Мікроскоп MICROmed Fusion FS-7510 (автономне живлення)

13692.00 грн

  Купівля мікроскопа FUSION FS-7510 з доставкою по Україні оформляється на сайті MICROmed.

  Техніку відправляють відразу після підтвердження замовлення, в середньому, термін доставки – 1-3 дні. Покупець обирає зручну форму оплати і кращий спосіб доставки через транспортну компанію.  Для отримання додаткових відомостей – зателефонуйте за контактним телефоном або залиште повідомлення через форму зворотного зв’язку, і ми надамо детальну інформацію з потрібних тем.

  Нет в наличии

  Уведомить о поступлении товараprozoro

  Описание

  Особливості моделі MICROmed FUSION FS-7510

  Модель FUSION FS-7510 укладена в міцний металевий корпус, стійкий до впливу кислот та інших агресивних складів.

  Мікроскоп вирізняється продуманою ергономікою, що дає змогу фахівцям працювати тривалий час безперервно, не відчуваючи серйозної втоми. Всі елементи управління функціями приладу знаходяться під рукою, зміна положення предметного столика (в горизонтальній і вертикальній площині) здійснюється в плавному режимі.

  Невелика вага і компактні габарити дають змогу переносити прилад до нового місця роботи (якщо виникне необхідність).

  Покращена оптика (об’єктиви DIN і широкопольні окуляри з антивідблисковим і кольорокорекційним покриттям) відіграє визначальну роль у створенні чіткого, контрастного, деталізованого зображення препарату.

  Гвинтовий стопор, передбачений у конструкції приладу, запобігає випадковому пошкодженню препарату під час проведення фокусування.

  Двокоординатний столик має збільшені розміри (140 х 132 мм), оснащений підшипниковим механізмом і коаксіальною ручкою. Діапазон переміщення становить 75х40 мм.

  Вбудована акумуляторна батарея підтримує працездатність апарата протягом 10 годин. Акумулятор автоматично заряджається під час увімкнення мікроскопа в мережу, рівень підзарядки відображається індикатором.

  Світлодіодне освітлення NeoLED

  Система NeoLED (потужність 3,6 Вт, світіння 6300К) генерує чистий, холодний білий колір, наближений до природного денного освітлення за показниками яскравості та розсіювання світлового пучка. Додаткові фільтри при дослідженнях препарату не потрібні. Система Led підсвічування працює в економічному режимі, споживаючи на 90% менше енергії порівняно з галогеновою лампою з аналогічними характеристиками.

  Модель додатково комплектується окулярами (WF16х і WF5x), відеокамерою (5,0 Mpix), USB 2.0, призначеною для передачі зображення на екран комп’ютера.

  Замовлення з доставкою

  Купівля мікроскопа FUSION FS-7510 з доставкою по Україні оформляється на сайті MICROmed. Техніку відправляють одразу після підтвердження замовлення, в середньому, термін доставки – 1-3 дні. Покупець обирає зручну форму оплати і кращий спосіб доставки через транспортну компанію.  Для отримання додаткових відомостей – зателефонуйте за контактним телефоном або залиште повідомлення через форму зворотного зв’язку, і ми надамо детальну інформацію з потрібних тем.

  Отзывы

  1. Владимир

   В прошлом месяце купил сыну биологический микроскоп Fusion FS-7510 для учебы в университете. Это новая серия монокулярных приборов с матричным светодиодным осветителем и автономным питанием. Благодаря новому типу корпуса и улучшенным характеристикам сыну удобно работать, при этом отсутствует нагрузка на плечи. Для вывода картинки на экран компа в комплекте есть видеокамера с 5 Мп.

  2. _Михаил_

   Рекомендую микроскоп FUSION FS-7510, если вы ищите автономную модель. Он достаточно небольших размеров, поэтому его удобно носить с собой. Я кладу его в специальный чехол, чтобы не повредить во время переноски, но он поместится и в обычный рюкзак или портфель. Полного заряда батареи мне обычно хватает на 10 часов работы. В общем, отличная модель!

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  біологічний
  Оптична система
  ахроматична
  Збільшення, крат
  40х-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  монокулярна поворотна на 360° з нахилом 30°
  Револьвер
  4-гніздовий
  Окуляри
  широкополі: WF10х, WF16х*
  Об'єктиви ахроматичні
  ахроматичні: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25 OIL
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,0015 мм, 0,3 мм/оберт мікровінта
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний 140х132 мм з ноніусом, діапазон переміщення 75х40 мм
  Система освітлення
  матричний LED блок 3,6Вт, 6300К
  Електроживлення
  220В, 50Гц / 3 NI-MH 1400мА аккумулятора типа АА
  Тривалість автономної роботи
  10 годин
  Запасні частини
  LEDблок-2шт, запобіжник-2шт.