Центрифуга медична ОПн-3.01

31290.00 грн

  Центрифуга ОПн-3.01 являє собою вдосконалену модель приладу ОПн 3, знятого з виробництва в 2006 році. Установка призначена для отримання чистих фракцій шляхом розділення неоднорідних за складом рідин у полі відцентрових сил. Сфера застосування: медичні та наукові лабораторії.

  prozoro

  Описание

  Лабораторна медична центрифуга, розроблена підприємством “Дистан”, оснащена ротором з максимальною швидкістю обертання 3000 обертів на хвилину. Установку використовують для отримання чистих однорідних фракцій із рідких середовищ із густиною не більше ніж 2г/см3. Апарат знайшов застосування в науковій сфері, клінічній діагностиці, дослідженнях у галузі хімії та біології.

  Частота обертання програмується в межах заданих показників ступінчасто: 1000, 1500, 3000 обертів на хвилину. Кожній частоті відповідає окремий колірний індикатор. Проміжок часу від початку розгону ротора і до закінчення гальмування – в межах трьох хвилин. Головна особливість (і перевага) моделі – конструкційна міцність, що визначає довгий термін експлуатаційної служби.

  Корпус приладу виготовлено з ударостійкого пластику, стійкого до впливу кислот, лугів та інших їдких рідин. Практика підтвердила надійність і ефективність переносної лабораторної установки – середній термін служби обладнання без ремонту становить понад 5 років.

  Інші переваги центрифуги ОПн 3.01:

  • зменшений рівень шуму;-
  • мінімальна вібрація;-
  • чіткий горизонтальний поділ рідких середовищ на фракції;-
  • високий ступінь безпеки під час роботи (двигун не запускається при порушенні герметичності, кришка не відкривається до моменту повної зупинки ротора).

  У конструкції установки передбачено 10 гнізд для закріплення пробірок. До комплектації входить 40 поліетиленових адаптерів, з яких 20 штук призначені для роботи з “хімічними” пробірками (16х150 П1, П2) і 20 одиниць – для роботи з центрифужними ємностями (П-1-10 і П-1-10,02).

  Обладнання, що випускається виробником ВАТ ТНК “Дастан”, відповідає вимогам, визначеним Технічним регламентом для медичних виробів, що застосовуються в діагностиці in vitro. Установки пройшли сертифікацію в Україні та дозволені для застосування в усіх підрозділах медичних установ. Центрифуга поставляється в комплекті зі Свідоцтвом оцінки технічної документації медичного виробу та гарантійним талоном (термін гарантії – 12 місяців).

  Технічні характеристики

  Отзывы

  1. Андрей Владимирович

   Для лаборатории нашего НИИ заказывал здесь две центрифуги Дастан ОПн-3.01 в начале этого года. Рассматривал разных поставщиков, но приобрести решил в магазине MicroMed. Меня устроила стоимость, наличие сертификатов и всей документации. Доставили быстро и бесплатно (такой приятный бонус). Да и техника отменная, отличный пластик, не боится ударов и воздействия кислот и щелочей. Я доволен.

  2. Sergei Orlov

   Для нашей научной лаборатории мы купили медицинскую центрифугу ОПн-3.01 для разделения жидкостей неоднородного состава. Через 3 месяца эксплуатации оборудование и дальше работает без перебоев. Особенности модели: низкий уровень шума, высокий уровень безопасности и отличное качество сборки.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  300
  Максимальний фактор розділення, g
  1520
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  150
  Кількість пробірок
  10
  Максимальний об'єм пробірок, мл
  15
  Максимальний розмір застосовуваних пробірок, мм (діам. х висота)
  16х150
  Частота обертання ротора, об/хв
  1000, 1500, 3000
  Таймер, хв
  0...180
  Рівень шуму, Дб не більше
  80
  Габаритні разміри, мм
  445х430х235
  Маса, кг
  15
  Термін служби, років не менше
  5