Мікроскоп MICROmed Fusion FS-7620 (планахроматичні об’ективи, автономне живлення))

Распродажа!

26964.00 грн 24360.00 грн

  Мікроскоп MICROmed Fusion FS-7620

  Мікроскоп MICROmed Fusion FS-7620 – апарат дослідницького класу з планахроматичними об’єктивами, що дають змогу проводити поглиблені морфологічні дослідження з високою точністю. Новітня оптична система відтворює зображення без спотворень і з однаковою чіткістю в межах усього поля зору. Професійна модель Fusion FS-7620 – вибір сучасних медичних центрів і науково-дослідних установ.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Особливості конструкції

  Бінокулярний мікроскоп с DIN-об’єктивами входит в лінійку оптичних приладів нового покоління, володіє розшириними можливостями  для отримання деталізованих і достовірних даних у галузі гістології, цитології, гематології та інших дослідницьких напрямках.

  У мікроскопа Fusion FS-7620 – чудова ергономіка, що забезпечує можливість проводити тривалі дослідження в безперервному режимі. Всі деталі і механізми розташовані зручно і знаходяться в полі комфортного доступу.

  Металевий корпус стійкий до механічних і хімічних впливів (кислоти, луги). Система управління координатним столиком забезпечує плавне переміщення у двох площинах (X,Y) завдяки вбудованому підшипниковому механізму. Гвинтові упори запобігають псуванню препарату під час фокусування.

  Оптична система

  Планахроматичні DIN-об’єктиви захищені багатошаровим антивідблисковим і кольорокорекційним покриттям.

  Широкопольні окуляри з покриттям, що просвітлює, забезпечують перегляд зображення в полі зору 18 мм і 13 мм.

  Бінокулярна насадка забезпечує корекцію в межах п’яти діоптрійних одиниць (плюс, мінус) на кожному тубусі окуляра, що особливо актуально для людей, які носять окуляри.

  Коаксіальний модуль фокусування (грубе і тонке налаштування) зручно розташований і оснащений муфтою ковзання.

  Вдосконалений конденсор має цифрову розмітку відповідності величини відкриття ірисової діафрагми типу об’єктива.

  Система освітлення

  Світлодіодна система NeoLED, оснащена блоком з потужністю 3,6 Вт і колірною температурою 6300К, продукує холодне біле світло, що забезпечує рівномірне освітлення досліджуваного об’єкта. Рівномірне підсвічування, наближене за параметрами до денного освітлення, не втомлює очі та не створює спотворень. Це дає змогу лаборантам працювати тривалий час, не відчуваючи втоми. LED-джерело світла споживає енергії на 90% менше, ніж галогенна лампа порівнянної потужності, що значно підвищує економічну ефективність приладу.

  Мікроскоп працює як від мережі, так і в автономному режимі. Рівень підзарядки відображається на індикаторі. Зарядка здійснюється автоматично, під час під’єднання приладу до джерела живлення. Час роботи в автономному режимі – не менше 10 годин. Наявність вбудованого акумулятора дає змогу використовувати обладнання в польових умовах.

   Оформлення замовлення

  Щоб купити сертифікований мікроскоп необхідної моделі з доставкою по Києву та Україні – оформіть заявку на сайті інтернет-магазину “Мікромед”. У каталозі представлені сертифіковані прилади різних категорій з гарантійним терміном 2 роки. Ми даємо можливість вибрати зручну форму оплати та умови доставки. На додаткові запитання із задоволенням відповімо за контактними телефонами або в письмовому вигляді – через форму зворотного зв’язку.

  Отзывы

  1. Алексей Иванович

   Работаю в лечебно-диагностическом центре городской больницы заместителем директора. В этом магазине я покупал три микроскопа FUSION FS-7620. Выбрал MicroMed, поскольку здесь продают сертифицированные приборы, одобренные МОЗ. Очень быстро выполнили наш заказ, бесплатно доставили. При этом предоставляется гарантия. Отзывы сотрудников положительные. Микроскопы понравились. Так что будем сотрудничать.

  2. Александр

   В наш научно-исследовательский центр надо был помощник в виде микроскопа в связи с расширением исследований. Решили купить эту модель и остались очень довольны. Теперь каждый работник хочет работать на этом устройстве, потому что здесь отличная картинка и высокий уровень точности. Материал изготовления и все составляющие очень качественны. Единственное, что немного тяжеловат для переноски, но он у нас почти стационарный.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  біологічний
  Метод дослідження
  світле поле
  Збільшення, крат
  40х-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  бінокулярна поворотна на 360° з нахилом 30°
  Револьвер
  4-гніздовий
  Окуляри
  широкополі: WF10х, WF16х*
  Об'єктиви
  планахроматичні: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25 OIL
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,0015 мм, 0,3 мм/оберт мікровінта
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний 140х132 мм з ноніусом, діапазон переміщення 75х40 мм
  Система освітлення
  матричний 3,6Вт LED, 6300К
  Розташування освітлювача
  нижнє
  Електроживлення
  220В, 50Гц / 3 NI-MH 1400мА акумулятора типу АА
  Тривалість автономної роботи
  10 годин
  Запасні частини
  LEDблок-2шт, запобіжник-2шт.