Центрифуга лабораторна СМ-3МТ MICROmed на 24 проб.

Распродажа!

36540.00 грн 31920.00 грн

  Модель СМ-3МТ – медична лабораторна центрифуга з фактором поділу до 1700 G та частотою обертання ротора до 4000 об/хв. Вона розрахована на одночасно завантаження 24 пробірок, що робить її ефективною при використанні в лабораторній діагностиці. Центрифуга СМ-3МТ є новітньою розробкою компанії «Мікромед», має запатентований дизайн та конструкцію, відрізняється покращеними технічними характеристиками та ергономічністю. Ця модель є аналогом центрифуги СМ-6МТ, оснащеної ротором 6М.02.

  prozoro

  Описание

  Настільна центрифуга MICROmed СМ-3МТ – сучасна медична техніка, призначена для поділу на фракції рідких неоднорідних систем, оснащена:

  • асинхронним безщітковим двигуном великої потужності зі зворотним зв’язком, що дозволяє керувати швидкістю обертання ротора з підвищеною точністю;
   підвіскою нової конструкції, що забезпечує низький рівень вібрацій під час роботи пристрою;
  • ротором з 24 гільзами під пробірки стандартного виду або вакутайнер типу, з максимальним об’ємом центрифугату до 12 мл. Можна використовувати пробірки, виготовлені із скла або пластику, розміром до 16х100 мм;
  • електронним блоком управління з мікропроцесором та великим LED-дисплеєм, що відображає режими та поточні параметри роботи обладнання;
  • датчиком дисбалансу – у разі перевищення допустимої величини неврівноваженості мас 3 г у діаметрально протилежних пробірках; він подає сигнал блоку керування. При роботі з незбалансованим ротором, електроніка зупинить його та сповістить користувача про аварійний режим;
  • верхньою кришкою з невеликим прозорим віконцем та механізмом аварійного відкривання на випадок раптового відключення електропостачання;
  • електронним приводом і системою блокування кришки пристрою, що виключає її відкриття при роторі, що обертається.

  Наявність мікропроцесорного блоку управління у центрифуги марки MICROmed моделі СМ-3МТ визначає новий порядок роботи з нею.

  Після завантаження пробірок за допомогою кнопок, розташованих на панелі управління, потрібно встановити швидкість обертання ротора з дискретністю 100 об/хв, час циклу центрифугування від 1 до 99 хв і запустити двигун. Під час роботи центрифуги, час заданого циклу, що залишився, і реальну частоту обертання ротора можна контролювати за індикацією на дисплеї. При необхідності можна змінити ці параметри, не перериваючи процес центрифугування.

  Після закінчення процесу, і тільки після того, як ротор повністю зупиниться, центрифуга подасть сигнал про готовність до вивантаження пробірок, після чого електронний привід відкриє кришку.

  При наступному запуску центрифуги СМ-3МТ, якщо ви не зміните параметри центрифугування, вона працюватиме за попередньою програмою.

  Переваги центрифуги СМ-3МТ MICROmed

  До основних переваг лабораторної настільної центрифуги СМ-3МТ можна віднести:

  • інноваційну конструкцію з великим експлуатаційним ресурсом – термін служби такого обладнання не менше 5 років;
  • використання надійного та простого в обслуговуванні безщіткового двигуна;
  • простоту управління та безпеку персоналу при роботі з центрифугою;
  • відмінну стійкість на горизонтальній поверхні, завдяки наявності присосок на настановних ніжках;
  • низький рівень шуму (не більше 45 дБ) та вібрації при роботі;
  • високу точність установки швидкості обертання ротора та можливість її відображення в оборотах за хвилину або в одиницях ОЦУ (відносного відцентрового прискорення);
   плавний розгін ротора до заданої швидкості обертання та покращену динаміку гальмування;
  • можливість контролю роботи центрифуги через віконце у її верхній кришці;
  • низьке споживання електроенергії;
  • гарантійний термін безаварійної роботи – 2 роки.

  Лабораторні центрифуги бренду MICROmed повністю відповідають вимогам Технічного регламенту України до медичних виробів, що використовуються для діагностики in vitro. Вони пройшли всі необхідні експертизи та випробування, мають свідчення оцінки технічної документації, що є гарантією їхньої безпеки та ефективності.

  Центрифуги СМ-3МТ MICROmed виготовлені відповідно до міжнародних стандартів якості для медичних виробів, що підтверджено наявністю сертифікату ISO 13485:2003 та дозволено МОЗ України для застосування у медичній практиці.

  Отзывы

  1. Екатерина Т.

   Наша лаборатория уже на протяжении 3-х месяцев использует лабораторную центрифугу СМ-3МТ MICROmed. Мы специализируемся на диагностике и работаем активно, поэтому выбрали функциональный прибор на 24 пробирки и со скоростью вращения ротора до 4000 об/мин. Особенности модели: эргономичный дизайн и усовершенствованные эксплуатационные характеристики по сравнению с моделями предыдущего поколения.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  120
  Максимальний фактор поділу, g
  1700
  Кількість пробірок, шт
  24
  Максимальний обсяг центрифугату в пробірці, мл
  12
  Максимальний розмір пробірок, що застосовуються, мм (діам. х висота)
  16х100
  Частота обертання ротора, об/хв
  100…4000
  Таймер, хв.
  1…99
  Рівень шуму, Дб не більше
  45
  Габаритні розміри в упаковці, мм (ДхШхВ)
  470х360х340
  Маса в упаковці, кг
  11
  Термін служби, років не менше
  5