Мікроскоп тринокулярний XS-3330 LED MICROmed

Распродажа!

19320.00 грн 17430.00 грн

  Мікроскоп біологічний тринокулярний MICROmed XS-3330 LED

  Мікроскоп XS-3330 LED MICROmed тринокулярний ― оптичний високоточний прилад, призначений для проведення протокольних морфологічних досліджень у медичній галузі, та лабораторних експериментів у науковій сфері. Апарат оснащений пристроєм для інтеграції з відеокамерою, що дозволяє фіксувати та виводити на екран зображення в ході робочого процесу. Прилад може додатково комплектуватися пристроями для здійснення фазо-контрастного та темнопольного аналізу.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Особливості конструкції

  Мікроскоп XS-3330 LED MICROmed – високотехнологічна модель оптичного апарату, за допомогою якого проводяться дослідження в галузі клінічної діагностики, різні експерименти в лабораторіях спеціалізованих наукових інститутів.

  При підключенні відеокамери зображення можна транслювати на екран з можливістю редагування, форматування та виконання лінійних вимірювань. Світлодіодна система освітлення генерує рівномірний холодний потік, близький за параметрами до природного денного освітлення.

  У конструкції передбачена можливість проводити діоптрійну корекцію в межах п’яти одиниць (плюс, мінус) та регулювати відстань між зіницями (55-75 мм).

  Пристрої для відображення зображень на екрані під’єднуються до універсального адаптера. Для запобігання засвіченню фотоматеріалів і попадання пилу в оптичну систему використовується герметична заглушка, що закриває тринокулярний вихід .

  Плавне управління двокоординатним градуйованим столиком забезпечується вбудованим підшипниковим механізмом.

  Пісдя зняття відеокамери верхній тубус блокується герметичною задвижкою, встроєною в тринокулярну насадку. Така дія дасть змогу уникнути світлових аберацій та попаданню пилу.

  Джерело освітлення – світлодіодна лампа потужністю 3 Вт, температурою освітлення 6300К.
  Корпус тринокулярного мікроскопа виготовлений із легкого, міцного металу, стійкого до дії кислот та інших їдких рідин.

  Синій та зелений фільтр використовуються для додаткової корекції кольору.
  У додаткову комплектацію можуть входити об’єктиви (60х ахромат, 40х і 100х плана хромат), окуляри (5х і 16х), відеокамера 5,0 Mpix.

  Як оформити замовлення

  Щоб придбати сертифікований мікроскоп моделі з доставкою по Києву та іншим містам України — оформіть заявку на сайті інтернет-магазину. У середньому час у дорозі — 1-3 дні. Якщо з’являться запитання, зателефонуйте за контактними телефонами або напишіть повідомлення за допомогою форми зворотного зв’язку.

  Отзывы

  1. А. Евгений

   Наконец-то заменил свой убитый микроскоп на тринокулярный XS-3330 LED. Это совершенно новый уровень — увеличение от 40х до 1000х, возможность подключения видеокамеры, блокировочный модуль. Дополнительно к микроскопу заказал окуляр и камеру. В магазине действовала скидка, поэтому вышло даже дешевле, чем я предполагал. Спасибо!

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  біологічний
  Оптична система
  ахроматична
  Метод дослідження
  світле поле
  Збільшення, крат
  40х-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  тринокулярна повортня на 360°, з нахилом 30°, компенсація діоптрійної різниці, міжзінична відстань 55-75 мм, універсальний адаптер для підключення пристроїв фото, відео-виведення
  Револьвер
  4-гніздний
  Окуляри
  широкополі: 10х , 16х* (опційно)
  Об'єктиви
  ахроматичні: 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65(S) 100х/1,25(S) (МИ)
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого та точного фокусування, інтервал 0,002 мм, з налаштуванням пружності та блокуванням вертикального переміщення
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою та тримачем світлофільтра, що регулюється по висоті
  Предметний столик
  прямокутний двокоординатний зі знімним препаратоводієм 140 x 140мм, діапазон переміщення 60 х 80 мм
  Система освітлення
  Світодіодна лампа 3Вт LED, 6300К
  Розташування освітлювача
  нижнє
  Електроживлення
  220В, 50Гц
  Запасні частини
  лампа освітлення -1 шт