Мішалка магнітна ММ-5 (підігрів, зовнішній датчик)

Распродажа!

5659.50 грн 4998.00 грн

  Мішалка магнітна ММ-5 призначена для перемішування і підігріву рідин у різних лабораторіях. Штатив і температурний датчик входять до комплекту поставки. Висока точність і стабільність підтримуваної температури забезпечується мікропроцесорним терморегулятором. На цифровому табло мішалки відображається реальна температура розчину з дискретністю 0,1°С.

  prozoro

  Описание

  Лабораторна магнітна мішалка ММ-5 використовується для рівномірного підігріву і перемішування рідини під час проведення лабораторних досліджень у науково-дослідних і медичних установах. Принцип дії мішалки лабораторної ММ-5 ґрунтується на використанні енергії магнітного поля, створюваного магнітом, що обертається в корпусі мішалки. Магнітне поле, що обертається, приводить у рух магнітний стрижень, розміщений усередині посудини з рідиною, що перемішується.

  Лабораторна магнітна мішалка МІКРОМЕД ММ-5 може одночасно перемішувати рідину і здійснювати нагрів і підтримання заданої температури. У верхній частині металевого корпусу приладу розташована робоча камера з нагрівальним модулем і електромагнітом. На штативі закріплений знімний датчик температури (термопара), який поміщається в рідину. Під час роботи мішалки безперервно зчитується реальна температура рідини і передається електронному блоку управління.

  Мікропроцесорний блок керування температурою розташований на лицьовій стороні приладу. Блок керування виконує функцію терморегулятора. При досягненні стабілізації, прилад підтримує температуру рідини з відхиленням не більше 0,1°С.  Зміна частоти обертання магнітного поля (SPEED) встановлюється відповідним регулятором.

  Етапи виконання робіт за допомогою приладу:

  Після того, як на робочу поверхню мішалки лабораторної ММ-5 буде встановлено ємність із рідиною, усередині якої міститься стрижень, що перемішує, необхідно встановити в штативі і помістити в робоче середовище датчик температури.  Можна також розмістити контрольний термометр у відділення штатива датчика температури.

  Після цих підготовчих дій вмикається кнопка POWER (мережа). Поворотом ручки SPEED задається частота обертання стрижня. Вмикається кнопка HEAT (нагрівання). Необхідна робоча температура встановлюється на електронному терморегуляторі відповідними кнопками.

  Лабораторна мішалка також може використовуватися тільки для перемішування рідин (без нагрівання).

  На сайті micromed.ua можна купити лабораторну мішалку а також апарати для лабораторних дослідів з доставкою по Україні та гарантією.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Мішалка магнітна ММ-5 (підігрів, зовнішній датчик)”
  частота обертання плавно, об/хв
  0…1400
  діапазон підтримуваних температур, °С
  t.окр. … +100
  точність підтримання температури, °С
  ±2
  діаметр робочої поверхні, мм
  125
  гранична кінематична в'язкість розчинів, що перемішуються, м2/с
  5·10*-6
  електроживлення, В/Гц
  220/50
  споживана потужність, Вт, не більше :
  у режимі нагрівання/перемішування
  150
  у режимі перемішування
  6
  габаритні розміри, (ДхВхШ), мм
  235х330х150
  маса, кг
  1,9
  Термін служби, років не менше
  5