Центрифуга лабораторна СМ-3.01 MICROmed

Распродажа!

17640.00 грн 15960.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

  Медична центрифуга СМ-3.01 MICROmed переносна – аналог моделей CM-6M, ОПн-3, ОПн-3.01, ОПн-3.02, ОПн-3М, Liston C2201, ЦЛМН-Р10-01-Елекон. Установка вміщує 12 пробірок і розвиває швидкість обертання до 4000 обертів на хвилину. Компактне обладнання заслужило високу оцінку серед професійних експертів і практиків. Центрифуга СМ-3.01 MICROmed – надійна, продуктивна, безпечна модель медичної техніки, призначена для розділення на фракції неоднорідних рідин щільністю до 2 г/см3.

  prozoro

  Описание

  Медична центрифуга СМ-3.01 MICROmed – переносне обладнання періодичної дії, що має максимальну частоту обертання ротора – 4000 обертів на хвилину. Основне призначення моделі – фракційний поділ рідких середовищ із щільністю до 2 г/см3 у полі дії відцентрових сил.

  Сертифікація

  Техніка пройшла повний цикл експертиз і випробувань, передбачених МОЗ України, для отримання дозволу на експлуатацію в медичній галузі.  Посвідчення, видане Міністерством охорони здоров’я, є підтвердженням надійності, ефективності та безпеки використання центрифуги в практичній діяльності спеціалізованих установ. Обладнання успішно пройшло сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту якості ISO 13485:2003.

  Особливості експлуатації

  Апарат застосовують у діагностичних лабораторіях, науково-дослідних центрах, у багатопрофільних медичних центрах. Управління процесом центрифугування здійснюється за логічно зрозумілою схемою, тому спеціальна підготовка оператора для роботи з лабораторним обладнанням не потрібна.

  Частота обертання і час роботи (від 0 до 60 хвилин) програмуються до початку роботи обладнання. Робочі параметри відображаються на LED-дисплеї. У процесі роботи центрифуги передбачена можливість зміни функціональних характеристик, якщо виникне необхідність коригування. При повторному запуску апарата відтворюється попередній режим роботи.

  Безпека

  Експлуатаційна безпека забезпечується блокувальними механізмами. Унеможливлено запуск центрифуги з відкритою кришкою, а кришка апарата не відкривається до повної зупинки ротора.

  Експлуатаційні особливості

  Апарат підходить для пробірок зі скла та пластику різних розмірів, а також вакуумних ємностей типу вакутайнер. Висока якість фракційного розділення забезпечується низьким рівнем вібрації, швидким набором швидкості обертання, плавним розгоном і гальмуванням ротора.

  Додаткові переваги:

  • низький рівень енергоспоживання;
  • висока міцність корпусу (виготовлений з високотехнологічного пластику);
  • знижений рівень шуму;
  • цифровий контроль робочих параметрів;
  • сучасний дизайн.

  Виробник надає гарантію на обладнання – 24 місяці.

  Отзывы

  1. Надежда

   В частной клинике, где я заведую отделением вертебрологии, применяются самые современные методы лечения, в том числе с использованием плазмы и сыворотки крови пациента. Когда мы только начинали в прошлом году практиковать плазмолифтинг и ортокин-терапию, купили две центрифуги СМ-3.01 в магазине Микромед. Оборудование оказалось качественным и надежным. Ни одного сбоя за все это время.

  2. Олег Тихонов

   Для нашей лаборатории мы заказали центрифугу СМ-3.01 MICROmed. Аппарат действительно производительный и надежный, пользуемся уже полгода, нареканий нет. Приятно порадовал стильный дизайн, безопасность эксплуатации, низкий уровень шума и безопасность. Рекомендуем!

  3. Aleksandr 1979

   В нашу небольшую лабораторию мы заказали лабораторную центрифугу СМ-3.01 MICROmed на 12 пробирок. После месяца эксплуатации могу сказать о том, что это действительно надежное, безопасное и функциональное оборудование переносного типа. К главным преимуществам относим низкий уровень шума, энергоэффективность, стильный дизайн, прочный пластиковый корпус и скорость ротора до 4000 об/мин. Рекомендуем!

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  110
  Максимальний фактор розділення, g
  1790
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  180
  Кількість пробірок, шт
  12
  Максимальний розмір застосовуваних пробірок, мм (діам. х висота)
  17х120
  Частота обертання ротора, об/хв
  1000…4000
  Таймер, хв.
  0...60
  Рівень шуму, Дб не більше
  41,2
  Габаритні розміри, мм (ДхШхВ)
  370х370х330
  Маса, кг
  7
  Термін служби, років не менше
  5