Мікроскоп SM-6630 ZOOM MICROmed тринокуляр

Распродажа!

29400.00 грн 26754.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

  Тринокулярний стереомікроскоп SM-6630 ZOOM MICROmed, виготовлений за найсучаснішими технологіями. Оснащений найбільш досконалою оптичною ZOOM системою, SMD LED системою освітлення на основі матричних світлодіодів з розділеним регулюванням. Тринокулярна насадка мікроскопа із третім оптичним каналом дає можливість комфортного документування досліджень. У разі потреби можна збільшити оптичну кратність мікроскопа до 112х.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Тринокулярний мікроскоп SM-6630 ZOOM  MICROmed з додатковим оптичним каналом та адаптером для встановлення практично будь-яких засобів фото/відео фіксації. Зумовані стереооб’єктиви з плавною зміною оптичного збільшення в діапазоні 7х-45х. Модель мікроскопа застосовується для мікроскопічних досліджень у відбиваючому світлі “в об’ємі”, а також у променях проникаючого світла, проведення робіт, що вимагають спостереження мініатюрних об’єктів з комфортом для спостерігача протягом тривалого часу.

  Мікроскоп призначений для професійного використання лікарями, геологами, археологами, біологами, оцінювачами антикваріату, збирачами електронних мікросхем та тонкої механіки. Рекомендований для медичних, промислових та науково-дослідних лабораторій, збиральних цехів.

  Також стереомікроскоп SM-6630 ZOOM MICROmed може бути використаний як трихінелоскоп для компресійної трихінелоскопії. Такий вид досліджень за допомогою трихінелоскопа широко використовується в лабораторних дослідженнях на наявність трихінельозу в м’ясі свійських та диких тварин та риби. Компресійна трихінелоскопія широко застосовується у ветеринарних лабораторіях, виробниками м’ясної та рибної продукції.

  Ергономічна ZOOM головка мікроскопа, з обертанням на 360° та кутом нахилу 45°  з регулюванням міжзіничної відстані 55-75 мм та діоптрійним наведенням різкості +/-5 dp забезпечить комфортну роботу будь-якого користувача. Гумові накладки, що входять до комплекту поставки, значно полегшать роботу з мікроскопом тим, хто використовує окуляри. М’які накладки фіксують комфортну відстань до очних лінз і запобігають бічному засвітленню,

  Мікроскоп SM-6630 ZOOM MICROmed обладнаний потужною світлодіодною підсвіткою. Верхній освітлювач складається із сучасного точкового SMD світлодіода та лінзи, що дають правильно спрямований сфокусований пучок світла. Нижня підсвітка оснащена аналогічним світлодіодом і розсіюючим диском для спостереження в проникаючому світлі. Світлодіоди мають цвітову температуру 6300К, що відповідає природному денному освітленню. Таким чином, зображення позбавлене зайво-жовтого забарвлення світлом ламп розжарювання. Термін служби світлодіодів 65 000 годин, а енергоспоживання є значно нижчим, ніж у звичайних освітлювачів.

  Додаткова комплектація:

  • Відеокамера цифрова 5,0 MPix;
  • Окуляр WF25X/9.

  Мікроскопи MICROmed пройшли повний цикл випробувань та експертиз МОЗ України, внесені до Реєстру медичної техніки та дозволені для використання у медичній практиці. Наявність Декларації відповідності гарантує ефективність та безпеку у використанні медичної техніки.

  Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.

  Гарантійний термін 2 роки.

  Отзывы

  1. Юлианна

   Стереофонический микроскоп SM-6630 ZOOM я давно уже хотела приобрести в нашу лабораторию мясокомбината для трихинелоскопии, даже нашла магазин Микромед, где его лучше всего купить. Наконец моя мечта сбылась, и теперь проводить исследования мяса стало намного комфортнее, благодаря наличию зума, возможности регулировать межзрачковое расстояние и мягким наглазникам. Отличный прибор, но и стоит недешево.

  2. ТАМИЛА

   Добрый день! На так давно оснащали лабораторию нашего медицинского центра микроскопами. Заказали на сайте компании MicroMed стереомикроскоп SM-6630 ZOOM! Оборудование по нашим меркам недешевое, однако стоит своих денег! Очень удобное и практичное в использовании — позволяет документировать все процессы на фото и видео. Зум плавный, увеличение неплохое, есть множество способов регулировки головки.

  Добавить отзыв
  Збільшення, крат
  7х - 45х, 17x - 112x*
  Візуальна насадка
  тринокулярна 1х, з нахилом 45°
  Широкополі окуляри
  WF 10х/20, WF 25x/9*
  Об'єктиви ZOOM
  0,7х-4,5х з плавною зміною
  Предметний столик
  ø 60 мм із затискачами для зразків
  Система освітлення
  проникаючого і відбитого світла: розділена, регульована SMD LED 3W, 6300K),
  Діапазон переміщення оптичного блоку
  40-200 мм
  Посадковий діаметр окулярів
  30 мм
  Регулювання міжзіничної відстані в діапазоні
  55-75 мм
  Робоча висота
  85 мм
  - Тринокулярна насадка. - Окуляри WF 10X/20 2 шт. - Об'єктиви ZOOM ахроматичні встановлені в револьверний пристрій 0,7 х4, 5х - 2 шт. - Мережевий кабель 1 шт. - Предметний столик з матовим склом 1 шт. - Предметна платформа біла/чорна (матова) 1 шт. - Чохол пилозахисний 1 шт. - Накладки гумові на окуляри 2 шт. - Тара пакувальна 1 шт. - Інструкція з експлуатації 1 шт.