Повернення товару

Покупець має право на повернення Товару протягом 14 календарних днів з моменту покупки. Повернення Товару здійснюється при дотриманні таких умов:

Товар не був у використанні, збережені його споживчі властивості, товарний вигляд, комплектація та цілісність оригінальної упаковки.

  • Акуратно запакуйте товар в оригінальну та транспортну упаковку у повній комплектації (товари, що постачаються в комплекті, необхідно повертати також у комплекті).
  • Додайте копію документа, що підтверджує факт покупки (накладна, копія чека).
  • Вказати спосіб повернення коштів. Надішліть товар Новою поштою за адресою: Відділення Нової пошти – №6, Полтава. Отримувач: ТОВ “Торгівельний Дім “Мікромед”. Оплата доставки — за рахунок відправника. У поле “Додаткова інформація” внести: ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ.
  • Після надсилання повідомте номер декларації на info@micromed.ua.

Повернення коштів (з утриманням компенсації транспортних витрат) виконується протягом 5 днів після отримання товару.

Сервісне обслуговування

Гарантійний ремонт:

Гарантійні зобов’язання у вигляді безумовного безкоштовного ремонту чи заміни підтримуються протягом зазначеного гарантійного терміну.

Ремонт лабораторного та медичного обладнання, що поставляється нами, виконується у власному авторизованому сервісному центрі. Накопичений досвід та наявна база запчастин дозволить зробити ремонт у найкоротші терміни. Для пред’явлення претензії щодо якості протягом гарантійного терміну, заповніть та надішліть рекламацію на service@micromed.ua

Завантажити форму

Після цього з Вами зв’яжеться інженер та погодить подальші дії.

Консультації інженера: тел 0509700412.