Мікроскоп MICROmed Fusion FS-7530 (автономне живлення)

17892.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

  Біологічний дослідницький мікроскоп Fusion FS-7530 – модель преміального класу, створена з використанням технологічних розробок нового покоління. Фахівці, які працюють з апаратом у лабораторіях, і професійні експерти високо оцінили ергономічні та функціональні характеристики моделі, що відкриває принципово нові можливості для проведення поглиблених морфологічних досліджень.

  prozoro

  Описание

  Переваги та особливості моделі Fusion FS-7530

  Мікроскоп FS-7530 від MICROmed призначений для проведення досліджень методом світлого поля в світлі, що проходить. Методика дає змогу отримати найповніші та найдостовірніші характеристики досліджуваного предмета, що становлять важливість для медичної та наукової сфери.

  Головні переваги моделі FS-7530:

  Металевий корпус обтічної форми має оптимальні, з погляду ергономіки, показники (величина кута нахилу голівки, область переміщення предметного столика, розташування гвинтів грубого і тонкого фокусування), що дає змогу користувачеві проводити високоточні дослідження тривалий час, не відчуваючи дискомфорту.

  Апарат оснащений об’єктивами з багатошаровим просвітлювальним та антигрибковим покриттям міжнародного стандарту DIN (оптична схема, скоригована на довжину тубуса 160 мм).

  У конструкції об’єктивів передбачено скло, що нівелює хроматичну аберацію. Це дає змогу значно підвищити деталізацію і якість зображення, навіть за максимального збільшення.

  Джерело світла – яскравий світлодіод (система NeoLed), що характеризується низьким енергоспоживанням, генеруванням потужного і рівномірного світлового потоку, наближеного до природного світла. Мінімальна витрата енергії особливо актуальна під час роботи в польових умовах, коли живлення здійснюється від акумулятора.

  Імерсійний об’єктив дає змогу відтворювати чітке зображення об’єкта без спотворень за великого збільшення, що має особливу важливість для проведення внутрішньоклітинних досліджень і вивчення найдрібніших структур.

  Візуальна тринокулярна насадка Gemel з кутом повороту на 360º доповнена функцією корекції ±5 на кожному тубусі окуляра. Користувач веде спостереження в комфортному режимі (двома очима).

  У разі встановлення в мікроскоп відеокамери користувач отримує можливість виводити зображення на екран через адаптер і коригувати картинку (розмір, чіткість, контрастність).  У комплекті входять широкопольні окуляри з покриттям, що просвітлює (лінійне поле зору 18 мм і 13 мм* (опціонально).

  Наявність коаксіального механізму грубого і тонкого фокусування забезпечує можливість швидкого налаштування необхідної різкості зображення.

  На вдосконаленому конденсорі нанесено цифрову шкалу відповідності величини розкриття ірисової діафрагми типу об’єктива.

  Мікрометричні супорти, доповнені шкалами ноніуса, забезпечують плавне переміщення препарату предметним столиком. Наявність цього механізму прискорює робочий процес і підвищує його безпеку.

  Додатково укомплектувати модель MICROmed FS-7530 можна:

  • відеокамерою 5,0 Mpix USB 2, з виведенням зображення на екран комп’ютера;
  • окулярами WF16х і WF5х.

  Апарат сертифікований за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.

  Щоб оформити замовлення на купівлю мікроскопа, отримати детальнішу інформацію або професійні рекомендації фахівців компанії “Мікромед”, зателефонуйте за одним із контактних телефонів або поставте запитання через форму зворотного зв’язку в розділі “Контакти”.

  Отзывы

  1. Александр Валентинович

   С недавних пор на работе пользуюсь микроскопом MICROmed Fusion FS-7530! Не знаю, как раньше выживал без него! Очень удобное и высокотехнологичное оборудование! Работает автономно, есть система контроля заряда, имеет матричный LED-осветитель. Корпус эргономичной формы.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  біологічний
  Оптична система
  ахроматична
  Збільшення, крат
  40х-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  тринокулярна поворотна на 360° з нахилом 30°
  Револьвер
  4-гнездний
  Окуляри
  широкополі: WF10х, WF16х*
  Об'єктиви
  ахроматичні: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25 OIL
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,0015 мм, 0,3 мм/оберт мікровінта
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний 140х132мм з ноніусом, діапазон переміщення 75х40 мм
  Система освітлення
  матричний 3,6Вт LED, 6300К
  Электроживлення
  220В, 50Гц / 3 NI-MH 1400мА акумулятори типу АА
  Тривалість автономної роботи
  10 годин
  Запасні частини
  LEDблок-2шт, запобіжник-2шт