Скло предметне пак. 50 шт

44.90 грн

  Предметні скельця MICROmed 7102 застосовуються для рутинних мікроскопічних процедур під час проведення мікроаналітичних досліджень у клініко-діагностичних, санітарно-гігієнічних, харчових та інших лабораторіях. Предметне скло – це тонка скляна пластина завтовшки 1 мм, з розмірами 25 х 76 мм, що слугує основою для розміщення досліджуваного зразка. Використовується при самостійному виготовленні мікроскопічних препаратів.

  Мікропрепарати фактично досліджуються крізь предметне скло – це ставить високі вимоги до якості таких стекол. Величезне значення має ідеальна якість скла. Основною вимогою для предметних стекол є абсолютно плоска і рівна поверхня, рівномірна товщина, абсолютна прозорість і однорідна структура.

  prozoro

  Описание

  Предметні скельця повинні мати прямокутну форму з розмірами 25 х 76 мм і товщину 1-1,2 мм. Предметні скельця обов’язково мають бути хімічно стійкими до дії соляної кислоти та дистильованої води, прозорими та без сколів по краях.

  В асортименті нашої компанії великий вибір якісних предметних скелець. Предметні скельця 7102 MICROmed виготовлені з високоякісного нейтрального скла (НС) з використанням сучасних технологій. Воно вирізняється високою прозорістю та однорідною структурою (плями, бульбашки та ін. включення відсутні), що забезпечує хорошу якість зображення. Завдяки однорідності матеріалу, використаного при виготовленні цього скла, робота зі зразками проходить без спотворень. Скло предметне MICROmed універсальне і підходить для будь-яких типів мікроскопів, обладнаних стандартними об’єктивами.

  У вакуумну упаковку входять 50 предметних скелець MICROmed. Усередині упаковки стекла перекладені між собою папером. Скло поставляється чистим і знежиреним, воно повністю готове до використання і не потребує додаткової обробки.

  Запропоновані нами предметні стекла задовольнять навіть найвибагливішого користувача.

  Предметні скельця MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру виробів медичного призначення та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медвиробів.

  Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Скло предметне пак. 50 шт”
  h, мм
  l, мм
  a, мм
  25
  76
  1-1,2