Мікроскоп MICROmed Evolution ES-4130 (інфініті, планахромати)

Распродажа!

39480.00 грн 38430.00 грн

  Тринокулярний мікроскоп ES-4130 Evolution, від компанії MICROmed, призначений для застосування в медичних і науково-дослідних установах, створений на базі новітніх технологій. Модель відповідає найвищим професійним вимогам, що висуваються до лабораторних мікроскопів. Конструкція підвищеної міцності, оптична система з планахроматичними об’єктивами, скоригованими на нескінченність, та екстраширокопольними окулярами (30 мм), світлодіодна система освітлення з польовою діафрагмою, предметний столик на 2 скельця, є беззаперечними перевагами цієї моделі перед мікроскопами попередніх поколінь. Гарантійний термін на прилад – 2 роки. Строк служби – не менше 10 років.

   

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Особливості оптики та системи освітлення

  Чотири об’єктиви Infinity Plan (4х, 10х, 40х, 100х) створюють реалістичне зображення без хроматичних викривлень завдяки використанню спеціальної конструкції лінз з корекцією типу планахромат. Усі оптичні компоненти підібрані та налаштовані таким чином, щоб підтримувалася максимальна чіткість зображення по всьому полю зору. Об’єктив передає природне контрастне зображення, з виправленою хроматичною аберацією, відсутністю кривизни і різниці збільшення.

  Візуальна насадка може повертатися на 360 градусів. Окуляри EWF10х, EWF16х, EWF20* (оптична схема – зворотній Кельнер), у металевому корпусі з багатошаровим просвітленням усіх оптичних поверхонь FMC (Full Multi Coated). Окуляри зі збільшеним діаметром (30 мм) відтворюють зображення з межами поля зору 22 мм, що створює можливість для детального дослідження об’єкта в комфортному режимі. Діоптрійна корекція під зорове сприйняття користувача (плюс-мінус 5 одиниць).  Технологія “винесеної зіниці” та  м’які гумові наочники дає змогу комфортно працювати з мікроскопом людям, які постійно носять окуляри.

  Мікроскоп оснащений портом для під’єднання фото- і відеоапаратури, за допомогою якої зображення передається на екран комп’ютера, або фотографується. У додаткову комплектацію входить відеокамера для трансляції зображення на екрані. Адаптер тринокулярного тубусу дасть змогу сфокусувати камеру окремо від окулярів, для одночасного перегляду зображення.

  Конденсор імерсійний з апертурною ірисовою діафрагмою легко відцентрувати і змінити його висоту. Передбачено можливість зняття верхньої лінзи під час роботи з екстра-широкопольними окулярами на невеликому збільшенні. На бічній поверхні конденсора нанесено шкалу відповідності кратності об’єктива і ступеня відкриття апертурної діафрагми.

  Система освітлення на базі матричного LED блоку потужністю 3,6 Вт (температура 6300К) має рівномірне біле світіння, максимально наближене до природного денного світла. Працює в економному режимі, споживаючи енергії на 90% менше, ніж галогенна лампа з аналогічними характеристиками, термін служби не менше ніж 20000 годин. Колектор і регульована польова діафрагма об’єднані в окремому швидкознімному блоку.

  Навіть за тривалої роботи з приладом лаборант не відчуває втоми від напруги.

  Якість зображення

  Мікроскоп ES-4130 Evolution спроектований на базі оптичної системи UIS2 (Universal Infinity System) Оптична довжина тубусу цієї моделі — infinity (нескінченність). Зображення передається до окулярів у вигляді паралельних променів з надзвичайною точністю та реалістичністю відтворення. Конструкція системи освітлення за Келлером, планахроматичні об’єктиви, з високим ступенем корекції, широкопольні окуляри  формують чітке рівномірне зображення об’єкту з більшим полем зору, ніж у звичайному мікроскопі.

  Управління предметним столиком

  Фокусування можливе барабанами грубої та точної підстройки, у вигляді вертикального переміщення столику. Жорсткоість ходу грубого фокусування можливо змінити за потреби окремим кільцем на барабані. Збільшений предметний столик на 2 предметних скельця (розмір 216 х 150 мм) в своїй конструкції  має підшипниковий механізм і ремінний привід. Мікрогвинти переміщення препаратоводія знаходяться на одному валу. Переміщення мікрометричного супорту відбувається в плавному режимі в діапазоні 55/75 мм.

  Вбудований стопор перешкоджає надмірному переміщенню столика у вертикальній площині, що підвищує зручність проведення серійних досліджень. Тефлонове покриття надійно захищає робочу поверхню від механічних пошкоджень і впливу кислот та реактивів.

   Оформлення замовлення

  Щоб купити оригінальну модель ES-4130 Evolution MICROmed за мінімальною ціною і з адресною доставкою – оформіть замовлення в один клік на сайті нашого інтернет-магазину. Питання і пропозиції можна надіслати через онлайн форму в розділі “Контакти”.

  Отзывы

  1. Марина Федорова

   Я руководитель лаборатории и в работе не обойтись без использования микроскопов. Недавно заказала биологический микроскоп Evolution ES-4130 с тремя окулярами и светодиодной подсветкой. Это профессиональное, надежное и функциональное оборудование для постоянной работы, оснащенное новейшей оптической системой UIS2 и экстраширокопольными окулярами. Сертификат подтверждает соответствие международным стандартам качества. Рекомендую.

  2. Комаров 508

   Купил микроскоп MICROmed Evolution ES-4130. Из плюсов могу выделить простоту в обращении, отличное качество изображения и, конечно же, светодиодную систему освещения. Цена дороговатая, но и микроскоп профессионального уровня. Поэтому она полностью оправдана.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  біологічний
  Оптична система
  UIS2 (Universal Infinity System)
  Метод дослідження
  світле поле
  Збільшення, крат
  40х-1600х, 40х-2000х*
  Візуальна насадка
  тринокулярна повортна на 360°, з нахилом 30°, компенсація діоптрійної різниці, міжзінична відстань 48-75 мм, універсальний адаптер для підключення пристроїв фото-, відео- виведення
  Револьвер
  4-гніздовий
  Окуляри
  екстраширокополі: EWF10х, EWF16х, EWF20x*, D=30mm
  Тип корекції об'єктивів
  планахромати, з коригуванням на "нескінченність"
  Об'єктиви
  Infiniti Plan: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65(S), 100х/1,25(S) (MИ)
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,001 мм, з налаштуванням пружності та блокуванням вертикального переміщення
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний з ноніусом 216 x 150мм, з препаратоводієм на 2 скла, діапазон переміщення 75 х 55 мм
  Система освітлення
  за Келлером з ірисовою польовою діафрагмою, 3,6Вт LED, 6300К, регульована яскравість
  Розташування освітлювача
  нижнє
  Електроживлення
  220В, 50 Гц
  Світлофільтри
  синій - 1 шт, зелений - 1 шт.
  Запасні частини
  запобіжник - 2 шт, матричний LEDблок - 2 шт.