Пробірка П-1-10 10 мл. конічна центрифужна, пак. 100 шт.

Распродажа!

446.00 грн 390.00 грн

  Пробірка скляна центрифужна центрифужна конічна П-1-10 10 мл. застосовується в медичних і науково-дослідних установах під час проведення біохімічних та інших досліджень у практиці клінічної лабораторної діагностики.

  В наличии

  prozoro

  Описание

      Пробірка конічна 10 мл виготовлена з нейтрального скла НС-1.

  Пробірка П-1-10 центрифужна отримала свою назву через використання цього типу конічних пробірок під час центрифугування крові. Сироватка крові, отримана під час розділення таким чином крові, використовується в лабораторній клінічній діагностиці.

  Використовується для забору, зберігання, а також для розділення на фракції різноманітних біологічних рідин або розчинів. Визначення в них осаду або поділ на фракції відбувається в процесі центрифугування в умовах лабораторії.

  Пробірка центрифужна лабораторна П-1-10 застосовується в різних методиках лабораторних досліджень у медичних центрифугах на швидкості обертання до 3000 об/хв. Настільні центрифуги типу ОПн-3 успішно застосовуються для центрифугування пробірок П-1-10 протягом багатьох років. Рекомендованими центрифугами цього класу можуть бути моделі MICROmed СМ-3 і MICROmed СМ-3.01. Настільні медичні центрифуги СМ-3 і СМ-3.01 дають змогу одночасно центрифугувати 6 і 12 пробірок відповідно.

  Пробірки для центрифугування неградуйовані виготовлені з міцного хімічно стійкого нейтрального скла.

  Скляні пробірки при повторному використанні, підлягають стерилізації з подальшим сушінням.

  Пробірка П-1-10 упакована в гофрокартонний короб у кількості 660 шт.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Пробірка П-1-10 10 мл. конічна центрифужна, пак. 100 шт.”
  Висота, мм
  105
  Діаметр, мм
  17
  Товщина стінки, мм
  1,5