Мікроскоп люмінесцентний MICROmed Evolution LUM LS-8530

очікується

113400.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

  Люмінесцентний мікроскоп LUM LS-8530 Evolution MICROmed дослідницького класу призначений для вивчення мікроскопічних об’єктів, використовуючи їхню здатність до люмінесценції. Флуоресцентний мікроскоп універсальний, і його можна використовувати як біологічний мікроскоп для морфологічних досліджень у світлі видимого спектра, що проходить.

  Флуоресцентний мікроскоп застосовують для досліджень у цитології, імунології, генетиці, для виявлення бактеріальних, вірусних і антигенних інфекцій, у біології під час дослідження клітинних мікроструктур; у криміналістиці для виявлення мікрочастинок біологічних тканин.

  prozoro

  Описание

  Люмінесцентний мікроскоп MICROmed EVOLUTION LUM LS-8530 дослідницького класу призначений для вивчення мікроскопічних об’єктів, використовуючи їхню здатність до люмінесценції. Флуоресцентний мікроскоп універсальний, і його можна використовувати як біологічний мікроскоп для морфологічних досліджень у прохідному світлі видимого спектра.

  Флуоресцентний бінокулярний мікроскоп LUM LS-8530 Evolution MICROmed застосовують для досліджень у цитології, імунології, генетиці, для виявлення бактеріальних, вірусних і антигенних інфекцій, у біології під час дослідження клітинних мікроструктур; у криміналістиці для виявлення мікрочастинок біологічних тканин.

  Люмінесцентний мікроскоп LUM LS-8530 Evolution MICROmed зібраний на базі біологічного мікроскопа дослідницького класу, з високим рівнем технологічного виконання для досліджень у світлому полі.  Оптична система флуоресцентного мікроскопа Мікромед UIS2 (Universal Infinity System) скоригована на нескінченність, усуває артефакти залишкового зображення, що виникає під час проходження променя світла через вигнуті площини об’єктивів.

  Принципова схема люмінесцентного мікроскопа LUM LS-8530 Evolution MICROmed:

  Флуоресцентный микроскоп. Ход лучей прямого флуоресцентного микроскопа

  Для роботи з флуоресцентним випромінюванням використовується флуоресцентний освітлювач із ртутною лампою високого тиску потужністю 100 Вт, із зовнішнім джерелом живлення. Лампа генерує індукуюче випромінювання високої густини, яке викликає індуковане (вимушене) випромінювання об’єкта в ультрафіолетовому діапазоні. Люмінесцентний освітлювач має вбудовану центровану польову діафрагму, порт для нейтральних світлофільтрів і слайдер для фільтрових кубів зеленого і синього освітлення. Блок живлення лампи має систему автоматичного підбору необхідних параметрів живлення і пам’ять підібраного режиму, а також лічильник тривалості роботи ртутної лампи.

  Під час освітлення в падаючому світлі ультрафіолетова хвиля проходить через збудливий фільтр, систему світлодільних дихроїчних дзеркал, що розташовується на шляху падаючого світла та висвітлює досліджуваний препарат зверху. Кольорові світлоділильні дзеркала відіграють роль збудливого і замикаючого фільтрів. Світлові хвилі люмінесценції препарату падають на додатковий світловий фільтр, що відсікає залишки ультрафіолетових хвиль, і потрапляють в об’єктив мікроскопа.

  Переваги:

