Мікроскоп біологічний XS-2610 LED MICROmed

Распродажа!

10836.00 грн 8610.00 грн

  Мікроскоп біологічний XS-2610 LED MICROmed

  Монокулярний біологічний мікроскоп MICROmed XS-2610 LED, призначений для використання в медичних і наукових лабораторіях, являє собою надійний компактний прилад з ергономічною конструкцією і якісною оптикою. Мінімальний робочий ресурс моделі XS-2610 LED, в умовах постійної експлуатації, становить 5 років.

   

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Особливості конструкції

  Лабораторний мікроскоп у металевому корпусі оснащений високотехнологічною оптичною системою з антивідблисковим і кольорокорекційним покриттям. Механізм фокусування (грубого і тонкого) має зручне низьке розташування, гвинтовий упор, що фіксує, запобігає пошкодженню досліджуваного препарату під час налаштування фокусування.

  У комплект установки входить двокоординатний столик із градуйованою розміткою, оснащений підшипниковим механізмом. Револьвер, що обертається, оснащений чотирма гніздами-тримачами для об’єктивів, які можна змінювати під час проведення дослідження, не припиняючи робочий процес.

  Джерело освітлення (LED-лампа потужністю 3,6 Вт, температура світіння 6300К) генерує холодний світловий потік, що забезпечує рівномірне освітлення в межах полів зору об’єктивів з діапазоном збільшення від 4х до 100х.

  У комплектацію мікроскопа XS-2610 LED входять синій і зелений світлофільтри, знімний препаратоводій. Корпус приладу стійкий до впливу лугів, кислот, інших агресивних рідин. У продажний набір входять чотири ахроматичні об’єктиви (4х, 10х, 40х, 100х). Об’єктиви з 40-кратним і 100-кратним збільшенням укладені в пружинні оправи, які відіграють роль захисного буфера, що запобігає дотику вхідної лінзи до досліджуваного зразка під час налаштування фокуса.

  У стандартний продажний набір входять чохол для зберігання приладу, лампа освітлювача, запобіжник. У додаткову комплектацію входять відеокамера для трансляції зображення на монітор комп’ютера, окуляри 5х і 16х.

  Мікроскопи MICROmed (сертифікація ISO 9001:2015), за результатами випробувань і експертиз МОЗ України, дозволені для практичного використання в медичній, навчальній, лабораторній практиці. Гарантійний термін становить 2 роки.

  Оформлення покупки в інтернет-магазині MICROmed

  Щоб купити мікроскоп XS-2610 – оформіть замовлення на сайті інтернет-магазину компанії “Мікромед” з доставкою. Ми поставляємо сертифіковане обладнання за комфортними цінами, оперативно виконуємо замовлення, надаємо консультаційну підтримку. Якщо з’являться запитання – зателефонуйте за контактними телефонами або напишіть повідомлення через онлайн-форму зворотного зв’язку в розділі “Контакти”. Ми обов’язково зв’яжемося з вами протягом 30 хвилин.

  Отзывы

  1. Леонтий Овчаренко (проверенный владелец)

   Для морфологических исследований наша лаборатория заказала 3 биологических микроскопа XS-2610 LED. Это профессиональное оборудование с гарантией на 2 года. В дополнительную комплектацию входит видеокамера для вывода картинки на экран ПК и два окуляра с разным разрешением. Установлена качественная стеклянная оптика со специальным антибликовым напылением. Рекомендуем!

  2. Виолета (проверенный владелец)

   В лабораторию при больнице требовался микроскоп для проведения исследований. Выбрали эту модель из-за ее характеристик. В нем есть все: и качественные материалы, и удобная фокусировка, и увеличение в несколько десятков и сотен раз. Корпус также порадовал прочностью, немного тяжеловат, но зато устойчив. Заказом очень довольны.

  Добавить отзыв
  Збільшення, крат
  40x-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  монокулярна поворотна на 360° з нахилом 45°
  Револьвер
  4-гніздовий
  Широкопольні окуляри
  10х , 16х* (опціонально)
  Об'єктиви ахроматичні
  4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25(S) (МИ)
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,002 мм
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і тримачем світлофільтра, регульований за висотою
  Предметний столик
  прямокутний двокоординатний зі знімним препаратоводієм 125х130 мм, діапазон переміщення 30х75 мм
  Джерело освітлення
  Світлодіодна лампа 3Вт LED, 6300К
  Електроживлення
  220В, 50 Гц
  Запасні частини
  лампа освітлювача -1 шт, запобіжник-1 шт