Скло предметне зі шліфованими краями пак. 50 шт.

50.86 грн

  prozoro

  Описание

  Предметні скельця MICROmed 7101 застосовуються для рутинних мікроскопічних процедур під час проведення мікроаналітичних досліджень у клініко-діагностичних, санітарно-гігієнічних, харчових та інших лабораторіях. Предметне скло – це тонка скляна пластина завтовшки 1 мм, з розмірами 25 х 76 мм, що слугує основою для розміщення досліджуваного зразка. Використовується при самостійному виготовленні мікроскопічних препаратів.

  Мікропрепарати фактично досліджуються крізь предметне скло – це ставить високі вимоги до якості таких стекол. Величезне значення має ідеальна якість скла. Основною вимогою для предметних стекол є абсолютно плоска і рівна поверхня, рівномірна товщина, абсолютна прозорість і однорідна структура.

  Предметне скло повинно мати прямокутну форму з розмірами 25 х 76 мм і товщину 1-1,2 мм. Предметні скельця обов’язково мають бути хімічно стійкими до дії соляної кислоти і дистильованої води, прозорими і без сколів по краях.

  В асортименті нашої компанії великий вибір якісних предметних стекол. Предметні Скло 7101 MICROmed зі шліфованими краями виготовлені з високоякісного нейтрального скла (НС) з використанням сучасних технологій. Воно вирізняється високою прозорістю та однорідною структурою (плями, бульбашки та ін. включення відсутні), що забезпечує хорошу якість зображення. Завдяки однорідності матеріалу, використаного при виготовленні цього скла, робота зі зразками проходить без спотворень. Скло предметне MICROmed універсальне і підходить для будь-яких типів мікроскопів, обладнаних стандартними об’єктивами.

  Скло предметне MICROmed 7101 має шліфовані торці. Це значно зменшує ймовірність порізів і контамінації особливо-небезпечними інфекціями персоналу лабораторії. Також шліфовані торці забезпечують відсутність відблисків на предметному склі.

  У вакуумну упаковку входять 50 предметних скелець MICROmed. Усередині упаковки скла перекладені між собою цигарковим папером. Скло поставляється чистим і знежиреним, воно повністю готове до використання і не потребує додаткової обробки.

  Пропоновані нами предметні скельця задовольнять навіть найвибагливішого користувача.

  Предметні скельця MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру виробів медичного призначення та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медвиробів.
  Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Скло предметне зі шліфованими краями пак. 50 шт.”
  h, мм
  l, мм
  a, мм
  25
  76
  1-1,2