USB Камера для мікроскопа 5,0MP

Распродажа!

7098.00 грн 6468.00 грн

  Цифрова камера-окуляр для мікроскопа MICROmed MDC-500 5.0MP – є спеціально сконструйованим пристроєм для роботи з мікроскопом. Програмне забезпечення дає змогу відображати спостережувані об’єкти на екрані монітора, калібрувати, вимірювати лінійні розміри, зберігати для подальшого опрацювання як окремі кадри у вигляді файлів різних форматів, так і їхню послідовність у вигляді відеофайлів.

  prozoro

  Описание

  Цифрова Відеокамера для мікроскопа MICROmed MDC-500 5.0МП надасть можливість спостерігати за зображенням на великому екрані комп’ютерного монітора або проектора, зберігати, обробляти отримані файли в різних форматах. З інтерфейсу сучасної програми AMCAP доступно безліч корисних функцій: налаштування камери, калібрування і вимірювання лінійних і кутових розмірів, площі, інструменти редагування файлів.

  Основний елемент відеоокуляра MDC-500 – нова CMOS-матриця 1/2.5″ з розміром пікселя 2,2 х 2,2 мкм.  Автоматична експозиція (ERS) і баланс білого, придушення шумів – сучасні програмні інструменти, які за частки секунди оброблять і покажуть максимально якісне зображення. Роздільна здатність кадру 2592х1944 пікселів, швидкість зйомки – до 32 кадрів на секунду (480 Мб/c),

  Відеоокуляр MICROmed MDC-500 можна встановити на місце звичайного окуляра 10х і отримати на екрані практично ідентичне зображення. Підключення відеокамери до комп’ютера здійснюється через порт USB 2,0, живлення здійснюється через той самий кабель.

  Перед початком використання відеокамери необхідно одноразово інсталювати ПЗ на CD-диску, що додається: драйвер S-exe і програму обробки AMCAP . Можна використовувати будь-які інші програми обробки, встановивши лише драйвер камери. Надалі під час під’єднання відеоокуляра не потрібно додаткових налаштувань та інсталяцій.

  Електронний окуляр для мікроскопа з функцією фотонасадки перетворить Ваш звичайний мікроскоп на цифровий і, крім того, дасть змогу працювати на різних мікроскопах, без прив’язки до одного робочого місця.

  !!! Встановлюється на всі типи вітчизняних та імпортних моно-, бінокулярних мікроскопів, у тубус окуляра, у тринокулярних мікроскопах – в окремий тубус для під’єднання пристроїв фото- і відеовиводу. Для установки в стереомікроскопи і біологічні мікроскопи з оптичною системою з екстраширокопольними окулярами передбачені адаптери D30mm і D30.5mm, що входять до комплекту поставки.

  Камера USB до мікроскопа 5 мегапікселів використовується для забезпечення навчального процесу, і встановлюється в дитячі, шкільні, студентські мікроскопи з окуляром, діаметром 23,2 мм.

  Отзывы

  1. Павел

   У меня тринокулярный микроскоп. Заказал к нему камеру MICROmed MDC-500 5.0MP, так как старую по неосторожности разбил. Покупкой остался доволен, картинка качественная, четкая, детализированная. При этом стоимость вполне нормальная даже для обычных студентов, как я.

  Добавить отзыв
  Чутливий елемент (матриця)
  1/2,5 CMOS
  Максимальна роздільна здатність
  2592х1944
  Вихід сигналу
  USB 2,0 (480 Мб/с)
  Розмір пікселя, мкм
  2,2 х 2,2
  Баланс білого, автоекспозиція
  автоматична/ручна
  Живлення
  USB
  Експозиція
  ERS (Electronic Rolling Snap)
  Частота кадрів:
  30 кадр/сек 640х480
  5 кадр/сек 2592х1944
  Спектральний діапазон, nm
  380-1000
  Чутливість, V/lux-sec(550 нм)
  1,4
  Активний діапазон, db
  71
  Системні вимоги
  Windows 2000/XP/Vista/Win7
  Формат зображення
  JPEG, TIFF, BMP, AVI
  Адаптер
  D30mm, D30.5mm