення, g
  1790
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  90
  Кількість пробірок
  6
  Максимальний об'єм пробірок, мл
  15
  Максимальний розмір застосовуваних пробірок, мм (діам. х висота)
  17х120
  Частота обертання ротора, об/хв
  1000…4000
  Дискретність, об/хв
  500
  Таймер, хв
  0...60
  Рівень шуму, Дб не більше
  43,8
  Габаритні розміри, мм
  320х340х280
  Маса, кг
  4
  Термін служби, років не менше
  5