Скло покривне 24х24 пак.100 шт

29.90 грн

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Покривні скельця MICROmed призначені для захисту мікропрепаратів від пилу і механічних пошкоджень під час мікроскопування у видимій ділянці спектра. Покривне скло – це тонка скляна пластинка, що служить для покривання розміщеного на предметному склі зразка. Використовується при самостійному виготовленні мікроскопічних препаратів із тривалим збереженням без втрати якості.

  Використання покривного скла широко поширене в різних лабораторіях, а також лікувальних і медичних установах, що займаються дослідженнями в галузі мікроскопування та діагностики. Мікропрепарати фактично досліджуються крізь покривне скло – це висуває високі вимоги до якості такого скла.

  Основною вимогою для покривного скла є абсолютно плоска і рівна поверхня, рівномірна товщина, абсолютна прозорість і однорідна структура. Покривне скло повинно мати прямокутну форму з різними розмірами і товщину 0,13-0,17 мм. Покривні скельця обов’язково мають бути хімічно стійкими до дії соляної кислоти і дистильованої води, прозорими і без сколів по краях.

  В асортименті нашої компанії великий вибір якісних покривних стекол різних розмірів. Покривні Скельця MICROmed виготовлені з високоякісного нейтрального скла (НС) з використанням сучасних технологій. Воно вирізняється високою прозорістю та однорідною структурою (бульбашки та ін. вкраплення відсутні), що забезпечує хорошу якість зображення. Завдяки однорідності матеріалу, використаного при виготовленні цього скла, робота зі зразками проходить без спотворень.

  У пластикову упаковку входять 100 покривних скелець MICROmed квадратної форми, товщиною 0,13-0,17 мм. Покривні скельця MICROmed придатні для використання з будь-якими оптичними мікроскопами.

  Пропоноване нами покривне скло задовольнить навіть найвибагливішого користувача.

  Покривні скельця MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру виробів медичного призначення та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медвиробів.

  Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Скло покривне 24х24 пак.100 шт”
  l, мм
  h, мм
  толщина, мм
  24
  24
  0,13-0,17