Мікроскоп стереоскопічний MICROmed SM-6420 20x-40x (МБС-10)

Распродажа!

12516.00 грн 11466.00 грн

 ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.

SM-6420 20x-40x MICROmed – бінокулярний стереомікроскоп, аналог популярної моделі МБС-10. Прилад призначений для проведення досліджень об’єктів «в об’ємі», а також вивчення тонких, напівпрозорих і прозорих предметів в проникаючому та відображеному світлі. Сфери застосування: медицина, біологія, мінералогія та інші галузі науки.

В наличии

prozoro

Описание

Стереомікроскоп SM-6420 20x-40x з п’ятирівневим керуванням світлодіодним підсвічуванням – універсальний прилад нового покоління, що використовується для вивчення об’ємних зразків. Апарат, зокрема, застосовують служби ветеринарного контролю для виявлення паразитів у м’ясі тварин (диких, домашніх), рибі та молюсках

Спостереження можна проводити під час використання одного джерела світла або кількох систем освітлення одночасно. На думку експертів та користувачів, це більш зручний, ергономічний та функціональний прилад, ніж трихінелоскоп ТХ-14.

Інші особливості конструкції:

 • бінокулярна головка оснащена системою регулювання міжзіничної відстані (55-75 мм);
 • на поверхню оптичних лінз нанесене просвітлююче покриття, що нестирається, яке підвищує якість створення контрастного зображення. Різкість зображення можна регулювати шляхом плавного обертання барабану фокусування.
 • термін служби LED-ламп (потужність 1 Вт, 6000К) – понад 20 років за інтенсивної експлуатації;
 • у комплект входять спеціальні насадки (наглазники) на окуляри, що забезпечують м’який контакт із робочою областю приладу;
 • передбачено можливість діоптрійної корекції в діапазоні +/-5 dp;
 • наявність двох пар ахроматичних об’єктивів з розширеною областю корекції (2 режими кратності -20х і 40х);
 • збільшена робоча висота (до 8 см).

Корпус моделі виготовлений з полегшеного сплаву стійкого до корозії, зовнішнє покриття – полімерна фарба. У додаткову комплектацію входять:

 • відеокамера 5,0 Mpix (для передачі зображення на екран комп’ютера)
 •  окуляр WF 25 X/9. 

Як оформити замовлення

Компанія-виробник високоточних оптичних приладів MICROmed надає можливість придбати сертифікований мікроскоп (ISO 9001:2015) з необхідними функціональними можливостями за мінімальною вартістю. Прилади доставляються юридичним та фізичним особам після погодження умов доставки та оплати. Ми надаємо 2 роки гарантії, надаємо послуги з ремонту та відновлення обладнання у власному сервісному центрі. Якщо у вас виникнуть запитання, напишіть повідомлення у формі зворотного зв’язку (розділ «Контакти») або зателефонуйте за вказаним контактним телефоном.

Отзывы

 1. Степан Иванович

  Покупали эту модель для использования в лаборатории, занимающейся обнаружением паразитов в еде. С этим заданием микроскоп справляется на отлично благодаря двум видам подсветок внутри. Из минусов только его легкость, но у нас он стоит в надежном месте и сам довольно устойчивый. Его удобно переносить и регулировать. Мы довольны, спасибо.

Добавить отзыв
Тип мікроскопу
стереоскопічний
Метод дослідження
світле поле
Збільшення, крат
20x-40, 50x-100*
Візуальна насадка
бінокулярна з нахилом на 45 °, оборот на 360 º
Окуляри
широкополі: WF10х/20, WF25x/9*
Об'єктиви
ахроматичні: 2х и 4х
Предметний столик
ø 60 мм із затискачами для зразків
Система освітлення
LED, 1Вт 6000К (7 світлодіодів)
Розташування освітлювача
верхнє і нижнє
Діапазон переміщення оптичного блоку
6-11 см
Посадковий діаметр окулярів
30.5 мм
Міжзінична відстань, мм
53-75 мм
Робоча відстань, мм
76 мм
Електроживлення
220В, 50Гц, вмонтований модуль живлення
- Бінокулярна насадка. - Окуляри WF 10X/20 2 шт. -Об'єктиви ахроматичні встановлені в револьверний пристрій 2х, 4х – 2 шт - Мережевий кабель 1 шт. - Предметний столик із матовим склом 1 шт. - Предметна платформа біла/чорна (матова) 1 шт. - Чохол пилозахисний 1 шт. - Запасна лампа освітлювача 1 шт. - Запасний запобіжник 1шт. - Накладки на окуляри гумові 2 шт. - Тара пакувальна. - Інструкція з експлуатації.