Мікроскоп бінокулярний MICROmed Fusion FS-7520

15540.00 грн

  Мікроскоп бінокулярний MICROmed Fusion FS-7520

  Біологічний бінокулярний мікроскоп FUSION FS-7520 входить до лінійки приладів нового покоління, у конструкції яких реалізовано інноваційні інженерні рішення – ергономічний металевий корпус, ахроматичні об’єктиви найвищої якості, LED-освітлення, наближене до денного світла, чітке відтворення зображення без спотворень. Збільшений час автономної роботи робить прилад незамінним під час виконання робіт на об’єктах, де відсутня можливість підключення до електромережі.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Сфера застосування

  Модель Fusion FS-7520 MICROmed, що входить до категорії оптичної техніки дослідницького класу, знайшла широке застосування в медичних і наукових установах. Основне призначення приладу – проведення поглиблених морфологічних досліджень тонких, напівпрозорих і забарвлених препаратів із застосуванням методу світлого поля в світлі, що проходить. Мікроскоп Fusion FS-7520 MICROmed використовують для отримання об’єктивної картини стану тканин (виявлення патологічних або природних змін) під час проведення біохімічних і діагностичних досліджень.

  Перевагою апарата є бездоганна ергономіка, зручне та просте керування робочими процесами, мінімальне напруження на органи зору, відтворення чіткого зображення. Лаборант не відчуває втоми в ділянці шийного та плечового відділів під час тривалої роботи з приладом, що підвищує якість роботи та мінімізує вплив людського фактора.

  Оптика та освітлення

  У конструкції Fusion FS-7520 передбачено ахроматичні DIN-об’єктиви і ширококутні окуляри з просвітлювальним і антигрибковим покриттям, нанесеним у кілька шарів. Бінокулярна насадка з поворотним механізмом дає змогу здійснювати діоптрійну корекцію в межах 5 одиниць (плюс, мінус), що дає можливість проводити дослідження людям, які постійно носять окуляри.

  Потужність LED-джерела, що створює рівномірне біле світіння, порівнянна з потужністю галогенової лампи 50 Вт, але водночас витрати енергії на 90% менші, а робочий ресурс становить 20000 годин.

  М’яке управління

  М’якість управління забезпечує коаксіальний модуль фокусування з муфтою ковзання, а плавна зміна положення предметного столика здійснюється завдяки підшипниковому механізму. Наявність гвинтового упору запобігає помилкам в експлуатації та поломкам техніки під час проведення досліджень. Прилад автономно працює від АБ протягом 10 годин.

  Оформлення замовлення

  Щоб купити мікроскоп Fusion FS-7520 MICROmed за вигідною ціною з доставкою по Україні, оформіть замовлення на сайті інтернет-магазину “Мікромед” в один клік. Техніка поставляється у фірмовій упаковці, з комплектом документації (технічний паспорт, гарантійний талон, інструкція з експлуатації). Виробник надає гарантію на прилад – 2 роки. Для отримання більш детальної інформації – поставте запитання у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за контактним телефоном.

  Отзывы

  1. Nazar Nazar (проверенный владелец)

   Для проведения цитологических исследований наша лаборатория приобрела бинокулярный микроскоп Fusion FS-7520 по специальной выгодной цене. К особенностям модели можем отнести матричный светодиодный осветитель, прочный корпус с новым дизайном, автономное питание с контролем уровня заряда. Прибор может работать до 10 часов без подключения к сети, а это одно из весомых преимуществ.

  2. LABORANT (проверенный владелец)

   Покупали такой нам в лабораторию для проведения исследований. Качество изображения и увеличение очень хорошие. Порадовало также то, что корпус металлический, поэтому очень устойчивый. Освещение тоже супер, почти как дневной свет. А еще можно работать даже без питания от электросети при необходимости. Работники довольны и работать намного удобнее, рекомендуем.

  Добавить отзыв
  Збільшення, крат
  40х-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  бінокулярна поворотна на 360° з нахилом 30°
  Револьвер
  4-гніздовий
  Широкопольні окуляри
  WF10х, WF16х*
  Об'єктиви ахроматичні
  4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25 OIL
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,0015 мм, 0,3 мм/оберт мікровинта
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний 140х132 мм з ноніусом, діапазон переміщення 75х40 мм
  Джерело освітлення
  матричний 3,6Вт LED, 6300К
  Електроживлення
  220В, 50Гц / 3 NI-MH 1400мА акумулятори типу АА
  Тривалість автономної роботи
  10 годин
  Запасні частини
  LEDблок-2шт, запобіжник-2шт.