Термостат сухоповітряний TC-80 MICROmed

Распродажа!

36540.00 грн 32760.00 грн

  Термостат лабораторный суховоздушный ТС-80.

  ГАРАНТІЯ 2 РОКИ. Термостат для мікробіологічної лабораторії ТС-80 MICROmed, аналогічний за функціями моделей ТС-1/80 СПУ, ТС-80М, ТС-80М-2, ТС-80М-3, ТВ-80-1.

  Термостати медичні MICROmed відповідають вимогам Технічного регламенту медичних виробів для діагностики in vitro, пройшли реєстрацію у сертифікаційному центрі та дозволені для використання у медичній практиці. Наявність Свідоцтва гарантує ефективність та безпеку використання медичної техніки.
  Термостат мікробіологічний ТС-80 сертифікований за міжнародним стандартом якості медичних виробів ISO 13485:2003.

  prozoro

  Описание

  Термостат повітряний ТС-80 MICROmed призначений для нагрівання та термостатування різних біоматеріалів та проб у робочій камері, при проведенні аналізів та досліджень, що потребують постійної температури протягом тривалого часу. Всередині робочої камери термостата медичного MICROmed забезпечується підтримка високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних, мікробіологічних, санітарно-бактеріологічних, клінічних, вірусологічних та біохімічних досліджень у лабораторіях медичних, ветеринарних та науково-дослідних установ. Також лабораторний термостат застосовується у виробничих лабораторіях для контролю якості харчових продуктів.

  Принцип дії термостата для лабораторії ТВ-80 заснований на передачі теплової енергії від нагрівальних елементів до теплоносія – повітря, яке циркулює всередині камери медичного термостата. Висока точність підтримки та рівномірність розподілу температури обумовлена ​​безперервною циркуляцією повітря, а також контролем температури у робочій камері та автоматичним регулюванням температури електронагрівачів термостата лабораторного.

  Підтримка стабільної температури повітря всередині робочої камери електричного сухоповітряного термостата ТС-80 здійснюється мікропроцесорним блоком управління з цифровим термодатчиком з дискретністю 0,1°З системою примусової циркуляції повітря. Високопродуктивний вентилятор рівномірно розподіляє повітря заданої температури по всьому об’єму робочої камери. Стабільність внутрішньої температури повітря, незалежної від впливів змінних умов довкілля, досягається завдяки використанню ефективного теплоізоляційного матеріалу між корпусом і робочою камерою. Конструкція корпусу забезпечує комфортну та безпечну температуру зовнішніх частин.

  Візуальне відображення заданої та реальної температури, великий LCD екран, наявність таймера, економічне світлодіодне освітлення робочої камери вигідно відрізняє медичний лабораторний термостат TC-80 MICROmed від аналогів. Наявність вбудованого склопакета у двері термостата дозволяє спостерігати процеси, що відбуваються всередині камери, не порушуючи її герметичність.

  ПЕРЕВАГИ:

  • вбудований склопакет;
  • LED освітлення усередині камери;
  • великий РК дисплей з підсвічуванням;
  • цифрова індикація режиму роботи, поточної та встановленої температури на великому екрані мікропроцесорного блоку керування;
  • наявність таймера;
  • низьке енергоспоживання;
  • повна ізольованість нагрівального модуля від внутрішнього простору камери запобігає пересушуванню проб;
  • камера із нержавіючої сталі;
  • сучасний дизайн, приємна кольорова гама;
  • полімерне фарбування корпусу;
  • простий та зрозумілий алгоритм управління.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Термостат сухоповітряний TC-80 MICROmed”
  Об'єм робочої камери, дм3
  80
  Діапазон встановлюваної температури термостатування, °C
  (t навк. +5) … +70
  Дискретність встановлення температури, °С
  0,1
  Точність підтримання температури в опорній точці, °С
  0,1
  Граничне відхилення температури в будь-якій точці робочої камери, від заданої, °С
  0,4
  Час досягнення режиму термостатування +37°C, за t.окр. +20°C, хв.
  не більше 60
  Конвекція повітря
  примусова, безперервна
  Діапазон таймера, хв
  0…9999
  Габаритні розміри робочої камери, мм
  395x395x490
  Габаритні розміри термостата, мм
  595х495х760
  Маса, кг
  35
  Частота, Гц
  50 ±1%
  Напруга мережі, В
  220 ±10%
  Споживана потужність, у режимі безперервного нагрівання, Вт, не більше
  300
  Термін служби, років не менше
  5
  Кількість полиць, шт.
  3