Мини-Центрифуга СМ-8.04 MICROmed для микропробирок Эппендорф

Распродажа!

7140.00 грн 6300.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

  Медична центрифуга MICROmed CM 8.04 – компактна, проста в обслуговуванні та експлуатації міні-центрифуга, призначена для роботи з пластиковими пробірами типу епендорф об’ємом 0,5,1,5 і 2 мл. Апарат використовують для розділення неоднорідних за складом рідин на фракції.

  Нет в наличии

  Уведомить о поступлении товараprozoro

  Описание

  Мініцентрифуга лабораторна настільна використовується для отримання фракцій з неоднорідних рідин, густина яких не перевищує 2 г/см3. Сфера застосування апарата: лабораторії клінічної діагностики, станції крові, науково-дослідні центри медичного та хіміко-біологічного профілю.

  Максимальна частота обертання ротора становить 4000 обертів на хвилину. Відкриття кришки, увімкнення та вимкнення апарата здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш на передній панелі (індикація Door Key, On/Off).

  Експлуатаційна безпека забезпечується дією блокувальних механізмів, які запобігають функціонуванню апарата в разі порушення герметичності конструкції. Кришка центрифуги не відкривається до моменту повної зупинки ротора.

  Переваги моделі

  У комплект обладнання входить додатковий ротор 16х0,2 мл. Наявність настановних ніжок зі щільною фіксацією (у вигляді гумових присосок) забезпечує стійкість апарату, знижує рівень вібрації та шуму. Інші переваги компактної центрифуги:

  • плавний розгін і гальмування ротора;
  • можливість контролювати процес центрифугування через прозору пластикову кришку;
  • міцний корпус із сучасних полімерних матеріалів;
  • пристосованість до роботи в умовах підвищених навантажень;
  • низький рівень споживання електроенергії.

  Центрифуги MICROmed пройшли тестування за протоколом МОЗ України, внесені до реєстру медичної техніки, дозволені до застосування в медичних установах. Реєстраційне посвідчення МОЗ підтверджує безпеку, надійність та ефективність лабораторного обладнання. Медтехніка пройшла сертифікацію за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2008. Гарантійний термін, визначений виробником, становить 24 місяці.

  Отзывы

  1. Василий

   Две такие центрифуги наша лаборатория купила в Микромед зимой 2020. Пользуемся каждый день и никаких сбоев в работе. Сборка качественная и, благодаря присоскам на ножках, с хорошей устойчивостью. Работает СМ-8.04 без особого шума и вибраций, управляется просто, двумя кнопками. Правда скорость ротора только одна, но для нашей работы ее хватает. Имеется гарантия, но необходимости в ремонте пока еще не было.

  2. Регина Тимофеева

   В нашем исследовательском центре мы используем лабораторную центрифугу СМ-8.04 MICROmed настольного типа. Особенностью модели является надежная работа в условиях интенсивных нагрузок, безопасность и компактность, а для нашего центра это особенно важно. Качество подтверждается удостоверением МОЗ, а производитель предоставил гарантию на 2 года.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  25
  Максимальний фактор розділення, g
  900
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  12
  Кількість пробірок
  6 х 2 мл, 6 х1,5 мл, 6 х 0,5 мл, 6х 0,2 мл (16 х 0,2 мл)
  Максимальний об'єм пробірок, мл
  0,2 мл, 0,5 мл, 1,5 мл, 2,0 мл
  Частота обертання ротора, об/хв
  4000
  Рівень шуму, Дб не більше
  34,9
  Габаритні розміри, мм
  170х150х135
  Маса, кг
  1,5
  Термін служби, років не менше
  5