Мікроскоп учбовий MSK-01L PREMIUM

4850.00 грн

  Мікроскоп навчальний MSK-01L

  Мікроскоп MSK-01L – навчальна модель приладу, що набула широкого застосування в школах і вишах. Виробник обладнання – американська компанія С&A Scientific , що постачає обладнання на внутрішній ринок США та Канади. Світлодіодний апарат, укладений у металевий корпус із пластиковими накладками, укомплектований точною скляною оптикою, регульованим столиком, двостороннім механізмом фокусування з різними ступенями точності. Апарат працює від звичайної мережі з напругою 220 Вт і від вбудованого в корпус акумулятора.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Навчальний мікроскоп преміального сегмента MSK-01L входить до переліку найкращих моделей навчального обладнання, призначеного для наочного вивчення мікроорганізмів, у старших класах середньої школи, спеціалізованих середніх і вищих закладах. Як і на робочих медичних мікроскопах, у цій моделі встановлено 2-х сторонню коаксіальну систему фокусування (грубо\точно) і предметний столик із препаратоводієм.

  Особливості конструкції

  Міцний металевий корпус надійно захищає елементи оптики і механізми приладу. Ергономічна конструкція з регульованими елементами дає змогу задавати необхідні налаштування і проводити вивчення об’єктів протягом тривалого часу. Завдяки двом видам світлодіодного підсвічування, збільшене зображення виходить яскравим і чітким, тому для детального вивчення клітинних структур не потрібно напружувати зір.

  Акумуляторна батарея, вбудована в корпус, підтримує повноцінну роботу приладу в безперервному режимі протягом 100 годин. Наявність індикаційного контролера в конструкції мікроскопа MSK-01L дає змогу відстежувати рівень зарядки і своєчасно заповнювати втрати енергії. Зарядний пристрій автоматично починає працювати при приєднанні приладу до мережі.

  Ахроматичні об’єктиви (4х, 10х, 40х) і окуляр мікроскопа виготовлено з оптичного скла з просвітлювальним покриттям, насадка – монокулярна, з обертанням на 360 градусів і кутом зміни нахилу в межах 45 градусів. Предметний столик має прямокутну форму (габарити 94 х 100 мм), двокоординатний препаратоводій переміщується в діапазоні 30х60 мм. Стопорний гвинт обмежує вертикальне переміщення для захисту мікропрепарата від пошкодження під час робочого процесу.

  Оформлення замовлення на придбання MSK-01L

  Компанія “Мікромед” надає можливість організаціям і приватним особам купити оригінальну модель навчального мікроскопа MSK-01L за лояльною вартістю. Ми доставимо прилад за вказаною адресою в найкоротші терміни разом з комплектом документів виробника. Гарантійний термін на товар становить 12 місяців. Якщо у вас виникли запитання чи пропозиції – напишіть повідомлення в онлайн-формі, розміщеній у розділі “Контакти”, або зателефонуйте за одним із наших телефонів.

  Отзывы

  1. Мила

   Я учусь в медицинском институте. С детства любила изучать микромир, а сейчас пригодилось для учебы. Купила здесь микроскоп MSK-01L. На вид он простенький и недорогой, но в нем имеется хорошая оптика, точная фокусировка, светодиодная подсветка и другие функции, как у профессионального микроскопа. Сборка качественная, надеюсь, что прослужит долго.

  2. Григорий Степанович

   Руководство нашего вуза недавно закупило несколько учебных микроскопов MSK-01L для лабораторных исследований. Оптический прибор по характеристикам и набору функций не уступает профессиональному оборудованию. Преимущества: грубая и точная фокусировка, координатный предметный столик, встроенное автономное питание, экономичная светодиодная подсветка, металлический корпус. На практике микроскопы отлично себя зарекомендовали!

  3. Виталий Александрович

   Покупали с родителями в класс микроскоп для уроков биологии, выбрали эту модель. Учитель оценил, ученики тоже, очень удобный и качественный. Увеличение позволяет рассматривать клетки и ткани, а металлический корпус обеспечивает устойчивость и прочность. Рекомендуем.

  4. OSA 05

   В этом году я заканчиваю школу и буду поступать в медицинский. Микромир меня всегда интересовал и родители, наконец-то, купили мне микроскоп MSK-01L. Я сама его выбрала в этом магазине и не жалею. Изображение дает хорошее, четкое. Столик подвижный, есть грубая и точная фокусировка. Жаль только что нет стекол в комплекте. Пришлось их заказывать отдельно.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  навчальний/біологічний
  Збільшення, крат
  40x-400х, 60-640х*
  Окуляр
  10х,16х*
  Оптична довжина тубуса
  160 мм
  Об’єктиви
  ахроматичні: 4х, 10х, 40х
  Візуальна насадка
  монокулярна, з обертанням 360°, з нахилом 45°
  Револьвер
  3-гніздний
  Фокусування
  коаксікальный механізм грубого та точного фокусування
  Предметний столик
  прямокутний двокоординатний рухомий 94х100мм, 2-х коордінатний з металевими роздільними супортами та коордінатним ноніусом, діапазон переміщення 30х60мм
  Конденсор
  Діафрагма з 6 апертурними дисками
  Система освітлення
  LED лампа з регулюванням яскравості
  Живлення
  220V, 50 Гц, або автономне інтегроване
  Час роботи мікроскопу від автономного живлення
  не менше 20 годин
  - Мікроскоп; - Об'єктиви - 3 шт; - Окуляр - 1 шт; - Блок живлення;