Чашка Петрі 1-100 ТС MICROmed

очікується 30.06

46.20 грн

  Чашка Петрі скляна – використовується в медичних бактеріологічних і виробничих лабораторіях для мікробіологічних досліджень. Також широко застосовується для хімічних досліджень при випаровуванні розчинів, зберіганні та дослідження препаратів, та інших цілях.

  prozoro

  Описание

          Чашка Петрі 1-100 MICROmed виготовляється методом формування з листового скла. Техніка виготовлення забезпечує рівність і гладкість поверхні чашки Петрі, завдяки чому середовище рівномірно розподіляється по дну чашки, що дуже важливо при вирощуванні культур. Щільне прилягання кришки до основи чашки Петрі забезпечує ізоляцію виробленого посіву від навколишнього середовища.

  Названа на честь свого творця Julius Richard Petri, чашка Петрі ГОСТ 23932-90 виготовлена з оптично прозорого нейтрального термостійкого скла високої якості. Скло марки НС-1, що використовується, дає змогу отримати чашку Петрі з ідеальною геометрією, без зеленого відтінку, без сторонніх вкраплень.

  Такий вид лабораторного посуду, як скляна чашка Петрі ЧБН-1-100, витримає необмежену кількість циклів хімічної та термічної стерилізації, сушіння, має високу стійкість до механічних пошкоджень.

  Діаметр верхньої половини (кришки) – 110 мм, діаметр нижньої частини (чаші) – 100 мм, висота – 20 мм, товщина скла 1,8 мм.

     Чашки Петрі MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру медичної техніки та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.

  Упаковка: 10/120 шт.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Чашка Петрі 1-100 ТС MICROmed”