Мікроскоп навчальний My First Lab MFL-06

Распродажа!

3470.00 грн 3190.00 грн

  Мікроскоп навчальний My First Lab MFL-06

  Мікроскоп My First Lab MFL-06 Duo-Scope в металевому корпусі – оптичний прилад, застосовується для багаторазового збільшення досліджуваних клітинних структур, зрізів тканин і мікроорганізмів, а також непрозорих об’єктів вивчення. Модель призначена для здійснення спостережень за об’єктами у світлі, що проходить і відбитому світлі. Сфера використання – навчальні заняття в школі, спеціалізованих коледжах, вишах. Завдяки простій системі управління та обслуговування, прилад також застосовують у домашніх умовах.

  prozoro

  Описание

  Навчальний мікроскоп My First Lab MFL-06 Duo-Scope (виробництво США) є вдалою альтернативою раніше використаним моделям марок “Юннат”, “Біолам”, “Мікмед”. Важливою перевагою приладу є міцний металевий корпус, що надійно захищає оптику від механічних впливів, зокрема від випадкових падінь і перекидань.

  Особливості конструкції

  Оптична система базується на світлодіодному освітленні, де верхнє світло – відбите, нижнє – прохідне. Такий пристрій дає змогу отримувати збільшені зображення мікропрепаратів та інших досліджуваних зразків із різним ступенем прозорості. У пристрої передбачено можливість одночасного використання двох джерел світла під час розгляду напівпрозорих екземплярів.

  На навчальний мікроскоп MFL-06 встановлено три об’єктиви з високотехнологічного оптичного скла з покриттям, що просвітлює, які можна, в процесі роботи, легко перемкнути, не припиняючи досліджень. Застосовувані світлодіодні джерела світла – гарантія низького електроспоживання і тривалого терміну експлуатації обладнання.

  Автономна робота

  Модель навчального мікроскопа не потребує підключення до електричної мережі. Мікроскоп My First Lab MFL-06 Duo-scope, що одержує живлення від трьох елементів АА, розрахований щонайменше на 900 годин роботи, до заміни елементів живлення. Зображення досліджуваного об’єкта під збільшенням виходить чіткими, яскравим, контрастним, без спотворень.

  У додаткову комплектацію входить адаптер для смартфона і кілька окулярів більшої кратності збільшення: WF 16х, WF 20х, WF 25х. Застосовуючи додаткові окуляри можливо збільшити загальне збільшення мікроскопа до 640х, 800х і 1000х відповідно.

  Універсальний мікроскоп для школярів і студентів допоможе краще засвоїти навчальний матеріал, ознайомитися з будовою клітин і мікроорганізмів, отримати поглиблені знання з ботаніки, біології, ґрунтознавства, мінералогії та інших природничих наук. Компанія MicroMed надає можливість купити мікроскоп My First Lab MFL-06 Duo-Scope з гарантією виробника за мінімальною вартістю і з адресною доставкою. Виробник надає гарантію 12 місяців на оптичний прилад.

  Огляд мікроскопа My First Lab MFL-06 Duo-Scope

  Отзывы

  1. Марина (проверенный владелец)

   Работаю в школе учителем биологии. Этим летом для оснащения моего кабинета купили здесь 15 микроскопов MFL-06. Это – идеальный прибор для учебных целей. Четкая картинка без искажений, плавная регулировка, да и в пользовании очень простой. Хорошо, что корпус металлический, не придется переживать, что кто-нибудь из ребят нечаянно столкнет микроскоп на пол и разобьет. Не понятно только, почему чистых предметных стекол 5, а покровных 10.

  2. Валерий Семенов (проверенный владелец)

   В этом году наша школа закупила 10 биологических микроскопов My First Lab MFL-06 по выгодной цене и с официальной гарантией. Корпус изготовлен из металла, прибор оснащен качественной оптикой со стеклянными линзами и светодиодной подсветкой. Теперь наши ученики могут исследовать объекты, изображения четкие и с высоким разрешением.

  3. Наталья (проверенный владелец)

   С началом обучения в средней школе, когда появилась биология, дочка очень заинтересовалась предметом и просила купить ей микроскоп. Решили порадовать и приобрели эту модель. Немножко боялись, что будет трудно разобраться, но в инструкции все доступно описано. Увеличение у прибора позволяет рассматривать материалы на уровне клеток, дочка очень довольна.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  навчальний/біологічний
  Збільшення, крат
  40-400х, 40-640х*, 40-800х*, 40-1000*
  Окуляр
  WF10х, WF16x*, WF20х*, WF25x*
  Оптична довжина тубуса
  160 мм
  Об'єктиви
  4х/0.10, 10х/0.25, 40х/0.65
  Візуальна насадка
  монокулярна, з обертанням 360°
  Револьвер
  3-гніздовий
  Фокусування
  1-ходовий гвинт, з механізмом переміщення предметного столика
  Предметний столик
  прямокутний 95х95 мм, із затискачами
  Конденсор
  лінза - 0.65 N.A. з дисковою діафрагмою з регулюванням світлового потоку
  Система освітлення
  LED лампа, верхня і нижня
  Живлення
  батарейки 3 шт. АА
  - Мікроскоп студентський DuoScope MFL-06 - Об'єктиви ахромати - 4х/0.10; 10х/0.25; 40х/0.65; - Окуляри - 10х - Готові скельця зі зразками: *Парамеція (інфузорія-туфелька) PS02-10; *Кристали солі PS01-04; *Мазок із рота PS03-10; *Пилок PS01-9. - Чисті предметні скельця - 5 шт. - Чисті покривні скельця - 10 шт. - Барвники Red Stain - 1 флакон – Blue Stain – 1 флакон - Обладнання для роботи: *піпетка, *пінцет, *пробірка, *серветки, *ватні палички; - Інструкція з експлуатації.