Мікроскоп MICROmed Evolution ES-4130 (інфініті, планахромати)

Распродажа!

39480.00 грн 36540.00 грн

  Мікроскоп ES-4130 Evolution від компанії MICROmed, призначений для застосування в медичних і науково-дослідних установах, створений на базі новітніх технологій. Модель відповідає найвищим професійним вимогам, що висуваються до лабораторної техніки. Конструкція підвищеної міцності, інноваційна оптика з планахроматичними об’єктивами, скоригованими на нескінченність, та екстраширокопольними окулярами (30 мм), світлодіодна система освітлення з польовою діафрагмою є беззаперечними перевагами цієї моделі перед мікроскопами попередніх поколінь. Гарантійний термін на прилад – 2 роки.

   

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Модель ES-4130 Evolution входить до переліку високотехнологічних мікроскопів останнього покоління, в конструкції якого реалізовано низку новаторських інженерних рішень. Однією з головних інновацій мікроскопа є оптична система UIS2 з PLAN об’єктивами, скоригованими на нескінченність.

  Особливості оптики та системи освітлення

  Чотири об’єктиви Infinity Plan (4х, 10х, 40х, 100х) відтворюють природний колір без хроматичних викривлень завдяки використанню спеціального скла та антивідблискових покриттів, що забезпечують високий коефіцієнт пропускання світла. Усі оптичні компоненти підібрані та налаштовані таким чином, щоб підтримувалася максимальна чіткість зображення по всьому полю зору. Об’єктив передає природне контрастне зображення по всьому полю зору, з виправленою хроматичною аберацією, відсутністю кривизни і різниці збільшення.

  Екстраширокопольні окуляри EWF10х, EWF16х (оптична схема – обернений Кельнер), EWF20* у металевому корпусі з багатошаровим просвітленням усіх оптичних поверхонь FMC (Full Multi Coated). Окуляри зі збільшеним посадковим діаметром (30 мм) відтворюють зображення з межами поля зору 22 мм, що створює можливість для детального дослідження об’єкта в комфортному режимі. Діоптрійна корекція під зорове сприйняття користувача (плюс-мінус 5 одиниць), м’які гумові наочники підвищують зручність роботи з апаратом. Збільшена відстань від лінзи до ока дає змогу працювати з мікроскопом людям, які постійно носять окуляри.

  Колектор і регульована польова діафрагма вмонтовані в знімну накладку в основі корпусу. Конденсор імерсійний з апертурною ірисовою діафрагмою легко відцентрувати і змінити його висоту. Передбачено можливість зняття верхньої лінзи під час роботи з екстра-широкопольними окулярами на невеликому збільшенні. На бічній поверхні конденсора нанесено шкалу відповідності кратності об’єктива і ступеня відкриття апертурної діафрагми.

  Світлодіодна система освітлення на основі базі матричного LED блоку потужністю 3,6 Вт (температура світіння 6300К), працює в економічному режимі, споживаючи енергії на 90% менше, ніж галогенна лампа з аналогічними характеристиками, термін служби не менше ніж 20000 годин.

  Якість зображення

  Світловий потік створює рівномірне біле світіння, максимально наближене до природного денного світла. Зображення виходить контрастним і чітким у межах усього поля зору. Додаткові фільтри, що нейтралізують жовте забарвлення, не потрібні. У конструкцію оптичної системи входять спеціальна лінза і рефлектор, що підтримують оптимальну інтенсивність світіння. Навіть за тривалої роботи з приладом лаборант не відчуває втоми від напруги.

  Управління предметним столиком

  Переміщення збільшеного предметного столика (розмір 216 х 150 мм) у діапазоні 75 мм х 55 мм здійснюється в плавному режимі, завдяки наявності підшипникового механізму і ремінного приводу.  З лівого боку корпусу мікроскопа розташовано регулювальну ручку грубого фокусування, з обох боків – регулятори налаштування тонкого фокусування.

  Вбудований стопор перешкоджає зміщенню столика у вертикальній площині, що підвищує зручність проведення серійних досліджень. Тефлонове покриття надійно захищає робочу поверхню від механічних пошкоджень і впливу кислот.

  Візуальна насадка має можливість повороту на 360 градусів і зміни міжзіничної відстані в межах 50-75мм.

  Мікроскоп оснащений портом для під’єднання фото- і відеоапаратури, за допомогою якої зображення передається на екран комп’ютера. У додаткову комплектацію входять відеокамера для трансляції зображення на екран і широкопольний окуляр EWF 20х.

   Оформлення замовлення

  Щоб купити оригінальну модель ES-4130 Evolution MICROmed за мінімальною ціною і з адресною доставкою – оформіть замовлення в один клік на сайті нашого інтернет-магазину. Питання і пропозиції можна надіслати через онлайн форму в розділі “Контакти”.

  Отзывы

  1. Марина Федорова

   Я руководитель лаборатории и в работе не обойтись без использования микроскопов. Недавно заказала биологический микроскоп Evolution ES-4130 с тремя окулярами и светодиодной подсветкой. Это профессиональное, надежное и функциональное оборудование для постоянной работы, оснащенное новейшей оптической системой UIS2 и экстраширокопольными окулярами. Сертификат подтверждает соответствие международным стандартам качества. Рекомендую.

  2. Комаров 508

   Купил микроскоп MICROmed Evolution ES-4130. Из плюсов могу выделить простоту в обращении, отличное качество изображения и, конечно же, светодиодную систему освещения. Цена дороговатая, но и микроскоп профессионального уровня. Поэтому она полностью оправдана.

  Добавить отзыв
  Оптична система
  UIS2 (Universal Infinity System)
  Збільшення, крат
  40х-1600х, 40х-2000х*
  Візуальна насадка
  тринокулярна повортна на 360°, з нахилом 30°, компенсація діоптрійної різниці, міжзінична відстань 48-75 мм, універсальний адаптер для підключення пристроїв фото-, відео- виведення
  Револьвер
  4-гніздовий
  Екстраширокопольні окуляри, D=30mm
  EWF10х, EWF16х, EWF20x*
  Тип корекції об'єктивів
  планахромати, з коригуванням на "нескінченність"
  Об'єктиви Infiniti Plan
  4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65(S), 100х/1,25(S) (MИ)
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,001 мм, з налаштуванням пружності та блокуванням вертикального переміщення
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний з ноніусом 216 x 150мм, з препаратоводієм на 2 скла, діапазон переміщення 75 х 55 мм
  Система освітлення
  за Келлером з ірисовою польовою діафрагмою, 3,6Вт LED, 6300К, регульована яскравість
  Електроживлення
  220В, 50 Гц
  Світлофільтри
  синій - 1 шт, зелений - 1 шт.
  Запасні частини
  запобіжник - 2 шт, матричний LEDблок - 2 шт.