Камера до мікроскопу MICROmed MDC-500 5,0MP, USB2.0

Распродажа!

7098.00 грн 6468.00 грн

  Камера-окуляр для мікроскопа MICROmed MDC-500 5 Мп – є спеціально сконструйованим пристроєм для роботи з мікроскопом. Програмне забезпечення дозволяє  відображати об’єкти на екрані монітора, калібрувати, вимірювати лінійні розміри, зберігати для подальшої обробки як окремі кадри у вигляді файлів різних форматів, так і їх послідовність у вигляді відеофайлів.

  prozoro

  Описание

  Відеокамера цифрова для мікроскопа MICROmed MDC-500 надасть можливість спостерігати за зображенням на великому екрані комп’ютерного монітора, зберігати, обробляти отримані файли в різних форматах. З інтерфейсу сучасної програми AMCAP доступна безліч корисних функцій: настроювання камери, калібрування та вимірювання лінійних та кутових розмірів, площі, інструменти редагування файлів. Швидкість запису відео 480 Мб/c (максимально можлива для USB2.0 інтерфейсу).

  Оптичні елементи об’єктива USB-камери для мікроскопа  з повним багатошаровим просвітленням забезпечують максимально правильну передачу кольорів, що дозволяє спостерігати зображення в реальному кольорі. Електронний окуляр для мікроскопа з функцією фотонасадки чудово працює з усіма видами оптичних мікроскопів: біологічними, інструментальними, моно- та стереомікроскопами.

  Відеоокуляр MICROmed MDC-500 можна встановити на місце звичайного окуляра 10х18 мм і отримати на екрані практично ідентичне зображення. Підключення відеокамери до комп’ютера здійснюється через порт USB 2,0, живлення здійснюється через той самий кабель підключення до комп’ютера.

  Перед початком використання відеокамери необхідно одноразово інсталювати ПЗ на CD-диску, що додається: драйвер S-exe і програму обробки AMCAP . Можна використовувати будь-які інші програми обробки, встановивши лише драйвер камери. Надалі установка відеоокуляра не вимагає додаткового налаштування, що дозволяє виконувати її під час роботи з мікроскопом.

  !!! Встановлюється на всі типи вітчизняних та імпортних моно-, бінокулярних мікроскопів, тубус окуляра, тринокулярних мікроскопах в окремий тубус для приєднання пристроїв фото-і відеовиводу. Для встановлення в стереомікроскоп МБС-10 та імп. аналоги передбачені адаптери D30mm та D30.5mm, що входять до комплекту поставки.

  Отзывы

  1. Alex

   Возникла необходимость записи исследований на микроскопе. Решил не покупать новое оборудование, а только камеру. Долго изучал характеристики и остановил выбор на MICROmed MDS-500 5 Mp. Покупкой доволен! Из плюсов могу выделить удобное подключение, правильную цветопередачу, широкие настройки.

  Добавить отзыв
  Чутливий елемент (матриця)
  1/2,5 CMOS
  Роздільна здатність
  2592х1944
  Інтерфейс передачі даних
  USB 2,0 (480 Мb/s)
  Розмір пікселя, мкм
  2,2 х 2,2
  Баланс білого, автоекспозиція
  автоматична/ручна
  Живлення
  USB
  Експозиція
  ERS (Electronic Rolling Snap)
  Частота кадрів:
  30 кадр/сек 640х480
  5 кадр/сек 2592х1944
  Спектральний діапазон, nm
  380-1000
  Чутливість, V/lux-sec(550nm)
  1,4
  Активний діапазон, db
  71
  Системні вимоги
  Windows XP/Vista/7 и выше, 32&64 bit
  Формат зображення
  JPEG, TIFF, BMP, AVI, GIF, BMP
  Адаптер
  D30mm, D30.5mm