Мікроскоп стереоскопічний MICROmed SM-6420 10x-30x

Распродажа!

12516.00 грн 11466.00 грн

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

Сучасний бінокулярний стереомікроскоп для професійного використання. SM-6420 10x-30x MICROmed має поліпшені характеристики для побудови ідеально чіткої 3D-картинки.
LED-підсвічування з цифровим керуванням, новий тип корпусу зі збільшеною робочою відстанню 76 мм, ручка для перенесення, вбудований акумулятор – відмінні риси нової моделі стереомікроскопа SM-6420 10x-30x MICROmed.

В наличии

prozoro

Описание

Сучасний аналог стереомікроскопа МБС-10

Стереомікроскоп MICROmed SM-6420 10x-30x застосовують для вивчення предметів “в об’ємі”, що вимагають спостереження мініатюрних об’єктів із комфортом для спостерігача протягом тривалого часу. Сфера застосування мікроскопа стереоскопічного SM-6420 10x-30x MICROmed: приладобудування, радіотехніка, ювелірна справа, ботаніка, медицина, біологія, археологія, машинобудування, мінералогія та інші сфери науки, освіти й техніки. Ця модель є чудовою альтернативою мікроскопу МБС-10 і знайшла широке застосування для проведення ремонтних робіт електронних компонентів, ювелірних виробів, для спостереження за різними об’ємними, а також тонкими і прозорими предметами в дослідженнях.

Електронне 5-рівневе touch-управління LED підсвічуванням – основна відмінність моделі від інших представників свого класу стереомікроскопів.  Дві освітлювальні системи – прохідного і відбитого світла для підсвічування зразків як зверху, так і знизу можуть працювати окремо, і водночас можливе спільне використання.

Освітлювальна система стереомікроскопа MICROmed з використанням довговічних високоефективних SMD LED ламп потужністю 1Вт, 6000К. Ресурс роботи такої лампи 65000 годин або понад 20 років щоденного 8-годинного використання. Вбудований акумулятор, що заряджається, з часом автономної роботи до 20 годин – позитивна якість стереомікроскопа SM-6420 10x-30x MICROmed.

Стереомікроскоп оснащений двома парами ахроматичних стереоскопічних об’єктивів високого ступеня корекції з 2 режимами кратності – 10х і 30х. Кратність мікроскопа змінюється одним рухом – легким поворотом револьверної голівки до клацання, що відповідає робочому положенню об’єктива. На поверхні оптичних лінз об’єктивів і окулярів нанесене нестираюче просвітлювальне покриття, що поліпшує контраст зображення. Різкість видимого в окуляри зображення налаштовується плавним обертанням барабана фокусування.

Ергономічна, з нахилом 45° бінокулярна головка мікроскопа з регулюванням міжзіничної відстані 55-75 мм; окуляри з м’якими наочниками і діоптрійним наведенням різкості +/-5 dp забезпечать комфортну роботу будь-якого користувача.

Корпус робочого стереомікроскопа MICROmed виготовлено з полегшеного металевого сплаву з довговічним полімерним забарвленням, продумана геометрія забезпечує хорошу стійкість. Рейковий механізм фокусування закритого типу повністю закритий від впливу пилу. Сучасна конструкція мікроскопа зі збільшеною до 8 см робочою висотою – вигідно відрізняє нашу модель стереомікроскопа від багатьох навчальних, студентських моделей.

Користувачі мікроскопа безсумнівно оцінять отримані переваги у вигляді зручної рукоятки для швидкого перенесення мікроскопа. У сукупності з автономним живленням, наявність цієї деталі корпусу значно розширює сферу використання стереомікроскопа, аналогічного МБС-10.

Також стереомікроскоп SM-6420 може бути використаний як трихінелоскоп для компресійної трихінелоскопії. Такий вид досліджень за допомогою трихінелоскопа широко використовується в лабораторних дослідженнях на наявність трихінельозу в м’ясі домашніх і диких тварин та риби. Компресійна трихінелоскопія широко застосовується у ветеринарних лабораторіях, виробниками м’ясної та рибної продукції.

Додаткова комплектація:

– Відеокамера 5,0 Mpix для виведення зображення на комп’ютер;

– Окуляр WF25X/9.

Мікроскопи MICROmed пройшли повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесені до реєстру медичної техніки та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність Декларації відповідності гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.

Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.

Гарантійний термін 2 роки.

Отзывы

  1. Сурен

    Мне в ювелирный салон надо был микроскоп для осмотра драгоценностей. Купил эту модель и не пожалел. Отличное соотношение цены и качества. С его помощью можно увеличить объект в несколько десятков раз. Корпус из сплава металлов довольно легкий, но устойчивый. Для нашего дела очень подходит, спасибо.

Добавить отзыв
Тип мікроскопу
стереоскопічний
Метод дослідження
світле поле
Збільшення, крат
10x-30x, 25х-75х*
Візуальна насадка
бінокулярна з нахилом на 45°, оборот на 360º
Окуляри
широкополі: WF10х/20, WF25x/9*
Об'єктиви
ахроматичні: 1х та 3х
Предметний столик
ø 60 мм із затискачами для зразків
Система освітлення
LED верхня і нижня, 1Вт 6000К (7 світлодіодів)
Діапазон переміщення оптичного блоку
6-11 см
Посадковий діаметр окулярів
30.5 мм
Міжзінична відстань, мм
53-75 мм
Робоча відстань, мм
76 мм
Електроживлення
220В, 50Гц, вмонтований модуль живлення
- Бінокулярна насадка. - Окуляри WF 10X/20 2 шт. - Об'єктиви ахроматичні встановлені в револьверний пристрій 1х,3х - 2 шт. - Мережевий кабель 1 шт. - Предметный столик с матовым стеклом 1 шт. - Предметная платформа белая / черная (матовая) 1 шт. - Чехол пылезащитный 1 шт. - Запасная лампа осветителя 1 шт. - Запасной предохранитель 1 шт. - Накладки резиновые на окуляры 2 шт. - Тара упаковочная. - Инструкция с эксплуатации.