Камера Горяєва 4-х сіточна

518.70 грн

  Камера призначена для рахунку формених елементів крові. Камера Горяєва MICROmed використовується в рутинних клінічних дослідженнях у лабораторіях медичних установ. У нас ви можете купити Камера Горяєва 4-х за хорошою ціною.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Камера Горяєва 4-х секційна для підрахунку формених елементів крові в розбавленій цільній крові, а також у сечовому осаді під час аналізів за Нечипоренком, Аддіс-Каковським, Амбурже.

  Камера Горяєва МІКРОМЕД для підрахунку еритроцитів і лейкоцитів, також інших елементів крові. Виготовлено камеру з монолітного скла, на яке нанесено мікроскопічну сітку і борозни, що утворюють плоскі майданчики в поперечному напрямку Вимірювальна сітка виконана методом лазерного напилення. Сітка виконана в чорному кольорі, висококонтрастна, легко виявляється, стійка до механічних пошкоджень.

  Нова промислова технологія виготовлення лічильної камери гарантує точність підрахунку і простоту у використанні, під час мікроскопії. Відсутність “приклеєних” елементів значно збільшує термін служби, порівняно з камерами російського виробництва.

  У комплект поставки Камери Горяєва MICROmed входять 2 спеціально пришліфовані покривні скельця, що забезпечують задану точність об’єму камери і відмінну стійкість до механічних впливів. Незмінність глибини рахункової камери досягається за умови щільного притирання скла до основи, розташованої з боків рахункової сітки, до утворення райдужних смуг. Це покривне скло можна придбати окремо.

  Кожна камера (або секція) для підрахунку формених елементів складається з 225 великих квадратів (15х15), з яких 25 розділені по вертикалі та горизонталі на 16 малих квадратів, а також – 100 порожніх квадратів, зібраних у 25 (5х5) груп по 4 квадрати в кожній.

  ЛІТЕРАТУРА: “Лабораторні методи дослідження в клініці” (за редакцією В.В. Меньшикова, М.Медицина 1987).

  Камери Горяєва MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру виробів медичного призначення та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медвиробів.

  На нашому сайті micromed.ua Ви можете купити Камера Горяєва 4-х сіткова за хорошою ціною.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Камера Горяєва 4-х сіточна”
  Кількість сіток, шт
  4
  Сторона великого квадрата, мм
  0,2±0,002
  Сторона малого квадрата, мм
  0,05±0,004
  Сторона сітки, мм
  3±0,005
  Глибина Камери, мм
  0,1±0,004
  Обсяг камери, мм3
  0,9
  Площа сітки, мм2
  9
  Камера Горяєва 2-х секційна Скло покривне - 2 шт Пластикова коробка Паспорт