Мікроскоп MICROmed Evolution ES-4120 (інфініті, планахромати)

Распродажа!

37800.00 грн 34860.00 грн

  Мікроскоп MICROmed Evolution ES-4120

  Дослідницький бінокулярний мікроскоп MICROmed ES-4120 Evolution – професійний оптичний прилад удосконаленої конструкції, оснащений матричною системою LED-освітлення з польовою діафрагмою. Надійність в експлуатації та новітня оптична система, скоригована на нескінченність із планахроматичними об’єктивами та екстраширокопольними DIN-окулярами, відкриває можливості для проведення високоточних морфологічних досліджень. Мікроскоп ES-4120 Evolution закуповують медичні комплекси високого статусу, науково-дослідні центри біохімії, вищі освітні установи вузької спеціалізації.  За умови коректної експлуатації, мінімальний робочий ресурс становить 5 років.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Особливості конструкції

  Бінокулярний мікроскоп Evolution MICROmed розроблено на базі інноваційних технологій і наукових розробок. Прилад призначений для проведення поглиблених досліджень у медичній сфері (клінічна діагностика), виконання експериментальних завдань у лабораторіях, що працюють при науково-дослідних інститутах.

  Головна перевага конструкції – оптична система UIS2 (Universal Infinity System), в якій передбачено планахроматичні об’єктиви, скориговані на нескінченність. Револьверна головка оснащена об’єктивами 4х, 10х, 40х (S), 100х (S) (oil), даючи змогу спостерігати зразки в діапазоні від 40 до 2000 крат.  За допомогою об’єктивів формується природне контрастне зображення, чітке по всій площі зорового поля. Завдяки виправленій хроматичній аберації відсутня кривизна і різниця зображення. Антивідблискове та кольорокорекційне покриття об’єктивів покращують якість відтворення, нейтралізують нерівномірність освітлення.

  Екстраширокопольні окуляри EWF10x, EWF16x, EWF20x* з багатошаровим просвітлювальним покриттям (збільшений посадковий діаметр 30 мм). Окуляри за будовою оптичної системи належать до найбільш технологічної системи лінз – зворотнього Кельнера, підтримують відтворення зображення в межах поля зору 22 мм. Комфорт під час вивчення препарату забезпечують такі деталі конструкції, як м’які наочники, система діоптрійного коригування в межах п’яти одиниць, віддалена зіниця.

   Система освітлення

  У конструкції використовується прогресивна система освітлення за Келлером (Köhler illumination). Конденсор із регульованою діафрагмою розташовані в нижній частині корпусу. Імерсійний конденсор з апертурною ірисовою діафрагмою можна відцентрувати і відрегулювати за висотою. Бічна частина конденсора має шкалу відповідності кратності об’єктива і ступеня відкриття апертурної діафрагми.

  Світлодіодний блок з показниками 3,6Вт (потужність) і 6300К (колірна температура) генерує холодне біле світло, наближене до природного денного освітлення. LED-джерело споживає мінімальну кількість енергії – на 90% менше, ніж галогенна лампа з аналогічними характеристиками, термін служби не менше 20000 годин. Додаткові елементи системи, рефлектор і спеціальна лінза, підсилюють інтенсивність світлового потоку і забезпечують однорідне світіння.

   Механізм управління

  Збільшений предметний столик (розміри 216х150 мм), оснащений підшипниковим пристроєм, здатний плавно переміщатися у двох площинах, діапазон переміщення становить 75х55 мм. Важливою перевагою є можливість покласти одразу кілька предметних стекол або поставити чашку Петрі з культурами бактерій і переміщати їх паралельно, порівнюючи досліджувані зразки на обраному збільшенні.  Також предметний столик оснащений вбудованим механізмом блокування вертикального переміщення для зручності під час серійних досліджень.

  Поверхня столика захищена тефлоновим покриттям, стійким до подряпин і забруднень.

  Поворотна насадка конструкції Gemel з похилими окулярними тубусами (нахил 30°) дає змогу проводити спостереження з різних точок, при цьому положення самого мікроскопа залишається незмінним. Відстань між зіницями коригується в межах 50-75 мм.

  Є можливість регулювання виносу зіниці відповідно до зросту. Різкість зображення регулюється за допомогою вбудованого механізму грубого і точного фокусування.

  Додаткова комплектація

  Купити мікроскоп можна разом із додатковими пристроями:

  • відеокамера 5,0 Mpix USB 2,0;
  • окуляр EWF20х (широкопольний).

  Компанія “Мікромед” пропонує купити сертифікований прилад за мінімальною вартістю, з гарантією виробника (2 роки) і адресною доставкою по Києву та Україні. Замовлення оформляється на сайті, термін доставки – 1-3 дні. Ми приймаємо всі форми готівкового та безготівкового розрахунку.

  Для отримання додаткової консультації – зв’яжіться з нашим представником за допомогою онлайн-форми зв’язку або зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном.

  Отзывы

  1. Нина Николаевна

   Покупали эту модель как самую лучшую для сферы научных исследований в биохимии. В нашем центре оценили этот микроскоп очень высоко по всем критериям. Корпус надежный и прочный, увеличение около 2000 крат позволяет разглядеть все мелкие микроорганизмы, а благодаря продуманным деталям микроскопом легко управлять. Рекомендуем.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  біологічний
  Оптична система
  UIS2 (Universal Infinity System)
  Метод дослідження
  світле поле
  Збільшення, крат
  40х-1600х, 40х-2000х*
  Візуальная насадка
  бінокулярна поворотна на 360°, з нахилом 30°, компенсація діоптрійної різниці, міжзінична відстань 48-75 мм
  Револьвер
  4-гнездний
  Окуляри
  екстраширокополі: EWF10х, EWF16х, EWF20x*, D = 30mm
  Тип корекції об'єктивів
  планахромати, з коригуванням на "нескінченність"
  Об'єктиви
  Infiniti Plan: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S), 100х/1,25 (S) (МИ)
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,001 мм, з налаштуванням пружності та блокуванням вертикального переміщення
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний c ноніусом 216 x 150мм, з препаратоводієм на 2 скла, діапазон переміщення 75 х 55 мм
  Система освітлення
  за Келлером з ірисовою польовою діафрагмою, 3,6Вт LED, 6300 К, регульована яскравість
  Розташування освітлювача
  нижнє
  Електроживлення
  220В, 50Гц
  Світлофільтри
  синій - 1 шт, зелений - 1 шт.
  Запасні частини
  запобіжник - 2 шт, матричний LED-блок - 2 шт.