Шейкер орбітальний S-3 MICROmed

16590.00 грн

На цифровий орбітальний шейкер S-3 з універсальною платформою можна встановлювати лабораторний посуд різних форм та габаритів. Оснащений LED дисплеєм для контролю частоти обертання платформи та таймером.

В наличии

prozoro
Категория:

Описание

Універсальний цифровий шейкер S-3 MICROmed застосовується для перемішування та збовтування біологічних рідин та розчинів у пробірках та лабораторному посуді з плоским дном (колбах, підставках з пробірками, чашках Петрі тощо). Шейкери використовуються в мікробіології, вірусології, біохімії, біології, промислових лабораторіях.

Струшувач лабораторний S-3 комплектується універсальною платформою з розмірами 300х300мм. Колби, склянки та ін. ємності фіксуються лінійними затискачами, що пересуваються. Конструкція платфоорми дозволяє встановлювати лабораторний посуд різних форм та габаритів. Затискачі виготовлені з м’якої гуми.

Лабораторний орбітальний шейкер абсолютно безшумний у роботі, має мінімальні габарити, зручну та просту панель управління, що забезпечує широкий діапазон застосування лабораторного приладу у медичних, науково-дослідних, контрольних лабораторіях.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Шейкер орбітальний S-3 MICROmed”
Швидкість обертання платформи, об/хв
0...200
Діаметр орбіти обертання платформи, мм
10
Діапазон работи таймера, хв
0...120
Живлення від мережі
220В. 50 Гц
Потужність, Вт, не більше
50
Габаритні розміри платформи, мм
300х300
Вага, кг
13