Центрифуга лабораторна СМ-5 MICROmed

Распродажа!

43176.00 грн 39900.00 грн

  Медична настільна центрифуга СМ-5 торгової марки MICROmed, оснащена ротором із частотою обертання до 16000 об/хв, – одна з найпотужніших та найкомпактніших центрифуг на сучасному ринку лабораторного обладнання. Вона призначена для отримання фракцій крові та інших біологічних рідин у діагностичних та дослідницьких цілях, а також для дослідження інших рідких неоднорідних систем. Центрифуг СМ-5 є аналогом моделі ELMI CM-50.

  prozoro

  Описание

  Високошвидкісна лабораторна центрифуга MICROmed СМ-5 відрізняється простою, комфортною та безпечною в роботі конструкцією. Вона має ергономічний корпус, виготовлений з ударостійкого пластику з включенням шумопоглинаючих компонентів, всередині якого змонтована запатентована аеродинамічна камера та основні елементи центрифуги:

  • безщітковий асинхронний високотехнологічний двигун, оснащений підвіскою нової конструкції, що забезпечує найменший серед усіх аналогічних пристроїв рівень вібрацій, що сприяє акустичному комфорту під час роботи з центрифугою;
  • кутовий ротор з 12 гільзами для мікропробирок Eppendorf місткістю 1,5 та 2,0 мл;
  • мікропроцесорна система управління з енергонезалежною пам’яттю, що дозволяє зберігати налаштування останньої програми центрифугування при відключенні пристрою від мережі, датчиком дисбалансу та LED-дисплеєм для індикації часу роботи та швидкості обертання ротора;
  • електронний привод кришки із системою блокування, що запобігає відкриттю центрифуги під час обертання ротора.

  На лицевій панелі блоку управління центрифуги СМ-5 «Мікромед» є великі кнопки для часу центрифугування і частоти обертання ротора. Швидкість його обертання може встановлюватися в оборотах за хвилину (RPM) від 100 до 16000 об/хв та одиницях відносного центробіжного прискорення (RCF).

  Під час роботи центрифуги СМ-5 кришка знаходиться у заблокованому стані. Після закінчення заданого часу центрифугування, залишок якого можна контролювати на дисплеї, та після повної зупинки ротора, електроніка подасть звуковий сигнал – і привод автоматично відкриє кришку для вивантаження пробірок.

  Переваги центрифуги MICROmed СМ-5

  Медична центрифуга СМ-5 ТМ “Мікромед” – високопродуктивне, швидкісне лабораторне обладнання, до переваг якого можна віднести:

  • компактні розміри та невелика вага (15 кг), що дозволяє легко перенести цей пристрій у будь-яке місце;
  • зручність та простоту користування, завдяки електронному управлінню та можливості контролювати хід процесу центрифугування через прозоре вікно у кришці та за цифровою індикацією на дисплеї;
  • плавність розгону та гальмування ротора;
  • низький рівень шуму при роботі, що не перевищує 46 дБ;
  • наявність Short-режиму;
  • високу енергоефективність – центрифуга споживає потужність трохи більше 90 Вт;
  • надійність та великий експлуатаційний ресурс – термін експлуатації центрифуги СМ-5 не менше 5 років, термін гарантійного обслуговування 24 місяці.

  Центрифуги бренду MICROmed виготовлені на підприємстві, де впроваджено систему управління якістю, що відповідає стандарту ISO 13485:2003 для виробників медичних виробів.

  Лабораторна центрифуга СМ-5 відповідає вимогам Технічного регламенту для медичних виробів, що використовуються в діагностиці технології In vitro. Вона пройшла сертифікацію в УМЦС та реєстрацію у Державному реєстрі техніки, дозволену до застосування у медичній практиці в Україні.

  Отзывы

  1. Василий

   Для лаборатории, которой я руковожу, покупал центрифугу СМ-5 Микромед месяцев семь назад. Хороший аппарат: качественная сборка, высокая скорость вращения ротора и работает без особого шума. А еще, несмотря на большую мощность, он экономно потребляет электроэнергию. Надежный прибор – пока еще не было ни одного сбоя в работе.

  2. Иван Шеховцов

   Наш исследовательский центр давно пользуется центрифугой СМ-5 MICROmed. Все оборудование мы заказываем в этой компании, в которой оно сертифицированное и стоит по разумной цене. Это настольная модель, она компактная и немного весит, работает бесшумно и имеет удобное электронное управление. Производитель гарантирует бесперебойную работу в течение 5 лет и выдает гарантию на 24 месяца.

  Добавить отзыв
  Напруга живлення, В
  220
  Частота, Гц
  50
  Споживана потужність, Вт не більше
  90
  Максимальний фактор розділення, g
  17800
  Максимальний об'єм центрифугату, мл
  24
  Кількість пробірок
  12х1,5; 12х2,0
  Максимальний об'єм пробірок, мл
  1,5 мл, 2,0 мл
  Частота обертання ротора, об/хв
  100…16000
  Дискретність, об/хв
  100
  Таймер, хв
  1-99
  Рівень шуму, Дб не більше
  46
  Габаритні розміри, мм
  300x240x240
  Маса, кг
  15
  Термін служби, років не менше
  5