Мікроскоп біологічний XS-5520 LED MICROmed ХІТ ПРОДАЖУ

Распродажа!
ХИТ ПРОДАЖ

15708.00 грн 13986.00 грн

  Мікроскоп бінокулярний біологічний XS-5520 LED MICROmed

  Мікроскоп бінокулярний біологічний XS-5520 LED MICROmed – одна з найпопулярніших моделей у медичній сфері та науково-дослідній галузі. Прилад відрізняється високою надійністю, стійкістю до негативних факторів (вібрації, вплив кислот та лугів на корпус, надмірні навантаження), чудовою якістю відтворення зображення об’єкта, що досліджується. Прилад відмінно підходить для тривалих загальноклінічних досліджень.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Особливості конструкції

  Мікроскоп XS-5520 LED MICROmed бінокулярний призначений для проведення морфологічних досліджень у проникаючому світлому полі. У пристрої оптичної системи використовується спеціальна оптика з багатошаровим покриттям – просвітлюючим, антивідблисковим, кольрокорекційним.

  В основі вбудованої системи освітлення – світлодіодне джерело світла з показником потужності 3 Вт, температура свічення – 6300К. Холодне LED-світло рівномірно висвітлює об’єкт дослідження, не створюючи навантаження на очі. Зображення відрізняється високою структурною деталізацією та чіткістю форм.

  У конструкції передбачено два режими фокусування, ― грубе та тонке налаштування. Механізм управління розташований зручно для користувача, рукоятки управління знаходяться по обидва боки від приладу, вбудована муфта переміщення забезпечує плавну зміну положення предметного столика.

  У технічну схему мікроскопа входить препаратоводій, револьверна головка з чотирма гніздами для об’єктивів, гвинтовий стопор, що запобігає пошкодженню препарату під час фокусування.

  Джерело світла налаштоване на повноцінне освітлення досліджуваного об’єкта при збільшенні в діапазоні 4х-100х.

  Додаткова комплектація

  • відеокамера 5,0 Mpix (підключається до апарата через порт USB для трансляції зображення на монітор комп’ютера);
  • об’єктиви (60х – ахромат, 40х і 100х – планахромат);
  • окуляри (5х, 16х).

  Експерти та користувачі вважають цю модель оптимальною за співвідношенням вартості, функціональних можливостей та експлуатаційної надійності.

  Оформлення замовлення

  Для покупки мікроскопа XS-5520 LED MICROmed з доставкою – оформіть заявку на сайті нашого інтернет-магазину. Час у дорозі від моменту відправки товару становить 1-3 дні. Замовник вибирає зручний спосіб оплати (готівковий та безготівковий розрахунок) та кращу транспортну компанію. Якщо у вас виникнуть запитання — надсилайте повідомлення через зворотну форму зв’язку або зателефонуйте за контактним телефоном.

  Отзывы

  1. Юлия Кривобокова

   Для использования в лаборатории покупали эту модель микроскопа. Заинтересовало то, что устройство стойко к воздействию вибраций, нагрузок, кислотам, потому что в лаборатории все это присутствует. Также очень довольны качеством изображения и увеличением. Работать удобно, все можно отрегулировать под себя. Пластиковые вставки на корпусе сначала смущали , думали будут непрочные, но на работе это никак не сказалось, поэтому смело рекомендуем.

  2. Ирина Алексеевна

   Уже несколько недель пользуемся биологическим микроскопом XS-5520 LED в нашей лаборатории. Это бинокулярный прибор для которого характерно оптимальное соотношение цены и качественных характеристик. Подходит для общеклинических и морфологических исследований. Особенности: оптические стекла с напылением, регулируемое освещение, синий светофильтр, револьвер с 4 гнездами. Есть гарантия на 2 года и международный сертификат качества.

  Добавить отзыв
  Збільшення, крат
  40х-1000х, 40х-1600х*
  Візуальна насадка
  бінокулярна поворотна на 360°, з нахилом 30°, компенсація діоптрійної різниці, міжзінична відстань 55-75 мм.
  Револьвер
  4-гніздний
  Широкополі окуляри
  10х , 16х* (опціонно)
  Об'єктиви ахроматичні
  4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65(S) 100х/1,25(S) OIL
  Фокусування
  2-х сторонній коаксіальний механізм грубого та точного фокусування, інтервал 0,002 мм
  Конденсор
  ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою та тримачем світлофільтра, що регулюється по висоті
  Предметний столик
  прямокутний двокоординатний зі зйомним препаратоводієм 130 x 125 мм, діапазон переміщення 35х80 мм
  Джерело освітлення
  Світлодіодна лампа 3Вт LED, 6300К
  Електроживлення
  220В, 50Гц
  Запасні частини
  лампа освітлювача -2 шт, запобіжник-2 шт