Фазово-контрастний мікроскоп XS-3320 MICROmed

40320.00 грн

  Фазово-контрастний мікроскоп знадобиться для спостереження малоконтрастних, прозорих об’єктів.
  Мікроскоп для досліджень за методом фазового контрасту MICROmed XS-3320 використовують у спеціальних мікроскопічних дослідженнях для отримання фазово-контрастного зображення. У застосовуваному методі контраст живих незабарвлених мікроорганізмів різко збільшується і вони виглядають темними на світлому тлі. Іншими словами, в одержуваному видимому зображенні розподіл яскравостей (амплітуд) відтворює фазовий рельєф.

  Нет в наличии

  Уведомить о поступлении товараprozoro

  Описание

  Фазово-контрастний мікроскоп MICROmed призначений для аналізу малоконтрастних, прозорих об’єктів, дає змогу описувати форми та структури інформативних ділянок мікроорганізмів, знаходити межі їхніх областей.

  Якщо купити фазово-контрастний мікроскоп Ви отримаєте комплектний бінокулярний мікроскоп дослідницького класу MICROmed XS-3320, а також комплект для фазово-контрастного мікроскопування. Комплект для досліджень методом фазового контрасту містить фазово-контрастний конденсор, телескоп і 4 спеціальних фазових PLAN об’єктиви. Фазово-контрастний конденсор являє собою об’єктив з револьвером і набором кільцевих діафрагм для кожного PLAN об’єктива. Зображення кільцевої діафрагми збігається з кільцем фазової пластинки відповідного об’єктива.

  Принцип роботи фазово-контрастного мікроскопа MICROmed заснований на дифракції променя світла залежно від особливостей об’єкта випромінювання. При цьому змінюється довжина і фаза світлової хвилі. Об’єктив фазово-контрастного мікроскопа містить напівпрозору фазову пластинку. Живі мікроскопічні об’єкти або фіксовані, але не забарвлені мікроорганізми і клітини через їхню прозорість практично не змінюють амплітуду і колір світлового променя, який проходить через них, спричиняючи лише зсув фази його хвилі. Однак, пройшовши через досліджуваний об’єкт, промені світла відхиляються від напівпрозорої фазової пластинки. У результаті між променями, що пройшли через об’єкт, і променями світлового фону виникає різниця довжини хвилі. Якщо ця різниця становить щонайменше 1/4 довжини хвилі, то з’являється зоровий ефект, за якого темний об’єкт чітко видно на світлому тлі або навпаки залежно від особливостей фазової пластинки.

  Мікроскопи MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру медичної техніки та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність Декларації відповідності гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.
  Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.
  Гарантійний термін 2 роки.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Фазово-контрастний мікроскоп XS-3320 MICROmed”
  Тип мікроскопу
  фазово-контрастний
  Оптична система
  ахроматична, планахроматична
  Збільшення, крат
  40х-1600х
  Візуальна насадка
  бінокулярна повортна на 360°, з нахилом 30°, компенсація діоптрійної різниці, міжзінична відстань 55-75 мм
  Револьвер
  4-гніздовий
  Окуляри
  широкополі: 10х , 16х, допоміжний телескоп
  Об'єктиви
  ахроматичні: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25 (S) (МІ)
  планахроматичні; PLAN 10 Ph/0.25 160/0,17; PLAN 40 Ph/0.65 160/0,17; PLAN 100 Ph/1.25 OIL 160/0,17
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,002 мм, з налаштуванням пружності та блокуванням вертикального переміщення
  Конденсор
  -ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  -Фазовий конденсор з диском, що повертається
  Предметний столик
  прямокутний двокоординатний зі знімним препаратоводієм 140 x 140мм, діапазон переміщення 60 х 80 мм
  Система освітлення
  6В, 20 ВТ галогенова лампа з регулюванням яскравості
  Електроживлення
  220В, 50Гц