Термостат сухоповітряний ТСО-80 MICROmed з охолодженням

64932.00 грн

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ. Термостат з охолодженням сухоповітряний ТСО-80 MICROmed, аналогічний за функціями з моделями ТВ-80, ТСО-1/80 СПУ, ТСО-80.

  Термостат для мікробіологічної лабораторії MICROmed відповідають вимогам Технічного регламенту медичних виробів для діагностики in vitro, пройшли реєстрацію у сертифікаційному центрі та дозволені до застосування у медичній практиці. Наявність Свідоцтва гарантує ефективність та безпеку використання медичної техніки.

  Термостат, з охолодженням ТСО-80 MICROmed, сертифікований за міжнародним стандартом якості медичних виробів ISO 13485:2003.

  prozoro

  Описание

  Термостат лабораторний ТСО-80 MICROmed призначений для нагрівання (охолодження) та термостатування різних біоматеріалів та проб у робочій камері, при проведенні аналізів та досліджень, що потребують постійної температури протягом тривалого часу.

  Всередині робочої камери термостату медичного MICROmed забезпечується підтримка високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних, мікробіологічних, санітарно-бактеріологічних, клінічних, вірусологічних та хімічних досліджень у лабораторіях медичних, ветеринарних та науково-дослідних установ. Також лабораторний термостат застосовується у виробничих лабораторіях для контролю якості харчових продуктів. Термостат з охолодженням також необхідний визначення БПК при аналізах зливових і стічних вод, визначенні якості питної води з різних джерел.

  Важливою особливістю термостата для лабораторій ТСО-80 є можливість охолодження. На відміну від звичайних сухоповітряних термостатів, термостат з охолодженням ТСО-80 здатний підтримувати термостатування при температурі нижче за кімнатну.

  Принцип дії термостата з охолодженням TV-80 заснований на передачі теплової енергії від нагрівальних елементів до теплоносія — повітря, яке циркулює всередині камери медичного термостата. Якщо ж температура навколишнього середовища вище заданої в камері – в роботу включається холодильний агрегат термостата ТСО-1/80 СПУ і охолоджує повітря, що циркулюється. Висока точність підтримки та рівномірність розподілу температури обумовлена ​​безперервною циркуляцією повітря, а також контролем температури в робочій камері та автоматичним регулюванням температури електронагрівачів або холодильного агрегату термостата лабораторного.

  Підтримка стабільної температури повітря всередині робочої камери термостата для мікробіології ТСО-80 здійснюється мікропроцесорним блоком управління з цифровим термодатчиком з дискретністю 0,1°С і системою примусової циркуляції повітря. Високопродуктивний вентилятор рівномірно розподіляє повітря заданої температури по всьому об’єму робочої камери з точністю підтримання температури 0,1 °С. Стабільність внутрішньої температури повітря, незалежної від впливів змінних умов довкілля, досягається завдяки використанню ефективного теплоізоляційного матеріалу між корпусом і робочою камерою. Конструкція корпусу забезпечує комфортну та безпечну температуру зовнішніх частин.

  Візуальне відображення заданої та реальної температури, наявність таймера, економічне світлодіодне освітлення робочої камери вигідно відрізняє медичний лабораторний термостат TC-80 MICROmed від аналогів. Наявність вбудованого склопакета у двері термостата дозволяє спостерігати процеси, що відбуваються всередині камери, не порушуючи її герметичність.

  ПЕРЕВАГИ:

  • вбудований економічний холодильний агрегат;
  • вбудований склопакет;
  • LED освітлення усередині камери;
  • цифрова індикація режиму роботи, поточної та встановленої температури на великому екрані мікропроцесорного блоку керування;
  • наявність таймера;
  • низьке енергоспоживання;
  • повна ізольованість нагрівального модуля від внутрішнього простору камери запобігає пересушуванню проб;
  • камера із нержавіючої сталі;
  • сучасний дизайн, приємна кольорова гама;
  • полімерне фарбування корпусу;
  • простий та зрозумілий алгоритм управління.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Термостат сухоповітряний ТСО-80 MICROmed з охолодженням”
  Об'єм робочої камери, дм3
  80
  Інтервал температури термостатування,°C
  +0,5 … +70
  Дискретність встановлення температури, °С
  0,1
  Точність підтримки температури в опорній точці, °С
  0,1
  Граничне відхилення температури у будь-якій точці робочої камери, від заданої, °С
  0,4
  Час досягнення режиму термостатування, що встановився, хв.
  не более 60
  Конвекція повітря
  примусова, безперервна
  Діапазон таймера, хв
  0…9999
  Габаритні розміри робочої камери, мм
  400x550x360
  Габаритні розміри термостата, мм
  520х1005х550
  Маса, кг
  57
  Частота, Гц
  50 ±1%
  Напруга мережі, В
  220 ±10%
  Потужність, в режимі безперервного нагрівання, Вт, не більше
  300
  Потужність, в режимі безперервного охолодження, Вт, не більше
  900
  Термін служби, років не менше
  5
  Кількість полиць, шт.
  3