Мікроскоп стереоскопічний SM-6620 ZOOM MICROmed

Распродажа!

26703.60 грн 24276.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

  Мікроскоп SM-6620 ZOOM MICROmed – сучасний бінокулярний стереомікроскоп для професійного використання. Найдосконаліша оптична ZOOM система з зумованими стереооб’єктивами дають змогу проводити дослідження з плавно змінюваною кратністю оптичного збільшення в діапазоні від 7х до 45х. SMD LED система освітлення на основі матричних світлодіодів із роздільним регулюванням. Загальне оптичне збільшення можна збільшити до 112х, при встановленні опціонально доступних окулярів WF25X/9.

  prozoro

  Описание

  Мікроскоп SM-6620 ZOOM MICROmed – високоякісний стереоскопічний мікроскоп із плавною зміною кратності збільшення (zoom) – є оптимальним варіантом у співвідношенні ціна-якість. Модель мікроскопа застосовують для вивчення предметів “в об’ємі”, проведення робіт, що вимагають спостереження мініатюрних деталей із комфортом для спостерігача протягом тривалого часу.

  ZOOM стереомікроскоп призначений для професійного використання лікарями, геологами, археологами, біологами, оцінювачами антикваріату, збирачами електронних мікросхем і тонкої механіки. Рекомендований для медичних, промислових і науково-дослідних лабораторій, складальних цехів.

  Ергономічна ZOOM головка мікроскопа, з обертанням на 360° і кутом нахилом 45° з регулюванням міжзіничної відстані 55-75 мм і діоптрійним наведенням різкості +/- 5 dp забезпечать комфортну роботу будь-якого користувача. Окуляри з винесеною зіницею, що входять до комплекту постачання, значно полегшать роботу з мікроскопом тим, хто використовує окуляри. М’які наочники фіксують комфортну відстань до очних лінз і запобігають бічному засвіченню,

  Мікроскоп SM-6620 ZOOM MICROmed обладнаний потужним світлодіодним підсвічуванням. Верхній освітлювач складається з сучасного точкового SMD LED 3W, 6300K світлодіода і регульованої лінзи, що дають правильно спрямований сфокусований пучок світла. Нижнє підсвічування оснащене аналогічним світлодіодом і розсіювальним диском для спостереження в світлі, що проходить. Світлодіоди мають колірну температуру 6300К, що відповідає природному денному освітленню. Таким чином, зображення позбавлене зайво-жовтого забарвлення світлом ламп розжарювання. Термін служби світлодіодів 65 000 годин, а енергоспоживання значно нижче, ніж у звичайних освітлювачів.

  Також мікроскоп SM-6620 ZOOM MICROmed може бути використаний як трихінелоскоп для компресійної трихінелоскопії. Такий вид досліджень за допомогою трихінелоскопа широко використовується в лабораторних дослідженнях на наявність трихінельозу в м’ясі домашніх і диких тварин та риби. Компресійна трихінелоскопія широко застосовується у ветеринарних лабораторіях, виробниками м’ясної та рибної продукції.

  Додаткова комплектація:

  • Відеокамера цифрова 5,0 MPix;
  • Окуляр WF25X/9.

  Мікроскопи MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру медичної техніки та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність Декларації відповідності гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.

  Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.

  Гарантійний термін 2 роки.

  Отзывы

  1. Назарий

   При сборке электронных микросхем в мастерской требуется микроскоп, который хорошо показывает предметы в объеме. По описанию и характеристикам выбрали эту модель и остались очень довольны. Сотрудники отмечают удобство использования и качество работы с устройством. Рекомендуем.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  стереоскопічний
  Метод дослідження
  світле поле
  Збільшення, крат
  7х - 45х, 17x - 112x*
  Візуальна насадка
  бінокулярна, з нахилом 45°
  Окуляри
  Широкополі: WF10х/20, WF25x/9*
  Посадковий діаметр окулярів
  30 мм
  Об'єктиви
  ZOOM 0,7х-4,5х із плавною зміною
  Міжзінична відстань, мм
  55-75 мм
  Робоча відстань, мм
  85 мм
  Предметний столик
  ø 60 мм із затискачами для зразків
  Система освітлення
  прохідного та відбитого світла: роздільна регульована SMD LED 3W, 6300K, SMD LED 3W, 6300K
  Розташування освітлювача
  верхнє і нижнє
  Діапазон переміщення оптичного блоку
  40-200 мм
  Електроживлення
  220В, 50Гц
  - Бінокулярна насадка. - Окуляри WF 10X/20 2 шт. - Об'єктиви ZOOM ахроматичні встановлені в револьверний пристрій 0,7х4,5х - 2 шт. - Мережевий кабель 1 шт. - Предметный столик с матовым стеклом 1 шт. - Предметная платформа белая / черная (матовая) 1 шт. - Чехол пылезащитный 1 шт. - Накладки резиновые на окуляры 2 шт. - Тара упаковочная 1 шт. - Инструкция с эксплуатации 1 шт.