Лічильник СЛ-1 MICROmed лабораторний лейкоцитарний

2721.60 грн

  Лічильник лейкоцитарної формули крові СЛ-1 MICROmed призначений для підрахунку різних видів клітин крові (лейкоцитарної формули) під час її мікроскопічного дослідження. Лічильник лейкоцитів СЛ-1 застосовують у лабораторіях поліклінік, лікарень, науково-дослідних інститутів та інших медичних установ.

  prozoro

  Описание

  БУДОВА ТА ПРИНЦИП РОБОТИ ЛІЧИЛЬНИКА:

  Механізм лічильника СЛ-1 МІКРОмед зібрано в основі корпусу, в бічних стінках якого закріплено вал. На циліндричній поверхні цифрових барабанів через рівні проміжки нанесені десять цифр (від 0 до 9). На торці барабана є зубці по колу. Усередині барабана міститься пластинчаста пружина. На валу розміщені групи барабанів, що показують тризначні числа. Кожній групі відповідає свій важіль із собачкою. Собачки підтискаються пружинами до зубців барабанів. На кінцях важелів, розташованих на осі, закріплені клавіші.

  Вісім клавіш лічильника лабораторного для підрахунку лейкоцитарної формули крові SL-1 MICROmed використовуються для підрахунку певних клітин крові. Важіль із собачкою взаємодіє також із барабанами у вікні “СУММА”, що підсумовують загальну кількість відліків. При кожному натисканні на клавішу вниз до упору барабан одиниць повертається на 36°, тобто на одну одиницю. Після дев’ятого натискання на клавішу перший зуб собачки, що обертає барабан одиниць, входить у заглиблення. При цьому другий зуб собачки входить у зачеплення з барабаном десятків. При наступному десятому натисканні на клавішу провертається і барабан одиниць, показуючи цифру “0”, і барабан десятків, показуючи цифру “1”. Аналогічно при кожному сотому натисканні на клавішу третій зуб собачки провертає барабан сотень на одиницю. Важіль під час кожного відліку автоматично підсумовує загальну кількість усіх відліків. За кожних ста сумарних відліків бойок подасть сигнал, ударяючи по дзвіночку. Повернення важелів у вихідне положення здійснюється пружинами.

  Скидання показань лічильника лейкоцитарного на нуль здійснюється прокручуванням рукоятки.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Лічильник СЛ-1 MICROmed лабораторний лейкоцитарний”
  кількість каналів
  8
  довжина, мм
  315
  ширина, мм
  78
  висота, мм
  54
  маса, кг
  1,1