  • Оптика з багатошаровим просвітленням усіх оптичних частин FMC (Full Multi Coated)
  • Люмінісцентний мікроскоп LUM LS-8530 Evolution MICROmed оснащений вбудованою регульованою системою освітлення за Келлером;
  • Оптична система мікроскопа UIS2 (Universal Infinity System), скоригована на нескінченність, усуває артефакти залишкового зображення, що виникає під час проходження променя світла через вигнуті площини об’єктивів. Промені світла проходять через конденсор і потрапляють на досліджуваний препарат, проходять через об’єктив, де формуються паралельні промені світла, потім проходять через лінзу тубуса, де в задній фокальній площині формується проміжне зображення для окуляра;
  • Об’єктиви Infiniti Plan флуоресцентного мікроскопа проєктують зображення в “нескінченність”, тобто формують паралельні промені світла, які потрапляють на лінзи тубуса;
  • М’який коаксіальний механізм грубого і точного фокусування з налаштуванням пружності механізму, зі зручним низьким розташуванням;
  • Вбудований механізм блокування вертикального переміщення. Застосовується під час роботи з одним і тим самим збільшенням із частою зміною досліджуваних зразків.
  • Особливо зручно при серійних дослідженнях;
  • Двокоординатний градуйований предметний столик із підшипниковим механізмом і ремінним приводом;
  • У конструкції предметного столика передбачено гвинтовий упор, який запобігає випадковому пошкодженню препарату під час фокусування;
  • Препаратоводій на 2 предметні скельця;
  • Освітлювальна система, що забезпечує без додаткових перебудов освітлення полів зору об’єктивів збільшенням від 4х до 100х;
  • Регульована система освітлення за Келлером на основі матричного LED блоку 3,6W, 6300К;
  • Люмінесцентний освітлювач 100 Вт, з електронним блоком управління;
  • Можливість легко перейти від флуоресцентної до світлопольної мікроскопії;
  • Ергономічний кислотостійкий металевий корпус зі зручною ручкою для переміщення.

  *Додаткова комплектація:

  • Окуляр 20х

  Мікроскопи MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру медичної техніки та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність Декларації відповідності гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.

  Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.

  Гарантійний термін 2 роки.

  Отзывы

  1. Даниил П. А.

   В лаборатории у нас месяц назад появился люминесцентный микроскоп MICROmed EVOLUTION LUM LS-8530. Это оборудование совершенного другого уровня! Отдельно хочу отметить великолепную оптику FMC, регулируемую систему освещения по Каллеру, широкие настройки. Так что если вам нужен серьезный микроскоп, рекомендую его!

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  люмінесцентний
  Оптична система
  UIS2 (Universal Infinity System)
  Збільшення, крат
  40х-1600х, 40х-2000*
  Візуальна насадка
  бінокулярна, діоптрійне налаштування +-5 діоптрій на лівому тубусі, посадковий діаметр окулярів 30 мм, з нахилом 30°, міжзінична відстань 48-75 мм
  Револьвер
  4-гніздовий
  Окуляри
  широкополі: WF 10х/22, WF16х/13, WF20x/12*
  Тип корекції об'єктивів
  планахромати, розраховані на довжину тубуса "нескінченність"
  Об'єктиви
  Infiniti Plan: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25(S) (МИ)
  Фокусування
  Коаксіальний механізм грубого і точного фокусування.
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  двокоординатний з ноніусом 216 x 150 мм, діапазон переміщення 75 х 55 мм
  Блок освітлювача із системою фільтрів:
  1 збуджувальний фільтр В (блакитний); N (світло, що проходить), 2 відсікаючі фільтри
  Електроживлення
  220В, 50Гц
  Система освітлення
  матричний LED блок 3,6Вт, 6300К
  Джерело люмінесцентного світла
  ртутна лампа 100Вт з електронним блоком управління
  Спектральний діапазон збудження люмінесценції, нм
  350-550
  Спектральний діапазон досліджуваної люмінесценції, нм
  420-650
  - Мікроскоп - 1 шт; - Тринокулярна насадка - 1 шт; - Широкопольні окуляри WF 10X/22 - 2 шт; WF 16X/13 - 2 шт; - Об'єктиви Infinity Plan 4х-1 шт; 10х-1 шт; 40х(S)-1 шт; 100х(S)(OIL)-1 шт; - Мережевий кабель - 1 шт; - Світлофільтр - 2 шт (синій, зелений); - Імерсійне масло - 1 фл; - Пилозахисний чохол - 1 шт; - Запобіжник - 1 шт; - Лампа освітлювача - 2 шт; - Люмінесцентний набір (блок живлення з лічильником напрацювання, блок люмінесцентного освітлювача, блок світлофільтрів, лампа люм. освітлювача - 2 шт.) у зборі - 1 шт; - Паспорт - 1шт.