Мікроскоп учбовий My First Lab SMD-04

2100.00 грн

  Шкільний стереомікроскоп MFL SMD-04, оснащений оптикою з верхньою системою освітлення, призначений для детального розгляду предметів у 3D-форматі. Прилад оснащений бінокулярною насадкою, що дає змогу дітям вивчати об’єкти при забезпеченні щадного навантаження на органи зору. Апарат успішно застосовується в побутовій сфері та освітніх установах.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Особливості конструкції SMD-04

  Прилад використовують для детального вивчення твердих предметів і тривимірних об’єктів у 20-кратному збільшенні. Скляна оптика (окуляри та об’єктив) і рівномірне освітлення забезпечують відтворення зображення високої якості. Потужний акумулятор дає змогу працювати з мікроскопом в автономному режимі, проводити заняття з використанням приладу на відкритому повітрі.

  Корпус стереоскопа виготовлено з міцного пластику, тому прилад має невелику вагу. Тубус нахилений під кутом 45 градусів, передбачено можливість регулювання відстані між очима. Ці особливості конструкції дають змогу проводити індивідуальне налаштування, що забезпечує зручність у практичному використанні. Очі дитини не втомлюються навіть під час тривалої роботи з апаратом.

  Світлодіодне джерело світла, розташоване у верхній частині конструкції мікроскопа, живиться від двох батарейок АА, які можна придбати окремо (елементи живлення не входять у продажний комплект). Регулювання різкості здійснюється за допомогою невеликого гвинта, що забезпечує переміщення в межах 35 мм. Для зручності вивчення предметів темних і світлих тонів вставка предметного столика пофарбована у два кольори – білий, з одного боку, чорний – з іншого.

  Мікроскоп можна використовувати в домашніх умовах і в освітніх установах. Проста конструкція, зручне управління, збалансовані ергономічні показники і відмінна оптика визначили високий попит на модель в організацій і приватних осіб. Прилад, що випускається американською фірмою С&A Scientific, протягом багатьох років використовується в освітніх установах США та Канади.

  Предмети для дослідження

  За допомогою стереоскопа можна детально розглянути дрібні структури різних побутових і природних об’єктів. До цього переліку входять предмети старовини (дрібні монети, старовинні марки, фрагменти кераміки та каміння із зображеннями), ювелірні прикраси, комахи, листя рослин, морські черепашки, корали та багато іншого. Для спостереження не потрібні спеціальні знання або вміння працювати з оптичними приладами. Дитина семи років швидко освоює принципи роботи з апаратом і отримує безцінний досвід у першому вивченні навколишнього світу.

  Щоб купити оригінальний мікроскоп MFL SMD-04 з доставкою по Україні – оформіть замовлення в один клік на сайті. Якщо з’являться запитання та пропозиції – зателефонуйте нам за контактним телефоном.

  Отзывы

  1. Елена Карпенко

   На день рождения своему сыну подарила учебный микроскоп My First Lab SMD-04 со светодиодной подсветкой, так как увлекается химией. Это стереомикроскоп с бинокулярной насадкой, что уменьшает нагрузку на глаза. Прибор хороший и подходит для исследования разных предметов и объектов. Сын доволен микроскопом, пользуется им с удовольствием.

  2. Константин

   Дочь-школьница очень увлекается биологией. Купил ей в подарок в этом магазине стереомикроскоп MFL SMD-04. Чего только теперь не приходится наблюдать через него и мне, и жене. Я так увлекся, что даже сам стал марки рассматривать и денежные купюры. Хороший прибор для любознательных детей – качественное изображение, простой в пользовании и совсем недорогой.

  3. natik 08

   Дочь очень интересуется ботаникой и биологией. Купил ей микроскоп MFL SMD-04, чтобы развивала свои познания. Брал в этом магазине, потому что все здесь сертифицировано, невысокие цены, гарантия есть и доставка бесплатная. Спасибо менеджеру, что посоветовал эту модель с двумя окулярами, хоть не так будет ребенок глаза напрягать, ведь целый день просиживает за микроскопом.

  4. Вероника

   Недавно сын начал интересоваться разными объектами, их строением и когда пришло время покупать подарок на день рождения, то вопросов не было. Купили этот микроскоп, для начала использования ребенком хороший вариант, не слишком тяжелый, дает небольшое увеличение и помогает развивать интерес к науке. Сначала, конечно, были некоторые трудности, но потом разобрались как все работает. Сын доволен, спасибо.

  Добавить отзыв
  Тип мікроскопу
  навчальний/стереоскопічний
  Метод дослідження
  світле поле
  Збільшення, крат
  20
  Окуляри
  10х
  Візуальна насадка
  бінокулярна, з нахилом 45°С
  Робоча відстань, мм
  62
  Міжзінична відстань, мм
  78-72
  Система освітлення
  LED лампа
  Розташування освітлювача
  верхнє
  Електроживлення
  2 батарейки типу АА
  Вага, кг
  1,4
  Габаритні розміри, мм
  117х140х275
  1. Стереомикроскоп; 2. Барвиста пакувальна коробка; 3. Інструкція українською мовою.