Термостат сухоповітряний TC-20 MICROmed

Распродажа!

25620.00 грн 23940.00 грн

  Термостат медичний суховоздушний ТС-20 MICROmed, аналогічний за функціями моделям ТС-1/20 СПУ, ТВ-20-ПЗ-К.

  Термостати медичні MICROmed відповідають вимогам Технічного регламенту медичних виробів для діагностики in vitro, пройшли реєстрацію в сертифікаційному центрі та дозволені для використання в медичній практиці. Наявність Свідоцтва гарантує ефективність і безпеку використання медичної техніки.

  Термостат ТС-20 MICROmed сертифікований за міжнародним стандартом якості медичних виробів ISO 13485:2003.

  В наличии

  prozoro

  Описание

  Термостат лабораторний ТС-20 MICROmed призначено для нагріву й термостатування різних біоматеріалів і проб у робочій камері під час проведення аналізів і досліджень, які потребують постійної температури протягом тривалого часу. Усередині робочої камери бактеріологічного термостата MICROmed підтримується високостабільна температура. Температура в лабораторному термостаті з точністю 0,1°С є необхідною умовою для проведення бактеріологічних, мікробіологічних, санітарно-бактеріологічних, клінічних, вірусологічних і біохімічних дослідженнях у лабораторіях медичних, ветеринарних і науково-дослідних установ.  Популярний також термостат у лабораторіях для контролю якості харчових продуктів.

  Принцип дії термостата для лабораторії ТВ-20 ґрунтується на передачі теплової енергії від нагрівальних елементів до теплоносія – повітря, яке циркулює всередині камери медичного термостата. Висока точність підтримання і рівномірність розподілу температури обумовлена безперервною циркуляцією повітря, а також контролем температури в робочій камері й автоматичним регулюванням температури електронагрівачів термостата лабораторного.

  Підтримка стабільної температури повітря всередині робочої камери електричного сухоповітряного термостата ТС-1/20 здійснюється мікропроцесорним блоком управління з цифровим термодатчиком з дискретністю 0,1 °С і системою примусової циркуляції повітря. Високопродуктивний вентилятор рівномірно розподіляє повітря заданої температури по всьому об’єму робочої камери з допустимим відхиленням, не більше ніж 0,3 °С у кожній її точці. Стабільність температури в камері термостата не залежить від впливів мінливих умов навколишнього середовища. Для термоізоляції камери від корпусу термостата використано ефективний теплоізоляційний матеріал. Конструкція корпусу забезпечує комфортну і безпечну температуру зовнішніх частин.

  Візуальне відображення заданої та реальної температури, великий LCD екран, наявність таймера, наявність економічного світлодіодного освітлення робочої камери вигідно відрізняє медичний лабораторний термостат TC-20 MICROmed від аналогів. Наявність вбудованого склопакета в дверях термостата дає змогу спостерігати процеси, що відбуваються всередині камери, не порушуючи її герметичність.

  ПЕРЕВАГИ НОВОЇ МОДЕЛІ ТЕРМОСТАТА ДЛЯ МЕДИЦИНИ:

  • вбудований склопакет;
  • LED освітлення всередині камери;
  • великий РК дисплей з підсвічуванням;
  • цифрова індикація режиму роботи, поточної та встановленої температури на великому екрані мікропроцесорного блоку управління;
  • наявність таймера;
  • низьке енергоспоживання;
  • повна ізольованість нагрівального модуля від внутрішнього простору камери запобігає пересушуванню проб;
  • камера з нержавіючої сталі;
  • сучасний дизайн, приємна колірна гамма;
  • полімерне забарвлення корпусу;
  • простий і зрозумілий алгоритм управління.

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Термостат сухоповітряний TC-20 MICROmed”
  Об'єм робочої камери, дм3
  20
  Інтервал температури термостатування, °C
  (tнавк. +5) … +70
  Дискретність встановлення температури, °С
  0,1
  Точність підтримання температури в опорній точці, °С
  0,1
  Граничне відхилення температури в будь-якій точці робочої камери, від заданої, °С
  0,3
  Час досягнення сталого режиму термостатування +37°C, за t.окр. +20°C, хв.
  не більше 60
  Конвекція повітря
  примусова, безперервна
  Діапазон таймера, хв
  0…9999
  Габаритні розміри робочої камери, мм
  300x285x250
  Габаритні розміри термостата, мм
  395х385х510
  Маса, кг
  23
  Частота, Гц
  50 ±1%
  Напруга мережі, В
  220 ±10%
  Споживана потужність, у режимі безперервного нагрівання, Вт, не більше
  300
  Термін служби, років не менше
  5
  Кількість полиць, шт.
  1