Цифровий мікроскоп XS-3330 LED MICROmed (з камерою5 Мп.)

Распродажа!

24948.00 грн 23898.00 грн

  Цифровой микроскоп XS-3330 LED MICROmed с камерой 5 Мп.

   Микроскоп модели XS-3330-LED MICROmed ― высокотехнологичный аппарат, применяемый  в медицинской отрасли и научно-исследовательских учреждениях. Наличие тринокулярной насадки позволяет использовать прибор максимально эффективно и без дополнительных трансформаций. С помощью видеокамеры, подключенной к микроскопу через встроенный порт, изображение выводится на экран компьютера. Наглядную информацию можно сохранять в памяти электронной базы и анализировать в режиме реального времени.

  prozoro

  Описание

  Функціональні можливості

  Мікроскоп дослідницького класу призначений для вивчення об’єкта за методом світлого поля в світлі, що проходить. Наявність у комплекті цифрової камери (MDC-500 5 MPix) дає змогу виконувати низку дій, які є важливими для проведення подальшої аналітичної роботи:

  • редагувати зображення;
  • збільшувати фрагменти для детального вивчення;
  • зберігати в пам’яті вихідні та відредаговані зразки;
  • проводити лінійні вимірювання об’єктів.

  Розширені функціональні можливості приладу визначили зростаючий попит на модель у спеціалізованих установ, де проводяться біохімічні, генетичні, цитологічні, загальноклінічні дослідження.

  Оптична система

  Електронно-оптична система з функцією поліпшення якості зображення дає змогу регулювати яскравість і контраст відтворюваної картини, а також оптимізувати передачу кольору. Користувач бачить об’єкт без спотворень, з однаковою чіткістю в центральній частині та в зонах, наближених до контуру. Виробник використовує високоякісне скло з багатошаровим антивідблисковим і кольорокорекційним покриттям.

  Переваги моделі

  Механізм грубого і точного фокусування XS-3330-LED MICROmed розташований у зручному низькому розташуванні, тому лаборант виконує рутинні дії без напруги. Пристрій блокування зміщення приладу у вертикальній площині під’єднується при частій зміні зразків, що підвищує ефективність робочого процесу під час проведення серійних досліджень.

  Освітлення створюється за допомогою світлодіодної лампи потужністю 3 Вт за показника світіння 6300К. Пристрій автоматичного закриття тринокулярного виходу запобігає засвічуванню відзнятих зображень, знижує ймовірність проникнення пилу в оптичну систему.

  Металевий корпус із пластиковими накладками стійкий до механічних впливів, вологи, агресивних рідин. У додаткову комплектацію входять три об’єктиви: 40х (ахромат), 60х і 100х (планахромат), окуляри 5х і 16х.

  Оформлення замовлення

  Чтобы купить микроскоп XS-3330-LED MICROmed по цене производителя с доставкой по Украине — оформите заявку на сайте или позвоните по контактному телефону. Вопросы и предложения отправляйте через форму связи в разделе «Контакты».

   

   

  Отзывы

  1. Остап Решетняк

   Для проведения общеклинических исследований наш медицинский центр заказал микроскоп цифровой серии XS-3330 LED по акционной цене. Среди преимуществ можем выделить камеру с 5 Мп, регулируемую систему освещения, контрастность и яркость изображения при исследовании микрообъектов, эргономичный металлический корпус с накладками из высокопрочного пластика. Прибор отлично подходит для длительной научной работы.

  2. Валентин Иванченко

   В лаборатории осуществляли замену старых микроскопов на цифровые модели. Остановили свой выбор на XS-3330 LED MICROmed с камерой 5 Мп. Безусловное преимущество этой техники — возможность визуализации изображения на масштабном экране и его записи. Это очень помогает нам в исследованиях.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  біологічний
  Оптична система
  ахроматична
  Метод дослідження
  світле поле
  Збільшення, крат
  40х-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  тринокулярна повортна на 360°, з нахилом 30°, компенсація діопрійної різниці, міжзінична відстань 55-75 мм, універсальний адаптер для підключення пристрою фото, відео- вихід
  Револьвер
  4-гнездний
  Окуляри
  широкополі:10х , 16х* (опційно)
  Об'єктиви
  ахроматичні: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65(S) 100х/1,25(S) (МИ)
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,002 мм
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  прямокутний двокоординатний зі знімним препаратоводієм 125х130 мм, діапазон переміщення 30х75 мм
  Система освітлення
  Світлодіодна лампа 3Вт LED, 6300К
  Розташування освітлювача
  нижнє
  Електроживлення
  220В, 50Гц
  Відеокамера цифрова 5,0 Mpix
  Чутливий елемент (матриця)
  1/2,5 CMOS
  Роздільна здатність
  2592х1944
  Вихід сигналу
  USB 2,0 (480 Мб/с)
  Розмір пікселя, мкм
  2,2х2,2
  Баланс білого, автоекспозиція
  автоматическая/ручная
  Живлення
  USB
  Експозиція
  ERS (Electronic Rolling Snap)
  Частота кадрів:
  30 кадр/сек 640х480
  5 кадр/сек 2592х1944
  Спектральний діапазон, nm
  380-1000
  Чутливість, V/lux-sec(550nm)
  1,4
  Системні вимоги
  Windows 2000/XP/Vista/Win7
  Формат зображення
  JPEG, TIFF, BMP, AVI
  Микроскоп тринокулярный XS-3330 MICROmed; Цифровая камера MDC-500 MICROmed 5 Mp, USB 2,0/