Камера Горяєва 2-х сіточна

Распродажа!

310.80 грн 264.60 грн

  Камера Горяєва призначена для підрахунку формених елементів крові. Камера Горяєва 2-х сіточна використовується в медичних лабораторіях під час проведення рутинних клінічних досліджень.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Камера використовується для підрахунку формених елементів крові в розбавленій цільній крові, а також у сечовому осаді під час аналізів за Нечипоренком, Аддісом-Каковським, Амбурже. Підрахунок ФЕ крові проводиться за методикою, затвердженою МОЗ.

  Виготовлена з монолітного скла за передовою промисловою технологією. Усередині камери нанесена вимірювальна сітка методом лазерного напилення. Сітка виконана в чорному кольорі, висококонтрастна, легко виявляється.

  Нова технологія виготовлення гарантує точність підрахунку і простоту у використанні, під час мікроскопії. Відсутність “приклеєних” елементів значно збільшує термін служби, порівняно з камерами російського виготовлення.

  Кожна камера (або секція) для підрахунку формених елементів складається з 225 великих квадратів (15х15), з яких 25 розділені по вертикалі і горизонталі на 16 малих квадратів і – 100 порожніх квадратів, зібраних у 25 (5х5) груп по 4 квадрати в кожній.

  Підрахунок формених елементів здійснюють під мікроскопом у певній кількості квадратів камери Горяєва, а отримане число перераховують на 1 мкл або 1 л крові. Лейкоцити, наприклад, рахують по всій сітці у великих квадратах, не розділених на малі квадрати і смуги, починаючи з верхнього лівого кута сітки при малому збільшенні.

  До комплекту входять 2 спеціально шліфовані покривні скельця, що забезпечують задану точність об’єму камери та відмінну стійкість до механічних впливів. Це покривне скло можна придбати окремо.

  ЛІТЕРАТУРА: “Лабораторні методи дослідження в клініці” (за редакцією В.В. Меньшикова, М. Медицина 1987)

  Камера Горяєва MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру виробів медичного призначення та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медвиробів.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Камера Горяєва 2-х сіточна”
  кількість сіток
  2
  сторона сітки, мм
  3,0±0,005
  сторона малого квадрата, мм
  0,05±0,004
  сторона великого квадрата, мм
  0,2±0,002
  кількість великих квадратів
  225
  площа сітки, мм2
  9
  глибина камери, мм
  0,1±0,0040
  об'єм камери, мм3
  0,9